עם מי שוחחתם ב-3 בלילה? האפליקציה שתרגל אחרי אנשי הקשר בוואטספ

אל תחמיצו אף עדכון
https://www.isramedia.net/content/chatwatch

פייסבוק, אינסטגרם וואטספ ועוד אפליקציות רבות אוספות הרבה מידע, רובו נשמר גם במכשיר שלכם. אפליקציה חדשה מצאה דרך להשתמש במידע ויותר מכך גם לתת לכם אפשרות לרגל אחרי החברים שלכם בוואטספ ואנשי הקשר.

 

 

נשמע כמו חלום? כבר לא. "גרמנו לזה לקרות." מתגאים בדף הבית של אפליקצית ChatWatch (צ'אטוואצ'). האפליקציה החדשה שעלתה לחנות של אפל (iOs) מנצלת את הפיצ'ר של וואטספ המודיע לחברים שלכם אם אתה מחובר\לא מחובר (Offline\Online). באמצעות המידע הזה, האפליקציה יכולה לגלות לכם באיזה תדירות החברים שלכם בודקים את הווטסאפ ואפילו מתי הם הולכים לישון ומתעוררים. אה, גם אם תבטלו את "נראה לאחרונה", לא תצליחו להתחמק מהאפליקציה הזו.

 

 

רגע, רוצים עוד?

מפתחי האפליקציה פיתחו פי'צר המאפשר לכם לגלות אם שני אנשים שנמצאים ברשימת אנשי הקשר שלכם, היו מחוברים באותה השעה, כך למשל תוכלו להעריך אם שני האנשים דיברו בינהם. 

 

נכון, האפליקציה מעט מפחידה ומלחיצה אך היא עוזרת לנו להבין כיצד חברות גדולות כמו וואטספ ופייסבוק אוגרות את המידע שהן אוספות עלינו ועד כמה הוא נגיש לחברות אחרות (למשל כמו צ'אטוואצ'). סביר להניח שוואטספ תמצא דרך לחסום בקרוב את האפליקציה אז מוזמנים למהר ולהוריד כל עוד אפשר.

 

נדגיש: האפליקציה בתשלום. בעבור 1.99 דולר אתם יכולים לעקוב אחר שני אנשי קשר בלבד. מעט יקר.

מפתחי האפליקציה טוענים שהכסף הולך למימון פיתוח האפליקציה ולארגון פוליטי שמתנגד לשלטון טראמפ.

 

פורסם לראשונה בתאריך 29/03/2018. אין להעתיק, לפרסם או לעשות כל שימוש אחר במאמר ללא אישור מפורש בכתב.