אפליקצית הערוץ הראשון (ערוץ 1)

אל תחמיצו אף עדכון
https://www.isramedia.net/content/channel-1-application

למרות שלקח הרבה זמן, סוף סוף זה קרה. הערוץ הראשון הוציא אפליקציה לא רעה והכי חשוב בחינם!

אנחנו יודעים כמה הסמארטפון שלכם עמוס באפליקציות שונות ואנו רוצים לחסוך לכם את הזמן, לשם כך בדקנו את אפליקצית הערוץ הראשון וגם את התגובות על האפליקציה בחנויות השונות, בסופו של דבר עם כלל הנתונים נתנו את דירוג האתר לאפליקציה עם סקירה נרחבת על מה שמצאנו בה.

 

 

 

 

 

מה באפליקציה?

1. פרקים מלאים של תוכניות מהערוץ הראשון (היהודים באים, הכל שפיט ועוד...)

2. שידור חי של של מהדורת החדשות (מבט ותוכניות נוספות)

3. לוח שידורים של הערוץ הראשון

 

הפעלנו את האפליקציה

במבט ראשון, עלתה יחסית מהר ללא בעיה והמסך הראשון שתקבלו הוא העדכונים האחרונים ומסכי תוכניות ערוץ 1 בגדול ומספיק ברור אם כי תצטרכו לבלות זמן רב באפליקציה להבין כיצד להגיע לפרק או לכתבה שחיפשתם, לשם כך הערוץ הוסיף את מנוע החיפוש בתפריט הראשי של האפליקציה.

מנוע החיפוש ישלים אוטומטית את החיפוש שלכם ועובד יחסית מהר ומוצא בקלות את התוכנית שחיפשתם אם כי חסרון אחד בולט מאוד בחיפוש, אתם תיתקלו בו ברגע שתקישו חיפוש לתוכנית ספציפית בתאריך מסויים.

מנוע החיפוש עובד בצורה הזו: ברגע שתקלידו יומן למשל, הוא יפנה אתכם לעמוד הספציפי של המהדורה באפליקציה אך לא יהיה ניתן לחפש לדוגמא "יומן + תאריך מסויים" וכל מיני חיפושים שלא כוללים את ההשלמה האוטומטית שהערוץ מציע.


לוח השידורים באפליקציה (משמאל לימין, פחות אהבנו)

 

התראה לפני תחילת תוכנית

בדקנו ואכן מתקבלת התראה לפני תחילת התוכנית אם כי בניסיון הפתיחה של ההתראה השידור לא נפתח (רק טען וטען). חסרון לטעמנו הוא שלא תוכלו לצפות בשידור החי או בתוכניות מבלי לסובב את המכשיר, אגב ככה זה בכל תוכנית שתרצו לצפות באפליקציה. נציין כי לא כל השידורים ניתנים לצפייה באפליקציה אבל יאמר לזכות שהם טורחים לציין זאת בלוח השידורים.

 

עיצוב

עיצוב האפליקציה נקי ונעים לעין, לא תמצאו פרסומות באפליקציה (ככל הנראה היא מופיעה בשידור אך לא בדקנו זאת לאורך זמן). ישנו מסך הגדרות בו אין למעשה הגדרות אלא רק פרטים כמו צור קשר ואודות. לוח השידורים מוצג משמאל לימין, לא נוח כל כך ולא כמו שנהוג בשפה העברית (מימין לשמאל).

 


תצוגה מרשימה ונוחה.

 

מהירות וטעינה

נתקלנו בכמה מצבים בהם מסכי האפליקציה נתקעים וטוענים (כולל במסך הפתיחה). כשהאפליקציה כן עבדה בהחלט יש סיבה להוריד ולהשתמש בה בפרט אם אתם נמצאים בדרכים, במקומות עבודה וכדומה. התוכניות נצפות בפורמט HD חלק ואיכותי.

 

תגובות הגולשים לאפליקציה

 Amalia Donde בעיות אין איך לבטל התראות. אין הסבר בסקר הבחירות לגבי אלו פרטים נשמרים ואיך אתם שומרים על הפרטיות.

 piotr feder עובד אבל עדיין חסום לתכניות מסוימות.

 Yoav Kantor הסטרימיניג נתקע ואין אפשרות לבטל את ההתראות

 יוסי צמח שידרוג משמעותי בערוץ 1 בשנה האחרונה.הפקות מקור איכותיות.סאטירה.העלאת תכנים מסודרת ליוטיוב ועכשיו האפליקציה.

המכור 84 סוף סוף ערוץ 1 בנייד

 ארז אל אין על יעקב בשידור חי מהאייפון

 

תמיכה במכשירים

אולי החסרון המשמעותי ביותר, משתמשי אייפון 4 למשל לא יוכלו להתקין את האפליקציה. האפליקציה תומכת אך ורק בגרסא 5 ומעלה ככל הנראה בגלל מסך הרוטינה (תצוגת לנדסקייפ) שלא נתמכת במכשירי אייפון 4. באנדרואיד רשום תמיכה מגרסא 2.2 אבל בספק אם מכשירים ישנים יוכלו להריץ את האפליקציה בלי תקלות.

 

אחרון וחשוב! פרטיות

לא ברור מדוע האפליקציה דורשת גישה לתמונות וקבצים בטלפון. לא ראינו סיבה מיוחדת.

 

ציון: ★★★★

מחיר: חינם

הורדה לאייפון

הורדה לאנדרואיד

 

אהבתם? יש לכם הערות על האפליקציה? השמיעו את קולכם בתגובות