הכירו את פלורנס קולגייט, על פי המדענים היא האישה היפה ביותר בעולם

  • 13,647

אל תחמיצו אף עדכון


לפלורנס קולגייט יש יופי שהרבה נשים היו מוכנות להרוג בשבילו או במקרה הסביר יותר - לשלם הרבה מאוד כסף. מסוג היופי שמדענים, אמנים ומתמטיקאים כבר מאות שנים מנסים לפצח, והיא? היא פשוט קיבלה אותו בצורה טבעית.

 

פנים סימטריות, עיניים גדולות, שפתיים מלאות ועצמות לחיים גבוהות, עוד קצת ליטושים של צבע ומסתבר שזה היופי הכמעט מושלם שקיים בעולם, לפחות, אם מדברים על יופי טבעי.

 

פלורנס היא נערה, מעיירת חוף בריטית ומתפרנסת מעבודה במסעדת דגים מקומית. בשנת 2012 היא זכתה במקום הראשון בתחרות יופי שהייתה מבוססת על תאוריית היופי הפרופורציונלית, מדענים החשיבו את פניה כ"כמעט מושלמים" כתוצאה מכך היא הפכה מאלמונית לכוכבת רשת.

 

 

על פי מחקרים שנערכו בתחום המשיכה, אלו הן ההגדרות לפנים מושלמות: מרחק של 46% בין האישונים מרוחב הפנים הכולל (מאוזן לאוזן); לפלורנס יש 44%, המרחק בין העיניים לפה צריך להיות שליש מאורך הפנים; אצל פלורנס 32.8%. זה מזכיר לנו את הילדה הכי יפה בעולם שסיפורה עורר מחלוקת.

 

אולי זה יפתיע, אבל פלורנס מחשיבה את עצמה כאדם צנוע ונשארה עם הרגליים על הקרקע למרות החשיפה הגדולה שקיבלה. תהינו אם יופי מוגדר ע"י המדע או  ע"י החברה? מוזמנים לשתף ולספר לנו מה אתם חושבים בתגובות

 

 


https://www.isramedia.net/content/florence-colgate-perfect