ישראל בכה והתמסכן כל העונה

חזרה לפורום הרשמה התחברות
  • o
  • צריך לקרוא לתוכנית לשכת נסעד 2025 המשחק הולך מי יותר מסכן בחיים דני
  • 18/04/2019 00:05
  • 81

• תגובה מהירה
  • שישראל מהאח הגדול זכה היה מגיע לו יובל
  • 18/04/2019 08:38
  • 31
לא בכה על עברו סיפר רק כשלחצו עליו היה עניו וטהור לא השתמש בסיפור חייו כדי לנצח،،דומיניק 90 אחוז מהמשחק רק הזכיר מה עבר עד שהעלה בחילה، נו ברור משחק מכור גם גיסו בהפקה אריאל הפקות
  • תגובה מהירה
  • ואביחי וקוטי מיסתבר לפי ההפקה אם אתה לא מספיק מיסכן אן לך סיכוי לנצח אבי
  • 18/04/2019 14:04
  • 17
וארז טל היתעקש לומר 3 פעמים שביגלל שנטע העבירה סכום לדומיניק ביגללה דומיניק ניצח
והשקרים לא מיסתיימים שם ואובדה שאחרי העברה הייתה הצבעה (ולא להפך ) שלא מאמינים לה
וגם אם נטע הייתה מעביה להודיה המנצח היה בטוח דומיניק כי כל העמודה שקר שאף אחד לא מאמין לו שבקלות יכולים להעלות את העמודה של דומיניק וליקבוע שהוא המנצח עי החלתת ההפקה
  • תגובה מהירה
  • הוא ניצח ובגדול. המון אנשים אהבו אותו והצביעו לו וגייסו עוד שירן
  • 21/04/2019 23:58
  • 6
אני אישית ביקשתי מחברים וחברות שיצביעו לו, גם כאלה שלא צפו בעונה אבל סמכו על דעתי. הכי מגיע לו והכי הגיע לו! הוא נשמה טהורה ובחור מהמם. אין לו שום קשרים בהפקה, סהכ לגיס שלו יש חברת הפקות... לא קשור לתוכנית בכלל. הוא נבחר בזכות עצמו וברוב קולות.
וכן, בלי ההעברה של נטע הוא לא היה זוכה כי הפער בינו לבין הודיה היה גדול מידי וההצבעות לא היו מספיקות, נטע עזרה לו לצמצם אותו והצבעות הקהל עזרו לו לקחת את הזכייה ובענק!! אין עליו בעולם מלך אמיתי ותותח. הכי הגיע לו בעולם! תלמדו לפרגן.
  • תגובה מהירה
  • ישראל בכה והתמסכן כל העונה שלום
  • 20/04/2019 22:41
  • 10
הוא לא תרם כלום לתכנית
בסה"כ היה החייל של אביבית.

מירב עשתה את העונה ורק לה הגיע לנצח
  • תגובה מהירה
  • o
  • כולכם אובף דל קנאים תתפוצצו חגית
  • 21/04/2019 19:35
  • 7
  • תגובה מהירה
  • o
  • קנאים תתביישו לכם, דומיניק ממש לא התבכיין וזכה ביושר הכי הגיע לו בעולם! שירן
  • 21/04/2019 23:53
  • 10
  • תגובה מהירה
  • אולי תנסחי את את זה מתי הוא לא היתבכיין כי למעשה כל העונה הוא היחיד שהיתעשק בזה אבי
  • 23/04/2019 18:02
  • 8
אני חושב שמגיע לי ליזכות כי עוד מעת ניגמר לי החוזה של הדירה
בוקר טוב שלו לפינק זה אני חושב שמגיע לי ליזכות
וכמו שאומרים שמור לי ואשמור לך כאשר מסודרים עם מקורבים להפקה זה בטוח לא מזיק רק שיפר במיקרא שלו
  • תגובה מהירה
  • כמה הוא היתבכיין כשה הבין שנטע מצילה את דניאל והוא לא יכל להציל את גו שכחת זה היה פתת אבי
  • 23/04/2019 18:15
  • 9
וזו רק דוגמא אחת יש מלא
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה