כנ"ל.

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • ההעמדות להדחה כל כך עצבנו אותי שעברתי לערוץ אחר. בונבון
  • 18/02/2019 08:03
  • צפיות78
איזה חבורה של מטומטמים. מעמידים להדחה את אורלי כי אין להם מישהו אחר להעמיד. גועל נפש. הלוואי ואורלי תזכה!!!! היחידה בבית שאומרת את האמת על לירן וויקי שהשתלטו על המטבח. איפה נשמע ששני היצורים האלה יחליטו מה כל אחד אוכל ומתי. בושה! כאילו שהדיירים האחרים לא רואים את זה שהם השתלטו על המטבח, אבל הם פוחדים להעמיד אותם להדחה, ומה קל יותר להעמיד את אורלי כי יש עליה קונצנזוס שהיא הבעייתית כביכול.
שי חי הכי צבוע מכולם. דובר אמת עלאק. שוב נטפל לאורלי ומעמיד אותה כי העליבה את ויקי ולירן. אז מה? זה לא עניינך בכלל. רק לפני שבוע שי חי אמר לאורלי שהוא שמח שהיא לא הודחה. שקרן עלוב. למה להעמיד אותה עכשיו, רק בגלל שהביעה דעתה? רק לשי חי מותר להביע דעה?
אורלי יוצאת הכי הכי שווה מכול חבורת הפחדנים הזאת. הצבעתי רק לה ואם אוכל אצביע לה עוד ועוד עד הסוף.

• תגובה מהירה
  • בוןבון ושכחת לציין את מילות החוכמה של שי שאמר שהאכילה אותם יעל
  • 18/02/2019 08:19
  • צפיות34
רעל עכברים.ירד מהפסים לגמרי ההזוי אחרי שהחמיא לה שהאוכל היה טעים ותודה..אם זה לא צבוע מה זה צבוע

• תגובה מהירה
  • מעניין, בונבון, שלא היתה לך דוגמא אחרת, אלא לני האמיתית
  • 18/02/2019 08:46
  • צפיות22
רק שי חי. רוב הבית העמיד אותה. עדי שמפרגן לה כל הזמן, אומר שהיא הכי אמיתית בבית - העמיד אותה, אבף, שהיא מגנה עליו, מחבקת, מכילה אותו וצוחקת מכל השטויות שלו - העמיד אותה. מה עשתה לנטלי? מה ללירן שטראובר? לאף אחד מהם לא היתה היתקלות איתה, לשי כן, אז למה שלא יעמיד אותה?! ברור - כי זה שי חי וצריך להיכנס בו כדי להפיל אותו. להזכירך בונבון - שי חי מוביל בכל הסקרים וגם הפעם בהעמדה הזו.

• תגובה מהירה
  • o
  • תיקון - אסף לני האמיתית
  • 18/02/2019 08:49
  • צפיות13
  • תגובה מהירה
  • אין ספק,להצביע רק לאורלי. נינה
  • 18/02/2019 10:19
  • צפיות23
בחורה אינטיליגנטית,חכמה,יודעת שכמעט כל הבית העמיד אותה להדחה אבל לא שומעים מרכלת או מסכסכת.

• תגובה מהירה
  • o
  • לא שומעים אותה נינה
  • 18/02/2019 10:21
  • צפיות17
  • תגובה מהירה
  • הצבעתי את כל 10 הקולות שלי לאורלי אלון
  • 18/02/2019 13:51
  • צפיות12
תעבירו הלאה
תגייסו קולות עבור אורלי
מכל מי שאתם מכירים

תודה .

• תגובה מהירה
  • o
  • כנ"ל. מימי
  • 18/02/2019 14:53
  • צפיות3
  • תגובה מהירה
  • גם אני,רק לאורלי,הראויה מבין כולם.הולכת ומתגלה דמות נינה
  • 18/02/2019 14:54
  • צפיות10
אנושית, אמיתית,במיוחד במשימה זו. לירן מחרטט שהוא גם בישל וגם הדיח כלים,לא ראיתי אותו מדיח. ולא ארבה פה מילים לגבי לירן שאיני מסמפטת בלשון המעטה.אורלי עושה כמעט הכל.מגיע לה גם על הסבל שעברה שם מכל הרוע כלפיה.אז יש לה שריטות..אז מה, מי מושלם שם?

• תגובה מהירה
  • אלון, אכן אורלי מקסימה, אבל,,. לני האמיתית
  • 18/02/2019 15:03
  • צפיות10
כל מי שאני מכירה מצביע לשי חי!!! אולי בפעם אחרת...

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה