אביחי, דן, אורנה ושרון בשיחה במטבח בענייני כסף -

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אביחי, דן, אורנה ושרון בשיחה במטבח בענייני כסף - דנה א.
  • 25/02/2017 17:22
  • צפיות331
על שיתוף המשאבים הכספיים בנישואין. אביחי - ״אף אחד לא נוגע בכסף שלי״. מסתבר לאט לאט שהבעיה של אביחי היא לא המגבלה שלו כלל ועיקר, האופי השוביניסטי, השתלטנות, הגישה של זאת האישה שלי! , האיש תקוע בדפוסי התנהגות שעברו מן העולם. הגישה שהאישה היא רכושו ורק על פיו יישק דבר. אפשר לראות את היחס למעיין והדרישות והציוויים שמנחית עליה,ואם חשבנו שזה מחוסר ביטחון בגלל מצבו, זה לא המצב! הבן אדם עדיין שבוי בגישה פרימיטיבית שמזמן אין לה מקום בחברה מתוקנת.בתחילתו של קשר בין זוגי, זה יכול להתפרש כקנאה ואיכפתיות מתוך אהבה לצד השני ורק עם הזמן מגלים שהאדם חולה שליטה שמתייחס לאישה כעל רכושו. כנראה שזה המקרה!

• תגובה מהירה
  • דנה מה את דנה חיים
  • 25/02/2017 18:50
  • צפיות117
אבי חי

• תגובה מהירה
  • אני מניחה שאת בחורה צעירה ופחות עם ניסיון בחיים לדני - ליעד
  • 25/02/2017 19:27
  • צפיות123
כאשה מבוגרת ובעלת ניסיון וראייה קצת לעומק אומר לך איך שאני רואה את הדברים.
בעייני אביחי אצלו האישה היא במקום הראשון ועושה צעדים שלא יפגעו בה וראינו איך התרחק מגו'די, כי אחת המטרות לדבריה שהגיע לתכנית זה למענו. זו עובדה שהצהירה גם בתוכנית וגם בת"ז שלה שהאח דאג שתצפה בה.
תביני שלמרות שאביחי לא מראה את זה הוא לגמרי חסר בטחון עצמי בגלל מגבלתו והדבר נראה לי טבעי, הוא לא נולד עם עיוורון אלא הדבר הגיע לו עקב המחלה בשלבים ואני באמת לא מאחלת לך ולא לאחרים נכות כל-כך קשה כזו.
אני מכירה מקרוב לצערי הרב, אדם שעבר אותה מחלה עד שנהיה עיוור לחלוטין, זאת אימא שלי.
כאשר אני כותבת לך את הדברים זה מאוד קשה ואני מתייסרת ובוכה. אימא שלי לפני העיוורון הייתה במצב נפשי שונה לגמרי מאשר לאחר העיוורון שגם הגיע בהדרגה במהלך 10 שנים.
אימא שלי לפחות זכתה לילדים שמאוד תומכים בה, נכדים ונינים וזכתה לראות את ילדיה ונכדיה.
למרות זאת במשך שנים וגם כיום קשה לה להשלים את העובדה הזו. הייתה מוכנה למכור גם את הבית ולגור באוהל עם היו מחזירים לה ראייה גם בעיין אחת.
אדם שמחוסר בטחון ברצונו להפגין לפחות כלפי חוץ בטחון עצמי. מה גם שמדובר בבחור צעיר.
אינני יודעת עם צפית בו בשבועות הראשונים כאשר דיבר בלילה במצלמה שפרק את רגשותיו האמתיות.
אני מאחלת לכל אדם ואדם שנמצא במצב נכות זה או אחר שתהיה לו שליטה בחיים שלו.
לצערי לא כך המצב כאשר הנכות בדרגה מסוימת כמובן שיש לו תלות באחר.
דנה תחשבי על זה ומאחלת לך שבוע טוב ומבורך.

• תגובה מהירה
  • o
  • התגובה הנל הופנה לדנה-משום מה שונה אוטומט לדני - ליעד
  • 26/02/2017 00:49
  • צפיות66
  • תגובה מהירה
  • לא צעירה ועם הרבה ניסיון בחיים. פשוט עם אינטואיציות דנה א.
  • 26/02/2017 15:04
  • צפיות62
טובות לזהות אופיים של אנשים על פי ניואנסים קטנים שעל פי רוב מרבית האנשים לא שמים לב אליהם. המגבלה של אביחי קשה ולא מאחלת אותה לאף אדם, מאחלת לו בריאות טובה ושלימה. אבל כל זאת, עדיין לא עושה אותו כליל השלמות שמנסים לצייר אותו. קשה, אבל צריך לדעת להפריד בין הדברים....

• תגובה מהירה
  • דנה שושי
  • 26/02/2017 18:35
  • צפיות32
אני מסכימה לכל מילה שכתבת, צר לי על המחלה שלו וכמובן שאני לא מאחלת לאף אחד להיות במצבו, אבל כל זה לא נותן לו להיות סכסכן רודף כח רכלן אני כמעט בטוחה שגם עם מצבו היה אחר הוא היה מתנהג אותו הדבר, אדם שתלטן , ולא נעים לחלוטין מי שחושב אחרת לא יודע לקרוא את המפה לצערי.

• תגובה מהירה
  • יעזור אם אני אומר "אף אחד לא נוגע בכסף שלי"
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 11 שנים
  • 25/02/2017 19:42
  • צפיות87
לא תמיד חייב שיתוף, דווקא בעידן של ימינו שזה לא רק הגבר שמביא הביתה משכ' האמרה הזו יכולה להיות נכונה לשני הצדדים. מעבר לזה לדעתי יש המון דברים בהם הוא צריך ויכול להשתפר לראות עיני הוא לא שוביניסט אפילו לא מתקרב לזה.

2022
  • תגובה מהירה
  • ליעד יש מישהו ששמע רננה
  • 25/02/2017 20:29
  • צפיות97
מה אביחי אמר לדן ואורנה על מעיין שהיא לא רוצה לדבר איתו
יותר.
זה לא איכפת לנו אנו מחכים ברגעים שהקשר המזויף יגמר..לאביחי יהיה יותר טוב
מאז יום ההולדת שלה היא מרגישה מלכת הבית.

• תגובה מהירה
  • גם אני לא אתן לאף אחד לגעת במפעל חיי
    אדוארד
    אדוארד
    מספר הודעות: 3,507
    ותק: 8 שנים ו-3 חודשים
  • 26/02/2017 01:14
  • צפיות105
את מצפה שאחרי שקרעתי את התחת כל חיי אתן לאיזה פוצית לבוא ולקחת לי את הכסף? במיוחד בהתחשב בכך שלאחר הגירושין החוק לצד האשה מבחינה כספית? מילא היינו חיים בשנות ה-60 אבל צפי בתכנית והביני עם אילו נשים יש לנו עסק היום. אין שום קשר לשובניזם אלא פשוט הכרה בכך שהנשים והאהבה של היום לא מה שהיו פעם. אם כבר, הגישה האקונומית שלו מודרנית.

נערך ע"י אדוארד 26/02/2017 01:17
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה