ההפקה כך ניראה די בפאניקה העונה הזו יצאה רע , כניראה ניגמרו גם הגימיקים

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אני חושב שזהבה ווג׳וזי מתחרים על הזכיה
    Bambybee
    Bambybee
    שם: אביאל רונן
    מספר הודעות: 37
    ותק: 3 שנים וחודש
  • 19/03/2021 09:30
  • צפיות224
השאר הם רק ניצבים , לאורך כל העונה , לזהבה הרימו ורוממו אותה ללא הפסקה , לא אהבתי את זה בכלל , אבל רוב הקהל רואה בזהבה לא רק דיירת , אלא גם מאמי לאומית . לפיכך הדרך שלה סלולה להגיע לשני המקומות הראשונים . מבחינתי ג’וזי ראוי לזכיה יותר מהמאמי הלאומית כי הוא עשה את הדרך ללא המרפקים של ההפקה ולפעמים הוא חווה קשיים נפשיים בהתמודדות שלו בבית . לי נראה שהוא בתור מתמודד ריאליטי , היה אוטנטי יותר ומעניין יותר מזהבה .
יש לי הרגשה שחלק מההדחות היו מפוברקות ולא הקהל הוא שהדיח אלא ההפקה מטעמיה שלה .
לסיכום זאת עונה מזויפת ועוז צריך לעשות הרבה חשבון נפש עם עצמו , האם לשנות את החוקים ולהביא כל יום את הדיירים לקצה או לשנות גישה לעונה נוספת .אם אני חש שיש פה הרבה זיוף , אני בטוח שעוד רבים , חשים כך . כמו כן בעונה הבאה אם ערוץ 26 יהיה מסורס , כמו העונה הנוכחית , אז שיחפשו אותי בסיבוב .

אר
  • תגובה מהירה
  • כמה חבל שההפקה לא מודיעה להם על סיום העונה,
    Niki
    Niki
    שם: niki bo
    מספר הודעות: 605
    ותק: 3 שנים ו-3 חודשים
  • 19/03/2021 15:13
  • צפיות34
ולא נותנת להם להנות מהרגע שהגיעו לגמר אחרי תקופה ארוכה ומייגעת, למה לעשות בהפתעה, תנו להם כמה ימי חסד, הפקה על הפנים

• תגובה מהירה
  • o
  • ההפקה כך ניראה די בפאניקה העונה הזו יצאה רע , כניראה ניגמרו גם הגימיקים טולה
  • 19/03/2021 15:27
  • צפיות29
  • תגובה מהירה
  • המהר הזה הוא בגלל איבוד קהל שעייף ומתוסכל מהעונה , הפחתת נזקים טולה
  • 19/03/2021 15:30
  • צפיות32
ליפני שהאח ישאר ללא קהל לגמרי

• תגובה מהירה
  • חבל על הדיירים, סבלו כל העונה המשעממת הזאת
    Niki
    Niki
    שם: niki bo
    מספר הודעות: 605
    ותק: 3 שנים ו-3 חודשים
  • 19/03/2021 16:58
  • צפיות23
לפחות מגיע להם קצת שמחה שיידעו שהגיעו לגמר, חוסר חשיבה של ההפקה, חוסר אכפתיות, ממש בושה

• תגובה מהירה
  • זהבה וגוזי שתולים של ההפקה מתחילת העונה ג'וני
  • 19/03/2021 19:28
  • צפיות12
זהבה קיבלה תנאים מיוחדים. לא העמידה להדחה ולכן לא כעסו עליה. לא פייר. בעצם לא חלו עליה כל תנאי המשחק ולא עמדה במצבים לא נעימים לעומת השאר .

זהבה לא מרגשת ולא תמכה באף אחד. בזמן שדרור רק טינף ורמס את קארין ותקע לה סכין מאחורי הגב ובזמן שיהודה וג'וזי דרכו פגעו ברוב הדיירים ..היא ישבה בשקט והקשיבה. לא ניסתה להגן.
לזהבה ממש לא מגיע. חוץ מלשיר לקבל פינוקים מהאח הגדול ולא להעמיד להדחה כי פחדה מתגובות מה עשתה שם בדיוק? ראתה עוול אחרי עוול שנעשים ושתקה. שחקנית פרווה.

לא מבין איך ג'וזי עוד שם , בכח מביאים אותו לגמר שם בהפקה . בכל זאת הצופים בחרו בו כדייר הכי לא אמיתי בבית .החונטה שלו התפרקה כלומר הקהל לא אהב אותו ואת החברים הנגררים שלו כמו אילון רונית וימית ויהודה שנתנו יד לאלימות .כל העונה אמרו עליו שהוא שחקן אסטרטג בריון בכיין קנאי ומתמסכן.
אם באמת זה בידיים של הצופים מזמן הוא היה עף משם . אבל ....

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה