רבע גמר ליגת האלופות: דרבי של מדריד, יובנטוס במונאקו

אל תחמיצו אף עדכון
https://www.isramedia.net/content/atletico-madrid-real-madrid-juve-mon

משחקי הגומלין של רבע גמר ליגת האלופות שייערכו מחר (רביעי), מזמנים לנו שני קרבות צמודים ומותחים בין ארבע קבוצות חזקות אשר לא הצליחו להגיע להכרעה מוחלטת במשחק הראשון. ריאל תתארח אצל היריבה העירוני לדרבי חם וגורלי. יובנטוס, עם יתרון קל מהמשחק הראשון, תשחק בצרפת מול מונאקו.

 אתלטיקו מדריד - ריאל מדריד 

רבע גמר ליגת האלופות, רביעי, 22/04 - 21:45, ספורט 5.

מחר זו תהיה הפעם השמינית העונה ששתי הקבוצות הללו נפגשות לדרבי החם של העיר מדריד. ריאל, אגב, לא הצליחה לנצח ולו מפגש אחד בודד מבין השמונה שנערכו עד כה העונה. אך מחר לא מדובר בעוד משחק ליגה או גביע, מחר כל גורלה של העונה של הבלאנקוס תעמוד על הכף שתהיה חייבת לנצח באחד מהמגרשים הקשים באירופה. המשחק הראשון שנערך בשבוע שעבר הסתיים בתוצאת תיקו מאופסת אשר העבירה את ההכרעה לויסנטה קלדרון, בדיוק מה שחניכיו של סימאונה רצו - להעביר את ההכרעה הביתה. מנגד, לריאל ישנה את האופציה של יתרון שערי חוץ. אצל האורחים, שסובלים ממכת פציעות, ייעדרו בנזמה, מודריץ' ובייל הפצועים, יחד עם מרסלו שלא ישחק עקב צבירת צהובים. המארחים צפויים לעלות בהרכב מלא ללא מורחקים ופצועים.

 מונאקו - יובנטוס

רבע גמר ליגת האלופות, רביעי, 22/04 - 21:45, ספורט 5+.

עם  יתרון שברירי של 1:0 במשחק שנערך בשבוע שעבר בטורינו, יודעים במונאקו כי ניצבת בפניהם הזדמנות פז לשחזר את ההישג מלפני 11 שנה ולהעפיל לחצי גמר ליגת האלופות. בקבוצה מהנסיכות הצרפתית מאמינים כי בבית, מול הקהל המקומי, המשימה אפשרית ויתמקדו בעיקר לא לספוג מהיר מהאורחים, דבר אשר יסגור את הגולל כמעט סופית על סיכויי ההעפלה של המארחים שכנראה יאלצו להסתדר ללא טולאלן, קונדגוביה ודיראר הפצועים. אצל הגברת הזקנה מטורינו יודעים כי הכדור נמצא ברגליים שלהם וכי שער חוץ מהיר, בנוסף ליתרון מן המשחק הראשון, יסגור את הסיפור ויוליך את האיטלקים לעבר חצי הגמר.

יובנטוס תיחסר במשחק זה את קאסראס ופוגבה הפצועים.

צפייה מהנה!