בנימין נתניהו קיבל כעת את המנדט להרכבת ממשלה מידי נשיא המדינה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • בנימין נתניהו קיבל כעת את המנדט להרכבת ממשלה מידי נשיא המדינה
    חדשות1
    חדשות1
    מספר הודעות: 8,395
    ותק: 10 שנים ו-11 חודשים
  • 13/11/2022 16:51
  • צפיות18
*אחרי שורה של מערכות בחירות, העם הכריע בצורה ברורה בעד הקמת ממשלה בראשותי. היום אנו מתקדמים לקראת כינונה של ממשלת ישראל ה-37*.

אני מבקש להודות לכל 64 חברי וחברות הכנסת שהמליצו עליי. נעשה הכל כדי שזו תהיה בעזרת השם ממשלה יציבה ומוצלחת, ממשלה אחראית ומסורה, שתפעל לטובת כל תושבי המדינה בלי יוצא מן הכלל.

בעשור האחרון הבאנו את ישראל למעמד של כוח עולה בין האומות, ונעשה הכל כדי להצעיד אותה מעלה לפסגות גבוהות אף יותר.

*אני אישית נרגש מאוד לקבל את הזכות להרכיב את הממשלה, לא פחות מאשר בפעם הראשונה שזכיתי לכך לפני 26 שנים. ציבור המצביעים נתן אמון חד-משמעי בי ובליכוד, כמו גם במפלגות השותפות לדרכנו. אבל אני רוצה לומר: אני מתכוון להיות ראש הממשלה של כולם – של מי שבחרו בי, ושל מי שלא בחרו בי. זה משקף את מה שאני מאמין בו ומה שמנחה את פעולתי*.

זאת האחריות שלי כראש ממשלת ישראל וכך פעלתי כשיחד עם חבריי, הבאנו מיליוני חיסונים לכל אזרחי ישראל, הבאנו את העשור הבטחוני והכלכלי הטוב בתולדות ישראל לכל אזרחי ישראל והבאנו ארבעה הסכמי שלום היסטוריים לכל אזרחי ישראל ולטובת עמי האזור.

אני אפעל עם חבריי, מתוך שליחות עמוקה, אל מול האתגרים שלפנינו.

*בכוונתי לפעול יחד כדי להגדיל את מרחב ההסכמה בתוכנו. גם אם ישנם בין חלקי העם חילוקי-דעות בנושאים מהותיים יש די והותר נושאים שסביבם הרוב המכריע יכול להתאחד ולהסכים. אחים אנחנו, נועדנו לחיות זה לצד זה*.

יש רבים-רבים שמברכים על תוצאות הבחירות – אבל יש גם מי שמשמיעים נבואות-זעם ומפחידים את הציבור. זאת לא הפעם הראשונה שדברים כאלה מושמעים. אמרו את זה על בגין, אמרו את זה גם עליי, זה לא היה נכון אז וזה לא נכון גם היום.

תמיד יש מישהו שצריך משהו- גבי האחות של החיילים. המקום שלכם לקחת חלק, להתנדב, לבשל לכבס, לשנע והכל עבור החיילים שלנו https://www.facebook.com/gabyrivkin
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה