רות כל הכבוד.ולוואי שמרטין תזכה במליון.

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • מרטין במטבח! אל דאגה זה רק כדי לעשות דנה
  • 28/07/2014 13:48
  • צפיות202
סידור עבודה, עם הוראות מפורטות איך על מיקי לבשל. ואת אורטל שולחת לחתוך את הסלט. והיא? היא מכינה לעצמה אבוקדו לפני שישחיר חבל.... רעה אמרנו?

• תגובה מהירה
  • דנה המושגים שלך על רוע ממש מדהימים מרטין מהיום הראשון שימי
  • 28/07/2014 16:04
  • צפיות145
מנקה ,מדיחה כלים,מכבסת,תומכת ,
לא עושה עברות,מבצעת משימות בנאמנות
תרבותית,בעלת חוש הומור ,
מקפידה על שפה נקייה.
בקיצור חרוצה,מועילה ותורמת.הלזה יקרא רוע ???
הלואי על כולנו רוע שכזה...!

• תגובה מהירה
  • הרוע שאני מתכוונת הוא רוע מסוג אחר - זהו רוע שמשולב עם קנאה דנה
  • 30/07/2014 11:03
  • צפיות140
אגוצנטריות, קנאה. מה שאת מתארת העבודות שעושה בבית לא עושות עלי רושם. כשאני יודעת כמה רוע יש בה.

• תגובה מהירה
  • מסכימה לגמרי עם שימי כל ההלל על מרטין תהל
  • 30/07/2014 20:35
  • צפיות98
אמת ויציב היא מאוד חרוצה ומועילה וגם ההערות שהיא מעירה נכונות היא לא פוגעת בשפה לא יפה מעירה הערות שהן נכונות ואומרת בפנים .מרטין באמת רואה ומבינה דברים שאחרים לא רואים והיא מתנהלת מאוד יפה לא מתחמקת ואת המשימות ולו הקשות ביותר היא מבצעת ולא מתפנקת לדעתי היא שם בזכות עצמה והקהל כמובן ולא בשום חסד וטבות של האח ,אצילה מצחיקה ונהדרת .חסרונות יש לכולנו וחסרונותיה לעומת כולם שם זה הרע במיעוטו הלוואי ותזכה במיליון ואז תעשה עליה לארץ.

• תגובה מהירה
  • רות כל הכבוד.ולוואי שמרטין תזכה במליון. שימי
  • 30/07/2014 21:12
  • צפיות95
זו תהיה תעודת כבוד לחברה הישראלית.

• תגובה מהירה
  • מרטין הצליחה באחת המשימות היותר קשות שימי
  • 28/07/2014 16:12
  • צפיות145
כשהיתה כבולה לדורון מירן במשך שעות .
לולי כשרון המנהיגות שלה
והיחס הקפדני וההחלטי שלה
כלפי דורון-עם הרבה כבוד
דורון היה מפיל את המשימה.
בסופו של דבר דורון היה מאד מרוצה מעצמו
אפילו אמר על עצמו אני משתפר.
הלזה ייקרא רוע ??? !!!

• תגובה מהירה
  • הראייה שלך כל כך מצומצמת ושיטחית, שחבל אפילו דנה
  • 28/07/2014 16:51
  • צפיות122
להתחיל להסביר לך איך הגעתי למסקנה הזו. אם אתה לא רואה זה בסדר, אנחנו לא חייבים להסכים. מי שמספיק עמוק וחכם יכול להבין.

• תגובה מהירה
  • דנה אשמח לקבל ממך הסבר מעמיק לגבי מרטין כי שימי
  • 28/07/2014 22:56
  • צפיות139
יש לי השפעה על קב' גדולה של מצביעים לטובת מרטין.
כולנו מעריכים את האסטרטגיה החכמה והתרבותית של מרטין.
נא תקני אותנו וידעי אותנו במה אנחנו טועים.

• תגובה מהירה
  • לשימי דנה
  • 30/07/2014 06:15
  • צפיות118
מרטין לדעתי, תתפלא, היא הכי פחות פועלת באסטרטגיה. היא פשוט היא. אישה אגואיסטית ברמות בלתי נסבלות. יכולת לחשוב כאישה עם ניסיון בחיים ובכלל היתה מידי פעם נכנסת למטבח ומפנקת את הדיירים במשהו מעשה ידיה. הגברת לעולם לא הכינה משהו. הדבר היחיד שהיא עושה זה להעביר ביקורת על המבשלים למיניהם, הרבה שמן, לא טעים וכו׳. אבל זה לא מה שימנע ממנה להתייצב לארוחות הסדירות שמכינים לה. היא שומרת על סדר יום קבוע שחיה, ארוחות מסודרות והשמצות בלי סוף. (אגב זוהי תכונה מאוד ידועה על הנשים הצרפתיות, אגואיסטיות שדואגות רק לעצמן). הקשרים היחידים ששומרת בבית זה רק מטעמי נוחות. חיבה ואהבה אלו דברים ששמורים רק לעצמה. את אורטל מטפחת, על מנת לזכות בשירותים - סידור השיער, מסאג׳ים. רואים ושומעים את הסלידה שלה מאור טל, הדרך שבה מדברת אחיה בזלזול מה שכמובן אורטל לא רואה. (לא מספיק חכמה לזהות זאת). אגב למי שעוקב באדיקות, היא סיפרה פעם, על הנכדים שלה שהתלוננו עליה כשהיא באה לבקר אותם ״שהיא כמו מחכה ולא עושה כלום״.... האישה הזו נאחזת בנעורים בצורה פואטית, שימו לב כשהיא מסתכלת בראי על עצמה איך מכווצת את שפתיה בהערצה ממש מצחיקה. אז לסיום, הקשרים שיש לה בבית הם מבחינתה ברירת מחדל. לא פלא שהתחברה רק לאלדד. עם נשים בסביבתה קשה לה. היא לא יודעת לפרגן וקשה לה הקנאה אוכלת אותה. לא פלא שרק את אורטל היא שומרת קרוב, היא לא מאיימת עליה, לא יפה, לא חכמה, ומשרתת את הגחמות שלה. על אף שנכנסת בה בלי הכרה בצורה גסה אורטל נשארת העוזרת שלה. מה יותר נוח? לסיכום - מרטין אוהבת את מרטין. נקודה.

• תגובה מהירה
  • תיקוני הדפסה בפוסט קודם - דנה
  • 30/07/2014 06:22
  • צפיות96
״כמו מלכה״ ( לא מחכה)
״בצורה פאתאטית״ (לא פואטית)

• תגובה מהירה
  • o
  • הכותרת צריכה להיות ״ניתוח של מרטין״ דנה
  • 30/07/2014 11:44
  • צפיות171
  • תגובה מהירה
  • לדנה שלום יען כי אני מחבבת אותך ובדרך כלל תהל
  • 30/07/2014 21:04
  • צפיות122
מאוד אוהבת ומתייחסת לראיית הדברים שלך אני חייב לציין שהפעם אני מאוד מתפלאה כיצד ניתחת את מרטין .חושבתני שהפעם את מנתחת אותה בצורה שגויה .זה שהיא דואגת לעצמה ולבריאותה זה לגיטימי ולכן נראית נפלא לגילה ואין בזה פסול.מרטין לא מבשלת כדי לא להעליב את מיקי כי הוא רגיש בצורה מוגזמת לבישול שלו ואסור לומר לו מאומה ,ואם מרטין תיטול את שרביט הבישול ממנו זה יהפך לכעס ואיבה בינהם,ולזה מגיע לה דווקא הערכה.שימי לב איך הוא כועס ומקטר על עינב שהיא השטלתה לו על המטבח ובוכה שמתערבת לו בבישולים,מרטין מנקה מקרצפת מכבסת תולה מקפלת ועושה זאת לא למצלמות .ולא הייתי מכנה אותה רעה שימי לב כשדנית היתה במטה לא אכלה וכל היום בכתה מרטין דאגה לה מהלב כל בוקר נישקה אותה וליטפה אותה כדי לעודדה וזה לא מאסטרטגיה כי זה לא באופייה של מרטין.כאשר דנית התאוששה וחזרה לסורה עם אלאב מרטין הניחה לה וגם אמרה שהיא ללא עמוד שדרה,זה לא רועה זו אמת שנאמרת גם היא לא נעימה אך רחוקה מצביעות.ועוד דבר בהתחלה כל אנשי הבית היו מעמידים את מרטין להדחה שבוע אחר שבוע ,כשלמדו להכיר אותה פסקו להעמידה להדחה וכשקורה משהו ומישהו אומר מרטין אמרה אז אנשי הבית אומרים מרטין לא משקרת וזה נותן לה הרבה נקודות זכות .תחשבי על זה ואולי תראי את מרטין באור אחר.לדעתי היא עולה בכמה וכמה רמות משאר האנשים בבית ואיתה אני כוללת גם את לינור שהן לא פריחות שקרניות קנאיות וצבועות ,וגם אם הן לא מושלמות הן הרע במיעוטו לעומת שוכני הבית האחרים.

• תגובה מהירה
  • רות, כל מילה בסלע.תודה על כל מה שכתבת. שימי
  • 30/07/2014 21:22
  • צפיות112
אני אישית לא רואה שום רוע במרטין ובלינור.
שתיהן מביאות תרבות שפה והתנהגות
לסמל ולדוגמא למרות הקושי להתמודד
עם התנאים המתקיימים בבית האח.
למרות ההתנהלות של ההפקה עם הדיירים
שהרבה פעמים גובלת בהתעללות ורוע,
מרטין ולינור לא נגררו להגיב ברוע.

• תגובה מהירה
  • לפעמים כבר פגשתי לינור אחרת,אבל בכללי יעל
  • 30/07/2014 21:40
  • צפיות112
היא בסדר יותר מהבנות שם,יש לה כמה פאקים כשהם מתפלקים לה החוצה אז זה לא נראה טוב,אבל שוב כל אחד וראייתו הוא

• תגובה מהירה
  • אני מסכימה איתך שמרטין ולינור הן הרע יעל
  • 30/07/2014 21:38
  • צפיות84
במיעוטן בבית,לעומת דיירי האח הצבועים וכו'

• תגובה מהירה
  • דנה תודה על ההסבר המפורט עכשיו הבנתי את שימי
  • 30/07/2014 21:04
  • צפיות106
הגישה המושכלת והמעמיקה שלך.
ובכל אופן לזכותה של מרטין יאמר
שהיא משקיעה הרבה עבודה בתחזוקת הבית.