מה שתיית מי מלח תעשה לגופכם

  • 12,100

אל תחמיצו אף עדכון


תאמינו או לא אבל שתיית מי מלח כל בוקר תחולל פלאים בגופכם! לא מדובר כאן במלח השולחן שאנו מכירים, אליו מוסיפים חומרים נוגדי התגיישות וכימיכלים נוספים, למעשה אם כבר דנים במלח השולחן תעשו לעצמכם טובה- לכו עכשיו למטבח וזירקו אותו לפח האשפה, הוא חומר מסוכן והרסני הגורם להשמנה כולסטרול גבוה ושלל בעיות בריאותיות. מלח ים טבעי, מלח ים אטלנטי, מלח ורוד מההימלאיה כולם מלחים טבעיים ובריאים לגופנו. 

אז מה כבר יכול לקרות אם נשתה כוס מי מלח כל בוקר?

 

 

1. דיטוקס (ניקוי רעלים)

המינרלים שהמשקה הזה מכיל יכולים לטהר את גופכם בצורה טבעית. בנוסף המלח הוא אנטיבקטריאלי אז הוא יכול גם לעזור להיפטר מכל מיני בקטריות וטפילים שהפכו את גופנו לביתם.

2. לחות

שתיית מים מצויינת עבור הגוף שלנו, אך קיים מצב בו שתיית מים מוגזמת עלולה להיות מסוכנת עבורנו. שתיית מי מלח עוזרת למים להיספג בגוף בצורה טובה יותר.

3. עיכול

מלח עוזר להפעיל את בלוטות הרוק בפה, ובכך לשחרר את הפרוטיאין עמילאז (שיעורי ביולגיה מישהו?) הפרוטאין הזה אחראי לפירוק עמילן והפיכתו למולקולות גלוקוז. תהליך זה מתרחש בגופנו בשני מקומות, בפה ובלבלב. הגברת פירוק העמילן בשלב הלעיסה מקל לאין שיעור על תהליך העיכול נפיחות הבטן והיווצרות גזים.

4. שינה טובה יותר

אם גם אתם סובלים מנדודי שינה מי מלח עשויה לפתור את הבעיה! המירלים הטבעיים שבמלח מרגיעים את הגוף ואת מערכת העצבים. בנוסף המלח מפחית קורטיזול, הקורטיזול הינו הורמון אשר שומר אותנו עירניים בשעות לחץ ומשברים ונמצא כי הוא הגורם העיקרי לסטרס. במקרה של נדודי שינה שתו כוס מי מלח גם כשעתיים לפני השינה.

5. בריאות העצמות

תאוריה ידועה אומרת כי אוסאופורוזיס מתרחשת כאשר סידן ומינרלים בורחים מהעצמות בכדי לאזן את חומציות הדם. שתיית מי מלח יכולה להחליף את המינרלים האלה ולשפר את חוזק ובריאות העצמות.

6.  בריאות העור

שתיית מי מלח עוזרת לעורנו להישאר בריא ויפייפה. המינרלים שהוא מכיל ידועים בסגולותיהם להפחית אקנה, אדמומיות, פטריות, זיהומים ופצעונים, בנוסף הם גם עוזרים לעור להישאר חלק ונקי.

ישנם יתרונות נוספים אשר מתרחשים אצל כל אחד מאיתנו בהתאם לגופו, תנסו לשתות מי מלח כל בוקר וגופכם כבר יגיד לכם בעצמו אם זאת פעולה מועילה או מזיקה עבורכם, סביר להניח שהנזק היחיד שיגרם לכם הוא הטעם הקשוח של המים... אבל גם לזה מתרגלים די מהר.

לבריאות!

 

אין לראות במאמר זה כיעוץ רפואי או\ו המלצה לטיפול רפואי כלשהו. הדברים מובאים כפי שהם מרחבי המרשתת.


https://www.isramedia.net/content/glass-salt-water