מומחים גילו: משחת שיניים טבעית שיותר טובה ממשחת השיניים שלכם

  • 85,700

אל תחמיצו אף עדכון


הסוד לשמירה על השיניים שלכם והגיינת הפה, טמון בצחצוח שיניים נכון ושימוש בחוט דנטלי, קצת שטיפות פה ואולי פה ושם ביקור אצל שיננית, את זה כמובן כולם יודעים. אבל, כמה השפעה יש על משחת השיניים שאתם קונים על הגיינת הפה? מלבד טעם המנטה המרענן שהם מכניסים לה.

תשובה לשאלה הזו יהיה קשה לקבל, רובנו מושפעים מפרסומות בכל חור שממליצות לנו להשתמש במוצר כזה או אחר באמצעות חיוך קוסם בצבע לבן של איזה דוגמנית, אנחנו רק מדמיינים את החיוך הבא שלנו לבן ונוצץ כמו של ההיא בפרסומת, המוח שלנו בוגד בנו.

 

אבל מה אם היינו אומרים לכם שבאמצעות תערובת קטנה, תוכלו לייצר בעצמכם משחת שיניים טבעית שאפילו המומחים אומרים שהיא יעילה הרבה יותר מכל משחת שיניים שתמצאו בבית המרקחת. שלא נדבר על החסכון בכסף.

 

 

לא תאמינו כמה זה פשוט, כל מה שצריך הוא סודה לשתייה ושמן קוקוס, ואם אתם אוהבים את טעם מסויים של משחה בפה, את זה כבר תוכלו להוסיף לבחירתכם ויש לכם משחת שיניים ביתית שלא נופלת מאף משחה אחרת בבתי המרקחת, איך עושים את זה? גלגלו למטה

 

 

כך תעשו בעצמכם משחת שיניים משמן קוקוס:

1. הכינו צנצנת קטנה עם פקק הדוק, כזו כמו שיש לאוכל של תינוקות (גרבר לדוגמא).

2. ערבבו יחד שמן קוקוס וסודה לשתיה בקערה קטנה נקייה - על כל כף של שמן קוקוס כף של סודה לשתייה.

3. אם זה לילדים או אם אתם מתעקשים על טעם, הוסיפו 3-5 טיפות של שמנים בטעם תפוז או מנטה לדוגמא. השתדלו שזה יהיה טבעי.

4. תנו למשחה להתייצב קצת וזהו זה. מוכן!

* חשוב לדעת: שמן קוקוס הופך מנוזל למוצק בטמפרטורה של 24 מעלות, אז אולי תצטרכו לחמם מעט לפני השימוש בחורף. אפשר לעשות את זה ע"י הנחה של הצנצנת בתוך מים חמים בכיור.

 

אין לראות במאמר זה כיעוץ רפואי או\ו המלצה לטיפול רפואי כלשהו. הדברים מובאים כפי שהם מרחבי המרשתת.


https://www.isramedia.net/content/coconut-oil-toothpaste