שלום, תאמין לי, בהשוואה לעדן, אני רואה אותך פתאום מושלם...

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • מה זה אומר עליכם אם הצבעתם ל עדן
  • 01/09/2018 19:23
  • צפיות144
אביבית - כנראה שאתם נשים שלא ממש הצליח לכם עם גברים ולכן מתחבאות מאחרי המעטה של העצמה נשית על מנת לנקום בגברים. הרי אביבית היא האנטיתיזה המוחלטת לעוצמה נשית. כל קיומה, ועל כך היא מעידה בעצמה, תלוי בגבר העשיר הבא, והיא עצמה לא ממש מסתדרת או מחבבת נשים. אתן תומכות בנקמה בגברים, לא בהעצמה נשית.

ישראל - שתהיו מוכנים לעשות הכל כדי להשיג את המטרה, כולל לגנוב חברה של אחר בשידור מול כל האומה ולהפיל על כל הסבל (כביכול) שבחרת לחוות (סמים ואלכוהול) על משפחה שרצתה לתמוך ולאהוב. כמו כן, ששוב אתן כנראה נשים חלשות או חסרות סיפוק שמוקסמות מהגבר הנאה והשאר לא משנה.

אליאב - שחברות לא כ"כ משנה לכם. שבוע אחד תדיחו מישהי שתמכה בכם לאורך כל הדרך , ובשבוע הבא תדיחו את אותו אחד שבגללו בחרתם להדיח את אותה מישהי. שאתם לא אמינים, משחקים תמימים אבל יודעים בדיוק מה אתם עושים. בקיצור, נחש בקש.

מריה - גברים שמפנטזים על הבחורה היפה וה"תמימה" או פשוט אנשים תמימים בעצמכם. ששוב, המטרה מקדשת את האמצעים כולל התגופפויות עם אחר לאורך שבועות בעוד החבר ומכריו צופים בבית. לסירוגין, יתכן שוב שאתם הבחורה שלא הצליחה עם הגבר ומנסה לנקום בו עם "פאם פאטאל" לכאורה, כמו מריה, כדי לחשוף ולנצל חולשת גברים.

מירב - שאתם אנשים חמים אבל אגרסיבים ומניפולטיבים שמנסים להשיג את המטרה ברגישת חיילים אבל כשמישהו אחר מצליח לעשות זאת, מרימים ידיים ומתרפסים בפני המניפולטור המצליח.

לסיכום, אם אתם באמת תומכים באחד הדיירים הנותרים (ולא מתוך ברירת מחדל) אתם בסה"כ, במילה, מסכנים.

• תגובה מהירה
  • מה זה אומר עליך שטרחת לכתוב כזו תגובה מושקעת כשלא הצבעת לאף אחד? אחת העם
  • 01/09/2018 19:59
  • צפיות31
שאתה משחק אותה שלא אכפת לך אבל בעצם עושה "השלכה" ואכפת לך אפילו מה אנחנו מצביעים.

• תגובה מהירה
  • o
  • ואתה נורא מזכיר איזה אחד שהיה פה (לא אכתוב את דעתי עליו כי זה יחסוך לו פסיכולוג) . אחת העם
  • 01/09/2018 20:07
  • צפיות22
  • תגובה מהירה
  • o
  • חחח V שרון
  • 01/09/2018 20:07
  • צפיות18
  • תגובה מהירה
  • o
  • כל הכבוד! ספיר
  • 01/09/2018 20:13
  • צפיות22
  • תגובה מהירה
  • o
  • לסיכום עדן, אם לא הצלחת להתחבר לאף אחד- אז אולי את סוציומטית? משגיח כשרות
  • 01/09/2018 20:20
  • צפיות19
  • תגובה מהירה
  • o
  • אשה לא הייתה כותבת "שנאת גברים" רק גבר פגוע (וממומר) שעושה השלכה. אחת העם
  • 01/09/2018 20:29
  • צפיות20
  • תגובה מהירה
  • אשה לא היתה כותבת "שנאת גברים"? למה? אני אשה שמאוד אוהבת גברים עדן
  • 01/09/2018 20:36
  • צפיות20
ולכן מצרה על נשים כמוך שלא הלך להן ומנסות בכל דרך עקיפה לממש את שנאתן לגברים בתואנה של העצמה נשית. גם זו שאת סוגדת לה, דרך אגב, מאוד לא מחבבת נשים ממורמרות כמוך.

• תגובה מהירה
  • o
  • בסדר :-) מה שתגיד, נשמה. אחת העם
  • 01/09/2018 20:39
  • צפיות13
  • תגובה מהירה
  • אז מסתבר שישראל היה לפני כמה שנים בטלוויזיה שלום
  • 01/09/2018 20:52
  • צפיות33
מסתבר שהוא שיחק בסדרה בשם 'פרודים' משנת 2015 בתור מאבטח
וזה אומר שהוא קצת מוכר בתעשיה הזאת של המצלמות, במאים, הפקות,
טלוויזיה, סלבס וכולי.