דפדפן כרום איטי ב-Windows? פתרון שיאיץ את הדפדפן המזדחל שלכם

אל תחמיצו אף עדכון


אם גם אתם סובלים מאיטיות לא מוסברת בדפדפן כרום, הפתרון הבא שאנו מציעים עשוי לעזור לכם, ולא זה לא מה שאתם חושבים.

 

 

מחכים שהדפים יעלו וזה לוקח נצח? או אולי התמונות עולות לאט עד כדי כך שאתם אולי תוהים - האם המחשב שלי נהיה עייף מכדי לשרת אותי? האם חסר לי זכרון במחשב? אבל רגע!!! כל שאר התוכנות שמותקנות מתפקדות היטב, אולי זה בעצם המערכת הפעלה? האם אני זקוק להתקנה חדשה וטרייה של מערכת ההפעלה? מטריד במיוחד אם המחשב חדש יחסית ולא ממש מבינים מהיכן נובעת האיטיות שחווים בגלישה בדפדפן כרום. 

 

אז הלכנו לבדוק 

ומה גילינו? מיד נספר לכם, אבל לפני זה, נספר לכם שבדקנו דברים נוספים: הסרנו הרחבות, מחקנו היסטוריה, מטמון, מחקנו עוגיות, אכלנו עוגיות ניסינו מצב סתר ועוד ועוד! אבל שום דבר לא שיפר משמעותית את חוויית הגלישה. אומנם הדפדפן עולה מהר יחסית, אבל הגלישה איטית ולעיתים נדמה שהדפדפן חושב דיי הרבה מה הוא מתכנן לעשות למרות שניתבתם אותו כבר ליעד.

 

בנקודה זו כמו כולם, תוהים לגבי המחשב אבל אז נזכרים, כמה המחשב שלנו הוא סוס עבודה, איך השקענו בזכרון מתקדם ומהיר, SSD ועוד ואתם רוצים להגיד לנו שדפדפן שמראה דפי אינטרנט פשוטים נתקע? אחרי כל ההשקעה? אם אתם פה, אנחנו בטוחים שמצאתם את עצמכם באותה הסיטואציה.

 

המשכנו לבדוק

עברנו ל-FireFox, ניסינו גלשנו והאמת, הרגשנו פחות איטיות ולא חווינו את אותן תקיעות כמו בדפדפן כרום. כל אלה הובילו אותנו למסקנה אחת - הבעיה היא דפדפן כרום.

 

הפתרון

חרשנו את האינטרנט וחיפשנו עוד שיטות להתמודד עם דפדפן איטי, מצאנו אחת והחלטנו לנסות אותה. הגדרה אחת בודדת החזירה את הכרום לחיים, למהירות (לא כמו פעם אבל שיפור ניכר ומשמעותי). אנחנו לא נבטיח לכם שינוי ודאי, אבל שווה לנסות:

שלב 1: נכנסים למסך ההגדרות

שלב 2: נבחר ב"מתקדם" ונגלול למטה עד שנראה את המסך הבא, במסך זה יש לבטל את האצת החומרה.

 

שלב 3: נסגור את הדפדפן וניכנס אליו מחדש.

 

אנחנו לא יכולים להבטיח שהפתרון המוצע יעזור גם לכם, אנחנו יכולים להגיד שהרגשנו שינוי משמעותי כשביצענו את זה. גם אם זה עזר לכם וגם אם לא, עדכנו אותנו בתגובות, אל תשכחו לשתף את חבריכם משתמשי כרום ואם יש לכם שיטות מומלצות נוספות, הוסיפו אותן בתגובות ושתפו עם כולם!

 

פורסם לראשונה בתאריך 17/11/2017. כל הזכויות שמורות


https://www.isramedia.net/content/fix-for-your-slow-chrome-browser