ועוד משהו

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • איזה Closure (סגירת מעגל) יכול להיות, אם המודח הראשון בתוכנית יהיה הזוכה!
    דנה א חדש
    דנה א חדש
    שם: ריקי עזרן
    מספר הודעות: 3,160
    ותק: 4 שנים ו-26 ימים
  • 31/03/2020 07:58
  • צפיות366
אדם, שהיה אמור להיות מודח בהדחה הראשונה, ניצל בזכות אורן חזן שהציל אותו. למזלנו, זכינו להנות ממנו עונה שלימה. גם אם, הוא היה ה- Late Bloomer של העונה, הוכיח, שהוא ראוי יותר מכל האסטרטגים שם, רק בזכות האדם שהוא - בן אדם!!! על אף גילו הצעיר! בחור מוכשר, מצחיק, שלא לוקח את עצמו ברצינות יתרה, סרקסטי,חבר אמיתי! לא צריך יותר מזה!! תמיד צריך לזכור, מי הדייר שאהוב על כל בני הבית! חוץ מיוסי, שהוא לא קריטריון לשום דבר, אדם, אהוב על כולם! הרי יוסי, מנהל קמפיין לטובת גדי, מתחילת העונה, כי הוא חושב שזה מה שהקהל אוהב... כמה הוא טועה!! אדם, בדרכו, ההוגנת הגיע עד לכאן בזכות עצמו בלבד!!

דנה א.
  • תגובה מהירה
  • o
  • אני לא משתתף בהצבעות אבל בהחלט מסכים שאדם הראוי ביותר
    שי הותיק
    שי הותיק
    מספר הודעות: 1,280
    ותק: 4 שנים וחודשיים
  • 31/03/2020 08:46
  • צפיות54
  • תגובה מהירה
  • חבל, אז כדאי שתשתתף בהצבעות
    דנה סגבוביץ
    דנה סגבוביץ
    מספר הודעות: 61
    ותק: 4 שנים ו-7 ימים
  • 31/03/2020 20:08
  • צפיות57
זאת הדרך הנכונה להביע הערכה וגם לדרך שבה אנחנו מאמינים, כי הכי מגיע לאדם שנצביע עבורו.

• תגובה מהירה
  • לאדם מגיע גמר אבל לא לזכות במיליון
    JANIK
    JANIK
    מספר הודעות: 80
    ותק: 4 שנים ו-28 ימים
  • 31/03/2020 22:43
  • צפיות55
הוא לא היה דמות מרכזית .
למעשה לא עשה כלום כל העונה .

למזלו תקוה וליאור לא אהבו אותו ולכן אנשים הצביעו לו
כלומר לא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן
וזה נכון לגבי ירדן
למרות שאדם היה יותר מעניין מירדן .

גדי הוא כוכב העונה
הוא עבר את השינוי הגדול ביותר מכל הדיירים
בלעדיו הבית היה מת .

• תגובה מהירה
  • גדי לא קורץ מחומר של מקום ראשון! הבחור חסר כריזמה, אין לו יכולת ביטוי מינימלית,
    דנה א חדש
    דנה א חדש
  • 31/03/2020 23:46
  • צפיות53
אין לו נימוסי שולחן, אין לו נימוסי חברה, השינוי שעשה הרווח שלו.. אבל מפה ועד לזכיה המרחק גדול! אם אתה אוהב את דמות שוטה הכפר... שיבושם לך. אותי הוא לא מרשים!!!

דנה א.
  • תגובה מהירה
  • o
  • ולגבי אדם, מעבר לכל מה שכתבתי לגביו, אוסיף ואומר - אדם = איכות! ועל איכות לא מתפשרים!!
    דנה א חדש
    דנה א חדש
  • 31/03/2020 23:51
  • צפיות35
דנה א.
  • תגובה מהירה
  • מסכימה עם כל מה שכתבת
    לידיה
    לידיה
    שם: זיו
    מספר הודעות: 67
    ותק: 4 שנים ו-6 ימים
  • 01/04/2020 16:57
  • צפיות25
גדי הדייר הכי ראוי לזכיה ! הלב הכי טוב ניסה לעזור לכל הדיירים לא פחד מאף אחד כשהיה צריך לריב אז רב למען מה שהאמין בו ! האדם הכי אמיתי ! ועשה את השינוי הגדול ביותר מכל הדיירים ! אני בכלל לא הייתי מתומכיו בתחילה אלא תמכתי בניר
זה קל להעביר ביקורת ולהגיד 'שוטה הכפר' אך מבין כל הדיירים שם שכולם שם שוטים גמורים ! עדיף אותו מעל פני כולם שם הצבועים והשחקנים
הוא לפחות גאה במה שהוא אני לא באה לעשות מבחני כניסה לאוניברסיטה לזוכה זה ממש לא מעניין ! הראויים האחרים אחריו הם אודליה ואדם הלא כריזמטי בעליל ולא בלט בכלל מן ההתחלה ולא בגלל זמן מסך גם דיירי הבית אמרו מס' פעמים שלא הרגידו בנוכחות שלו ואודליה משחקת טוב טוב את תפקיד שונטל למשבצת החפלה מהשכונה
זה בסדר שתתנגדו גם ככה כל מי שנשאר בפורום הם מתומכיו של אדם
כל השאר עזבו כך שהפורום הוא די 'כיוון אחד' שמעביר ביקורת בצורה מרושעת על דיירי הבית אך בעצמם כותבים ברשעות עם פסים מאוד אישיים ופיזיים בינהם על תקוה שגם מבחינתי הכי צבועה בבית !
בואו נהיה הוגנים וטובים

וסליחה שכתבתי מגילה

• תגובה מהירה
  • ועוד משהו
    לידיה
    לידיה
    שם: זיו
    מספר הודעות: 67
    ותק: 4 שנים ו-6 ימים
  • 01/04/2020 17:04
  • צפיות27
גדי לא טיפש הוא פשוט בא מהסגנון הזה ויש לו המון פוטנציאל ואף מס' דיירים כבר אמרו לו שהוא חכם
זה פשוט מה שהוא אמיתי ומצחיק אם הוא לא היה בבית אז הבית הזה היה משעמם ונסכר אחרי הפרק הראשון מרוב צביעות משחק של צבועים ומשעממים טילים ! הוא המבדר היחיד גם אם שטותניק אמיתי אמיתי לגמרי

• תגובה מהירה
  • אני לא מדברת נגד דיירים אחרים
    דנה סגבוביץ
    דנה סגבוביץ
    מספר הודעות: 61
    ותק: 4 שנים ו-7 ימים
  • 01/04/2020 17:22
  • צפיות33
למרות שישנם כאלה שממש לא הערכתי. אני התחברתי לאדם כי הוא הקסים אותי כל העונה. בזכות הנתינה שמאפיינת אותו, חבר אמיתי, לא רכלן, מצחיק, חכם, בעל בטחון עצמי ואומץ שאפיינו אותו ועל התמודדותו עם כל החבטות שחטף לא מעט בכדי לנסות להקטין אותו, כי ידעו שאדם ניחן בכשרונות ובידע שלא רצו שחלילה יבואו ליידי ביטוי. הוא שרד למרות שלא היו לו תומכים בבית כמו שהיו לגדי ולתקווה ולכל השאר, הוא שרד למרות שההפקה העלימה אותו בכוונה בכדי לקדם את המועדפים שלה ועל כל אלה כדאי שגם אתם תהיו הוגנים ותחשבו גם להצביע עבורו.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה