הרשת חוגגת על חשבונו של דני רופ: "התכוון להוריד את מכנסיו מול אלפי צופים"

  • 2,553

אל תחמיצו אף עדכון


נתחיל מזה, דני רופ לא התכוון להוריד את מכנסיו. התקרית שעוררה סערה הבוקר היא בדיחה לא מוצלחת שעלתה למגיש והחזאי והותיק דני רופ בהשעייה מהערוץ. רופ לא ניסה להוריד את מכנסיו כפי שנטען בחלק מהמקומות, אלא להראות את הקעקוע שכנראה אין לו. הבעיה היא שברגע שמשהו כזה קורה בתוכנית טלוויזיה זה לא עובר חלק, בוודאי אם זה בפניה של אישה.

 

 

גם הרשת לא נשארה חייבת

תגובות

 

התקשורת בשעות האחרונות צולבת את דני רופ בעקבות התקרית הבוקר כאשר במהלך התוכנית על בני נוער שעושים קעקועים כדי להסתיר צלקות נשאל דני רופ ע"י רותם ישראל האם יש לו קעקועים ולאחר מכן נעמד, נגע באבזם החגורה ושאל את רותם אם להראות לה איפה. האמת הנכונה היא שדני רופ סיפר בדיחה לא מוצלחת שיכולה להתפרש רע במיוחד לאור העובדה כי טען שניסה לפתוח את הז'קט ולא את החגורה. המתחרים ניצלו את הרגע ודהרו על הסיפור שהפך ויראלי בשעות האחרונות.

 

דני רופ

 

בין המתקיפים היו מגזינים שונים של המתחרים אשר השתמשו בכותרות כמו "המגיש התכוון להוריד את מכנסיו מול אלפי צופים" ו-"הטרדה מינית בשידור חי". כאמור אלו כותרות מוגזמות אשר הוציאו את הסיפור מפרופורציה. ברשת החליטו להשהות במהרה את המגיש זאת למרות כי  טען שלא היה עושה מעבר לכך ואף לא התכוון לכך.

 

גם לאחר התקרית נראה שהציבור בסופו של דבר ישכח את האירוע והוא יחלוף כלא היה.

 

תגובתו של דני רופ: "רותם חברה טובה שלי וקולגה מדהימה ואחת הנשים בתקשורת שאני הכי אוהב ומעריך. שאלה אותי אם יש לי קעקוע בגוף- ואין לי- ובמקום לענות לה בכן או לא קמתי לפתוח את הז'קט, לא התכוונתי אפילו להוריד אותו. וכנראה במקום בכפתור של הז'קט היד שלי נגעה באבזם של החגורה וזה הפרשנות שיצאה מזה. אין לי בעיה אגב גם אם הייתי מתכוון לגעת בחגורה, כל עוד לא פתחתי את החגורה או הורדתי את המכנסיים שזה מעשה שלא יעשה. באופן כללי, אנחנו איבדנו את זה, אנחנו לא נוכל בסוף לא לצחוק, לא לדבר בחופשיות. מצד אחד, צריך להיות זהירים ומחושבים. מצד שני, אי אפשר מכל דבר ללכת לכיוון הזה, פשוט נהפוך לרובוטים ללא חוש הומור".

 

תגובה נוספת מהערב:

תגובת דני רופ

 

תגובת רשת 13: "ההתנהלות לא הולמת והמקרה מטופל. נכון לעכשיו, דני מושעה מהגשת שידורים חיים".


https://www.isramedia.net/content/danny-roop-is-suspended-from-live-broadcasts