היום בגיא פינס" עפי גורמים מתוך ההפקה נמסר ששני

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • היום בגיא פינס" עפי גורמים מתוך ההפקה נמסר ששני דניאל
  • 29/03/2017 20:34
  • צפיות852
הובילה במקום הראשון במשך כל ההצבעה וברגע האחרון מסיבות כאלה ואחרות ניתן המקום הראשון לאביחי" ואיי ואיי סיבה לתביעת ענק. ידענו ששני מובילה בכל סקרי ההצבעה ויד זדונית החליטה לא לתת לה.... מעניין מאד מי לחץ שם על כל כפתורי השחיתות.

• תגובה מהירה
  • נו זה ברור ולא מפתיע
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 29/03/2017 20:46
  • צפיות230
כמו רוב העונות

• תגובה מהירה
  • אני מניח שברגע שהיא נשארה איתו כל התומכים מושחתים
  • 29/03/2017 21:11
  • צפיות240
של מעיין שרון וחמימו הצביעו לו רק מתוך שנאה אליה ולא מתוך אהבה אליו אבל אם אכן שינו את התוצאות פשוט בושה הבן אדם ישן והפליץ על מה בדיוק לתת לו דירה?

• תגובה מהירה
  • o
  • בצדק -טוב שניצח לאחר ששרון וחמימו הודחו דאגתי להצבעות לאביחי-כך הרבה לדני - ליעד
  • 29/03/2017 21:47
  • צפיות148
  • תגובה מהירה
  • o
  • התומכים של שרון וחמימו הצביעו מיד לאביחי-גם אני-תפרגנו לאביחי לדני - ליעד
  • 29/03/2017 21:50
  • צפיות139
  • תגובה מהירה
  • o
  • למה לתת לשני? פסיכופטית. אני
  • 29/03/2017 23:02
  • צפיות117
  • תגובה מהירה
  • שני mauric
  • 30/03/2017 20:25
  • צפיות103
נכוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

• תגובה מהירה
  • זהו עם הבוחר ישראלה
  • 29/03/2017 23:40
  • צפיות130
שני השמאלנית "הובילה" בס/שקרים ולבסוף אביחי מימין מרכז/ ליכוד ניצח ובצדק. אלדד יניב, שרון גל, בנט, כחלון, בוגי, בוזי, לפיד ועוד פופוליסטים קטנטנים הממשיכים בדרכי השמאל ההולך ומתקצן, לא לומדים לקח מהבחירות האחרונות של ישראל וארה"ב. מסכן אלאור החייל שהתשקורת קראה לו רוצח מלחתחילה. כל חייל וחיילת שוטר ושוטרת אשר שירתו בצהל ימשיכו להצביע עבור נתניהו ולצדק חברתי כנאמנים למדינה, מהפריפריה כאביחי החכם והלא צודק.

• תגובה מהירה
  • שטויות! ההצבעות תחת פיקוח של עו״ד ורו״ח חני
  • 29/03/2017 23:49
  • צפיות148
לאורך כל הדרך אמרו שהאח הגדול מטה את ההצבעות לטובת שני, אז פתאום כשאביחי זכה, מרימים גבה?! תביעות? שחיתויות? אני, כמו רבים אחרים, סימסתי לאביחי עוד ועוד כשנשאר לבד עם שני, כי רציתי שיזכה ובשום אופן לא רציתי ששני תזכה כי לטעמי לא הגיע לה!

• תגובה מהירה
  • נגד מסתננים זרים של שני ישראלה
  • 30/03/2017 00:28
  • צפיות121
אלה שהצביעו לאנדל היהודי, עברו להצביע עבור אביחי.

• תגובה מהירה
  • לא הבנתם כלום.זו הודעה רשמית שנמסרה דניאל
  • 30/03/2017 01:20
  • צפיות168
בתוכנית של גיא פינס מפי גורמים בהפקה. מי שכתב דעה אישית זה לא רלוונטי. הוא סיפר מציאות ובה נמסר שהיא הובילה במקום הראשון ובאופן מוזר ומושחת נתנו לאביחי שהיה מקום 2.תתמודדו עם המסר.

• תגובה מהירה
  • דניאל, אני הבנתי ועוד איך... חני
  • 30/03/2017 14:57
  • צפיות134
גם תגובתי היתה רשמית גרידא והתייחסה להודעה הרשמית. לקחת על עצמך להיות ה״צינור״ ולהעביר לפורום את ההודעה הזו, אז השתמשנו בך בחזרה כ״צינור״ כדי להעביר תגובות רשמיות לגורמים בהפקה של גיא פינס. אל תיקח את זה אישית...

• תגובה מהירה
  • קראתי יום ויומיים את דיברי הכותבים לאחר רננה
  • 01/04/2017 07:27
  • צפיות99
הזכיה.
תמוהה בעיני, ההכפשות על אביחי לא מפסיקות.
מה יעזור לכם, זה מרגיע? אתם מוציאים קיטור ונרגעים?
אז מספר מילים אליכם.
האור ניצח וזה אביחי,
לא תאכלו להפוך אותו לחושך.
זה נגד הטבע, ובטבע אינכם שולטים.

מצחיק ועצוב לקרוא את התגובות.
זה ניראה סימפוזיון בגן ילדים.
"שלי טוב, לא שלי טוב, לא אמרתי ששלי טוב."
די הפסיקו אתם אנשים בוגרים
וכמה שינאת אחים.????
יש אמת אחת מנצחת והיא אביחי!
ומספיק עם הספקולציות ההזויות שלכם. ח ב ל.
זה לא יחזיר את הגלגל אחורה,
ואם כן אביחי שוב יזכה.

בברכה רבה.

• תגובה מהירה
  • שני mauric
  • 30/03/2017 20:32
  • צפיות90
איזה בןלשיט
מה שכן אני מאמין
שהשאירו אותה עד לסוף בשביל רייטינג לתוכנית
כי היא היחידה שהיתה פסיכית ואת זה אנחנו אוהבים לצערי

• תגובה מהירה
  • מאריק , לא ראי אפילו לענת לך ,יש את שני שגם לטעמי מגיע מקום ראזון חיים חיים
  • 30/03/2017 22:53
  • צפיות79
ויש את האמת שצריך לחזור לגבי הפקה מושחתת לכאורה שאסור שיהיו כאלה מצבים.

• תגובה מהירה
  • העונה של שני גולדשטיין ! אלון
  • 31/03/2017 19:52
  • צפיות87
העונה של שני גולדשטיין !
אין עליה חדה אמיצה גיבורה אמיתית
נסיכה , כובשת💞, ממגנטת💞, עוצמתית🦋, מרתקת💞,חכמה ברמות🌸
עניינית יפה,רהוטה
היא היתה צריכה לזכות. עשתה את התכנית .
שני, את מדהימה מהממת חריפה, סמל ודוגמא לנשים ולבני האדם בכלל!
מתים עלייך טובת לב.גזעית נשית.נהדרת תותחית כבשת אותנו
שני את ליגה אחרת, איכותית ומעניינת, אני מעריך אותך מאוד,
אלה האנשים שאני מכבד ומעריך,
שני את השראה לכל כך הרבה נשים ונערות צעירות
יופי פנימי וחיצוני...המנצחת האמיתית..ניצחה את הנידוי .
שנונה ,יפהפייה חכמה,הכל מהכל פשוט מושלמת. סומכת ומאמין שתגיעי רחוק. והשמיים הם הגבול".
מתוקה ונדירה בסלחנות שלה לאנשים
איזה נהדרת,כל כך מוכשרת,מקווים שלא תעלמי לנו מהמדיה.
שני את אחלה בחורה,כייפית ומאתגרת.
אכן גדולה מהחיים , אינטליגנטית , לא שומרת טינה , נהדרת ....
שני את משכמך ומעלה
שניקי כולם פחדו ממך שם בגלל שאת חכמה,רהוטה
לא רצו לתת לך במה כי ידעו שהם לא יכולים עליך,את רהוטה,דעתנית,ולא פריירית, מלכה אמיתית
כיף לראות שהיא משאירה את הריבים מאחוריה ומפרגנת לאחרים. היא באמת בן אדם טוב שקצת איבד את עצמו עם כל הקשיים שעברה בחיים,אין ספק שהיא הייתה הכי ראויה לניצחון
שני את בכמה רמות מעל שאר הדיירים איכותית , את מלכה!!
יש לך עיניים מושלמות!! יצאו תמונות פגז בכתבת מאקו
בשבילי את המנצחת , אין לי ספק בכך .
שני כוכבת התכנית. ברוב הפרקים היא הדמות המרכזית
הכל סבב סביבה. הייתה בפיהם של כל הדיירים. מאחלת לך את הכל הטוב שבעולם.אהבתי אותך כמו בת .נכנסת לליבי כמו לינור שפר מעונה 6 ואור מעונה 7 ,התמכרתי לדמות שלך התאכזבתי קשות שלא זכית,אבל אני סומך עליך שנמשיך לשמוע ממך.
אוהבים אותך!!! כל הרוע שספגת נובע קנאהההה!!!...
מי שגנב וראיתי ! זה דן. מי שחימם מנועים ודיבר אחרי הגב בגנותך זה דן . סרסת אותו ומקווים לצמיתות! הוא בן אדם עם אישיות מפורקת מבפנים. אני לא ראיתי רומן. פשוט לא הסתדר וכאב לי שכאב לך ועל מי למה?!- ושוב בהצלחה וחג שמח יפה שלי!
יפה,חכמה ודעתנית-אישה כלבבי
מלכה ריגשת אותנו צחקנו איתך ובכינו איתך לביאה לוחמת
בזכותך ראינו את העונה את כבר חסרה לנו מתגעגעים ומאחלים לך בהצלחה
שני נסיכה קסומה את הזוכה שלנו נכנסת לנו ללב
את כבר זכית באהבה גדולה מהקהל בחוץ
מושלמת מכל הבחינות, פמיניסטית אמיתית ואישה חזקה! תראי להם מה זה!
כל כך התחברתי לכל מה שאמרה !
דעתי היתה צריכה לנצח היא היתה הכי אמיתית שם בכל ים הזיוף של האנשים שם
. שתדעי לך שהרבה בעדך ואוהבים אותך :)
שני מיום ליום אהבתי אותך יותר ויותר,,,,,את משהו מיוחד.
לזה קוראים שלמות!! איזו רמה,איזו שפה,כמה יפה!!ה
את פשוט מעוררת השראה, כל כך מחזקת,
שני את מודל לחיקוי, תודה לך על שלושה חודשים נפלאים ומלמד
התאהבתי בך מהרגע הראשון את פשוט מדהימה משהיא אחרת לא ניראה לי היתה מחזיקה מעמד מקדישה לך באהבה רבא את השיר לוחמת של אייל גולן ( למרות שאת לא מתחברת ) אבל כל מילה בשיר היא בדיוק את רק על דבר אחד התאכזבתי ממך על מה שאמרת על אלאור עזריה בתורה כתוב ״ הבא להורגך השכם להורגו ״אני לא מאחל לאף אחד להיות במצב כזה מבחינתי את הזוכה האמיתית תמשיכי להיות מי שאת אוהבת המון ובהצלחה בהמשך דרכך
שני היא ׳הישראלית היפה׳ , פשוט בחורה יפיפייה ואינטליגנטית...
אחת הדמויות הכי מעניינות ומורכבות

שני את מהממת:-)נבונה, רהוטה, חזקה ומקסיימה:-) את השראה לנערות ונשים רבות:-) עלי והצליחי בכל דרכייך:-) אוהבים אותך מאוד:-)
הניצחון של אביחי לא מוצדק
שני בחורה מרשימה בהרבה, עברה קשיים בבית.
בגיא פינס" עפי גורמים מתוך ההפקה נמסר ששני
הובילה במקום הראשון במשך כל ההצבעה וברגע האחרון מסיבות כאלה ואחרות ניתן המקום הראשון לאביחי" ואיי ואיי סיבה לתביעת ענק. ידענו ששני מובילה בכל סקרי ההצבעה ויד זדונית החליטה לא לתת לה.... מעניין מאד מי לחץ שם על כל כפתורי השחיתות.
אהובה ויקרה שלנו את כבר זכית אומנם הגעת למקום השני אבל גנבת את ההצגה זה כמו העונה של הראל מויאל אמנם זכה במקום הראשון אבל הראת סקעת זכה באהבת הקהל והתקשורת ועושה קריירה גדול כולל שירי מיימון מהעונה הראשונה שזכתה במקום השני אבל הצליחה יותר מנינו מהמקום הראשון.
את בחורה מיוחדת במינה! ההפקה לא ראוייה לך!!! את איכותית, חכמה ויפה. מבחינתי את המנצחת!!!!! . אגב אל תבזבזי מזמנך לחשוב אפילו על מעיין דן אורנה דן ואביחי !!!! הם ראויים אולי רק לצחצח לך את הנעלים!!!!!
את מודל לאישה חזקה, מפרגנת, אמיצה, לא כזאת שעפה על עצמה .
שני ריגשה מאוד ..אחת הדמויות הכי מוערכות עם יופי אלוהי
תענוג אמיתי! את בחורה איכותית ואף אחד לא יקח זאת ממך..
שני מדהימה, את מזכירה לי את עצמי. עופי על מי שאת
תהיי מי שאת, אחת, מיוחדת,שונה, בועטת וכן זה מאיים על הסובבים, גברים ונשים. אז מה? אני יודע ואת יודעת שמי שיודע לראות מעבר יזכה בלב הכי טוב וגדול שלנו, בחוש הצדק המפותח, בלוחמנות ועמידה על הרגליים האחוריות כשמדובר בעוול שנעשה...נשים כמוך עושות הסטוריה כל השאר ניצבים. תזכרי..את אור בחושך. אוהבת!!
שני המלכה של העונה. כל העלילה הייתה על שמה כיאה לכוכבת. הבחורה שעשתה לכולם בית ספר. היא המדוברת והשאר תפאורה. נקודה. שני את הזוכה האמיתית של העונה! הוכחת לא רק שאפשר לאהוב אותך, הוכחת שאת השראה, תקווה וכוח לכולנו!! עד הרגע האחרון ראינו את הלב הענק, הפרגון, האהבה גם למי שעשה לך הכי רע. גאים בך .
אין דברים כמוך איך לא דיברת על מעיין ששמה אותך כל שבוע להדחה והראית לה שהיא יצאה ראשונה כל הכבוד לך ובאמת היה מגיע לך מקום 1.
לשמחתינו יש רבים שכן התאהבו בשני.
אני אחש מהם,מאוד אהבתי אותה ,היא הייתה הכוכבת בתוכנית,כולם בבית דיברו רק עליה וזה אומר הכל.אף אחד לא פרגן לה להפך קינאו בה מאוד,הייתה הכי אינטליגנטית בבית,רהוטה ונבונה מאוד.
שניקי היפה והחכמה רק תיזהרי מלחטוא
בחטא היוהרה כמו שאימך ביקשה ממך.תשארי כפי שהכרנו אותך באח הגדול,צנועה מפרגנת לכולם,נבונה ואיכפתית. אמן שתצליחי בכל אשר תעשי. אהבנו אותך מאוד,את הכנות היושר ורדיפת הצדק.
שני המנצחת הבלתי מעורערת של האח הגדו
יפהפייה פנים מושלמות וגוף מעלף. היוםי החיצוני והפנימי שלה מושלמים.💞 מהממת אוהבים אותך.הלוואי שכל הזמן יהיו עלייך כתבות,ושנראה אותך בטיוי וגם שתקבלי תכנית רדיו. ושתקבלי מלא קמפנעים כי את מושלמת. הכתבה במאקו מושלמת כמוך💖 פשוט מלכה אמיתית 👰 כבוד למנצחת האמיתית של האח הגדול....
מהלכת קסם חכמה מבריקה עוצמתית. מודל לחיקוי אחרי כל מה שעברת.. את המקום הראשון מבחינתי..
שני - מעיין ואביחי השתוללו משמחה כששרון לקח לך את הראיון.
מעיין קראה לך כל הזמן ״זאתי״, ואביחי השמיץ אותך נון-סטופ, גם בסוף. אל תישארי חברה שלהם, לא מגיע לצמד הרע והמגעיל הזה חברים כמוך .
הם לא הפסיקו ללכלך עלייך ולקנא בך עד היום האחרון
כל פעם שאמרה על שני "זאתי" הצטמררתי
שני שכל כך כיבדה, אהבה וקירבה את מעין הקנאית והצבועה , למרות הסכינים שתקעה לה כל הזמן בעקביות, קיבלה ממנה את הכינוי מאחורי הגב, זאתי. האחרים לא היו מתקנים אותה. חבורה של צרי עין שהתאגדו יחדיו. היה מעניין לראות איך הרוע והקנאה מדבקים ומאגדים את החבורה הנלוזה הזאת, שחשבה שהם מורמים מעם. זיהו בשני את האיכויות וזה איים עליהם.
שני צריך לשכפל אותך ולהפיץ..אמיצה חזקה מול חרם ונידוי..
שני את האיכות הטוב והאומץ..מעיין היא החולשה השפוטה הבושה.
שעות על גבי שעות דיברנו והתפעלנו מיך, אהבנו אותך והתרגשנו ממך,,
שני בבית היית לבד אבל בחוץ זכית לאהבה ענקית
בכול מקום שמעתי שבחים והתפעלות ממך, אביחי ניצח לא כי מגיע לו,כי אנחנו עם רחמן, והנכות שלו עזרה לו בזכייה, ברגע שמעיין שרון וחמימו יצאו האוהדים הפנטיים שלהם סימסו ואביחי, לא מאהבת מרדכי אלה משנאת המן, שחס וחלילה החכמה והעשירה ואשכנזייה לא תזכה, את גברת על כול הבנות,על דן הפחדן ,על שרון שניסה לגמד אותך ולא הצליח,הוא מת מזה שיצא לפנייך, שאפו ענק לך אהובה ..
שני ראויה לכול הכבוד ועוד נשמע עליה וממנה, שני אני אוהב אותך
אוהבים ומעריצים אותך
אין כמוך.מבחינתנו את הזוכה .שיהיה רק טוב ואושר
מקווה לראות אותך בתכנית אירוח כלשהיא בטלוויזיה. מתגעגעים
שני נכנסת לנו ללב נקווה שמעתה ואילך חייך יהיו נפלאים וקלים וההתמודדות תהיה קלה יותר. תהני ממה שהחיים מרעיפים עלייך זכית באהבה גדולה .
מה עשו לה בבית,שמחה שהיא סולחת לכולם .כולי תקווה שנשמע ממנה ומאחל לך כל אשר תבחר לעסוק. .
בלימודים ,בקריירה שבטוח תהיי לך, רוצים מאוד לשמוע ממך יותר, תענוג להקשיב לדברי החכמה שלך, מזלנו שהיית בעונה הזו אחרת היינו פורשים.
מאחל הרבה הצלחה בחיים ובזוגיות ולא עם עומר כי הוא מאוד עצלן , מסתורי ומוזר .יש לו פנים של נוכל , בחור לא יציב ומאוד משעמם. אל תעשי שוב את הטעות בבחירת בן זוג כמו בפעמים הקודמות. מגיע לך גבר גבר ולא צנון כמו עומר חסר עמוד שידרה ( לא פלא שהולך עקום) שליקק לאביחי ( אף פעם לא הגן עליך) למרות שהוא ידע שהוא מלכלך עליך ומסית את כל הבית נגדך.
בהצלחה בכל אשר תפני! נעמת לנו מאוד. יש הרבה מה ללמוד ממך גברים ונשים כאחת. לא סופרת ממטר! שני המדהימה, לגמרי ניצחת! עלי והצליחי תותחית,
שיהיה רק טוב ופסח שמח לכולם .

• תגובה מהירה
  • אלון די כבר
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 31/03/2017 20:35
  • צפיות69
כותב בעוד מקומות בכמה שמות על שני תחליט כבר יא פסיכ.. אתה גבר או אשה

• תגובה מהירה
  • אתה רציני?!?!? חני
  • 01/04/2017 00:45
  • צפיות78
כל כך הרבה שיבחת אותה על הרהיטות ועל הרמה הגבוהה, לא יכולת ללמוד ממנה שלא חוזרים על אותו משפט ואותן מילים עשרות פעמים?!?!
אין ספק ששני בחורה אינטליגנטית, חכמה, רהוטה, יפת-מראה, לא נוטרת טינה (כיאה לבת מזל דלי), אבל אי אפשר היה להתעלם מהכוחניות שלה, מההתעלקות הבלתי נסבלת, מהצווחנות המחרידה. ואגב, איזה נידוי? היא תמיד בחרה להתנתק ולהתבודד ולראיה המשימה האחרונה בחדר הלבן כשיצאה מהחדר והיתה מאושרת להיות לבד. אלון/ה את/ה באמת חי/ה בסרט. התסריט שכתבת נכשל כי יש בו מלא משפטים שחוזרים על עצמם, אז תכתוב/י תסריט חדש מתוקן.

• תגובה מהירה
  • העונה של שני גולדשטיין ! אלון
  • 01/04/2017 19:34
  • צפיות85
שני המנצחת הבלתי מעורערת של האח הגדול .
אין עליה , חדה ,אמיצה , גיבורה אמיתית ,נסיכה , כובשת, ממגנטת, עוצמתית, גזעית , מרתקת ,חכמה ברמות , עניינית יפה,רהוטה לא שומרת טינה ,שנונה ,כייפית ומאתגרת...
היא היתה צריכה לזכות. עשתה את התכנית .שני, את מדהימה מהממת חריפה, סמל ודוגמא לנשים ולבני האדם בכלל! מתים עלייך כבשת אותנו .
שני את ליגה אחרת, איכותית ומעניינת, אני מעריך אותך מאוד,
אלה האנשים שאני מכבד ומעריך,
שני את השראה לכל כך הרבה נשים ונערות צעירות . יופי פנימי וחיצוני...המנצחת האמיתית..ניצחה את הנידוי .
שני את משכמך ומעלה סומך ומאמין שתגיעי רחוק. והשמיים הם הגבול". מתוקה ונדירה בסלחנות שלה לאנשים .
שניקי כולם פחדו ממך שם בגלל שאת חכמה,רהוטה
לא רצו לתת לך במה כי ידעו שהם לא יכולים עליך,את רהוטה,דעתנית,ולא פריירית.
כיף לראות שהיא משאירה את הריבים מאחוריה ומפרגנת לאחרים. היא באמת בן אדם טוב שקצת איבד את עצמו עם כל הקשיים שעברה בחיים,אין ספק שהיא הייתה הכי ראויה לניצחון
שני את בכמה רמות מעל שאר הדיירים איכותית , יש לך עיניים מושלמות!! יצאו תמונות פגז בכתבת מאקו שני כוכבת התכנית. ברוב הפרקים היא הדמות המרכזית .
הכל סבב סביבה. הייתה בפיהם של כל הדיירים. מאחלת לך את הכל הטוב שבעולם. אהבתי אותך כמו בת .נכנסת לליבי כמו לינור שפר מעונה 6 ואור מעונה 7 ,התמכרתי לדמות שלך התאכזבתי קשות שלא זכית,אבל אני סומך עליך שנמשיך לשמוע ממך.
אוהבים אותך!!! כל הרוע שספגת נובע מקנאהה !...
מי שגנב וראיתי ! זה דן. מי שחימם מנועים ודיבר אחרי הגב בגנותך זה דן . סירסת אותו ומקווים לצמיתות! הוא בן אדם עם אישיות מפורקת מבפנים. אני לא ראיתי רומן. פשוט לא הסתדר וכאב לי שכאב לך ועל מי למה? !
ריגשת אותנו ,צחקנו איתך ובכינו איתך לביאה לוחמת. בזכותך ראינו את העונה את כבר חסרה לנו. שני נסיכה קסומה נכנסת לנו ללב /את כבר זכית באהבה גדולה מהקהל בחוץ .
מושלמת מכל הבחינות, פמיניסטית אמיתית ואישה חזקה! תראי להם מה זה !
כל כך התחברתי לכל מה שאמרה ! דעתי היתה צריכה לנצח היא היתה הכי אמיתית שם בכל ים הזיוף של האנשים שם .
שתדעי לך שהרבה בעדך ואוהבים אותך :) שני מיום ליום אהבתי אותך יותר ויותר,,,,,את משהו מיוחד. את פשוט מעוררת השראה, כל כך מחזקת,
שני את מודל לחיקוי, תודה לך על שלושה חודשים נפלאים ומלמדים .
התאהבתי בך מהרגע הראשון את פשוט מדהימה משהיא אחרת לא ניראה לי היתה מחזיקה מעמד מקדיש לך באהבה רבה את השיר לוחמת של אייל גולן ( למרות שאולי את לא מתחברת ) אבל כל מילה בשיר היא בדיוק את רק על דבר אחד התאכזבתי ממך על מה שאמרת על אלאור עזריה בתורה כתוב ״ הבא להורגך השכם להורגו ״אני לא מאחל לאף אחד להיות במצב כזה מבחינתי את הזוכה האמיתית תמשיכי להיות מי שאת אוהבת המון ובהצלחה בהמשך דרכך
שני היא ׳הישראלית היפה׳ , פשוט בחורה יפיפייה ואינטליגנטית...
אחת הדמויות הכי מעניינות ומורכבות
שני את מהממת:-) נבונה, רהוטה, חזקה ומקסיימה:-) את השראה לנערות ונשים רבות:-) עלי והצליחי בכל דרכייך:-) אוהבים אותך מאוד:-)
הניצחון של אביחי לא מוצדק.
שני בחורה מרשימה בהרבה, עברה קשיים בבית.
בגיא פינס" על פי גורמים מתוך ההפקה נמסר ששני הובילה במקום הראשון במשך כל ההצבעה וברגע האחרון מסיבות כאלה ואחרות ניתן המקום הראשון לאביחי" ואיי ואיי סיבה לתביעת ענק. ידענו ששני מובילה בכל סקרי ההצבעה ויד זדונית החליטה לא לתת לה.... מעניין מאד מי לחץ שם על כל כפתורי השחיתות.
אהובה ויקרה שלנו את כבר זכית אומנם הגעת למקום השני אבל גנבת את ההצגה זה כמו העונה של הראל מויאל אמנם זכה במקום הראשון אבל הראל סקעת זכה באהבת הקהל והתקשורת ועושה קריירה גדולה כולל שירי מיימון מהעונה הראשונה שזכתה במקום השני אבל הצליחה יותר מנינו מהמקום הראשון.
את בחורה מיוחדת במינה! ההפקה לא ראויה לך!!! את איכותית, חכמה ויפה. מבחינתי את המנצחת!!! . אגב אל תבזבזי מזמנך לחשוב אפילו על מעיין דן אורנה דן ואביחי !!!! הם ראויים אולי רק לצחצח לך את הנעלים!!!!!
את מודל לאישה חזקה, מפרגנת, אמיצה, לא כזאת שעפה על עצמה .
שני ריגשה מאוד ..אחת הדמויות הכי מוערכות עם יופי אלוהי
תענוג אמיתי! את בחורה איכותית ואף אחד לא יקח זאת ממך..
שני מדהימה, את מזכירה לי את עצמי. עופי על מי שאת
תהיי מי שאת, אחת, מיוחדת,שונה, בועטת וכן זה מאיים על הסובבים, גברים ונשים. אז מה? אני יודע ואת יודעת שמי שיודע לראות מעבר יזכה בלב הכי טוב וגדול שלנו, בחוש הצדק המפותח, בלוחמנות ועמידה על הרגליים האחוריות כשמדובר בעוול שנעשה...נשים כמוך עושות הסטוריה כל השאר ניצבים. תזכרי..את אור בחושך. אוהבת!!
שני המלכה של העונה. כל העלילה הייתה על שמה כיאה לכוכבת. הבחורה שעשתה לכולם בית ספר. היא המדוברת והשאר תפאורה. נקודה. שני את הזוכה האמיתית של העונה! הוכחת לא רק שאפשר לאהוב אותך, הוכחת שאת השראה, תקווה וכוח לכולנו!! עד הרגע האחרון ראינו את הלב הענק, הפרגון, האהבה גם למי שעשה לך הכי רע. גאים בך .
אין דברים כמוך איך לא דיברת על מעיין ששמה אותך כל שבוע להדחה והראית לה שהיא יצאה ראשונה כל הכבוד לך ובאמת היה מגיע לך מקום 1.
לשמחתנו יש רבים שכן התאהבו בשני.
אני אחד מהם,מאוד אהבתי אותה ,היא הייתה הכוכבת בתכנית,כולם בבית דיברו רק עליה וזה אומר הכל.אף אחד לא פרגן לה להפך קינאו בה מאוד,הייתה הכי אינטליגנטית בבית,רהוטה ונבונה מאוד.
שניקי היפה והחכמה רק תיזהרי מלחטוא
בחטא היוהרה כמו שאמך ביקשה ממך. תשארי כפי שהכרנו אותך באח הגדול,צנועה מפרגנת לכולם,נבונה ואכפתית. אמן שתצליחי בכל אשר תעשי. אהבנו אותך מאוד,את הכנות היושר ורדיפת הצדק.
יפהפייה פנים מושלמות וגוף מעלף. היום החיצוני והפנימי שלה מושלמים. מהממת אוהבים אותך. הלוואי שכל הזמן יהיו עלייך כתבות,ושנראה אותך בטיוי וגם שתקבלי תכנית רדיו. ושתקבלי מלא קמפיינים כי את מושלמת. הכתבה במאקו מושלמת כמוך💖 פשוט מלכה אמיתית 👰 כבוד למנצחת האמיתית של האח הגדול....
מהלכת קסם חכמה מבריקה עוצמתית. מודל לחיקוי אחרי כל מה שעברת.. את המקום הראשון מבחינתי..
שני - מעיין ואביחי השתוללו משמחה כששרון לקח לך את הראיון.
מעיין קראה לך כל הזמן ״זאתי״, ואביחי השמיץ אותך נון-סטופ, גם בסוף. אל תישארי חברה שלהם, לא מגיע לצמד הרע והמגעיל הזה חברים כמוך .
הם לא הפסיקו ללכלך עלייך ולקנא בך עד היום האחרון
כל פעם שאמרה על שני "זאתי" הצטמררתי
שני שכל כך כיבדה, אהבה וקירבה את מעין הקנאית והצבועה , למרות הסכינים שתקעה לה כל הזמן בעקביות, קיבלה ממנה את הכינוי מאחורי הגב, זאתי. האחרים לא היו מתקנים אותה. חבורה של צרי עין שהתאגדו יחדיו. היה מעניין לראות איך הרוע והקנאה מדבקים ומאגדים את החבורה הנלוזה הזאת, שחשבה שהם מורמים מעם. זיהו בשני את האיכויות וזה איים עליהם.
שני צריך לשכפל אותך ולהפיץ..אמיצה חזקה מול חרם ונידוי..
שני את האיכות הטוב והאומץ..מעיין היא החולשה השפוטה הבושה.
שעות על גבי שעות דיברנו והתפעלנו ממך, אהבנו אותך והתרגשנו ממך,,
שני בבית היית לבד אבל בחוץ זכית לאהבה ענקית .
בכול מקום שמעתי שבחים והתפעלות ממך, אביחי הנחש והרכלן ניצח לא כי מגיע לו,כי אנחנו עם רחמן, הנכות והרכיבה על גבה של מעין שלו עזרה לו בזכייה , ברגע שמעיין שרון וחמימו יצאו האוהדים הפנטיים שלהם סימסו לאביחי, לא מאהבת מרדכי אלה משנאת המן, שחס וחלילה החכמה והעשירה ואשכנזייה לא תזכה, את גברת על כול הבנות,על דן הפחדן ,על שרון שניסה לגמד אותך ולא הצליח,הוא מת מזה שיצא לפנייך, שאפו ענק לך אהובה ..
שני ראויה לכול הכבוד ועוד נשמע עליה וממנה, שני אני אוהב אותך
אוהבים ומעריצים אותך .
שני נכנסת לנו ללב נקווה שמעתה ואילך חייך יהיו נפלאים וקלים וההתמודדות תהיה קלה יותר. תהני ממה שהחיים מרעיפים עלייך זכית באהבה גדולה .
מה עשו לה בבית,שמחה שהיא סולחת לכולם .כולי תקווה שנשמע ממנה ומאחל לך כל אשר תבחר לעסוק., בלימודים ,בקריירה שבטוח תהיי לך, רוצים מאוד לשמוע ממך יותר, תענוג להקשיב לדברי החכמה שלך, מזלנו שהיית בעונה הזו אחרת היינו פורשים.
מאחל הרבה הצלחה בחיים ובזוגיות ולא עם עומר כי הוא מאוד עצלן , מסתורי ומוזר .יש לו פנים של נוכל , בחור לא יציב ומאוד משעמם. אל תעשי שוב את הטעות בבחירת בן זוג כמו בפעמים הקודמות. מגיע לך בחור טוב ולא צנון כמו עומר חסר עמוד שידרה ( לא פלא שהולך עקום) שליקק לאביחי ( אף פעם לא הגן עליך) למרות שהוא ידע שהוא מלכלך עליך ומסית את כל הבית נגדך.
בהצלחה בכל אשר תפני! נעמת לנו מאוד. יש הרבה מה ללמוד ממך גברים ונשים כאחת. לא סופרת ממטר! שני המדהימה, לגמרי ניצחת! עלי והצליחי תותחית,
שיהיה רק טוב ופסח שמח לכולם .

• תגובה מהירה
  • פששש, אתה טוב ב״העתק-הדבק״, אה?.... חני
  • 02/04/2017 00:41
  • צפיות58
או שמא זה התסריט המתוקן?!

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן