האח הגדול או אנשים קטנים

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • האח הגדול או אנשים קטנים סתם אחד מודאג
  • 01/03/2021 04:32
  • צפיות325
האח הגדול תוכנית מגעילה היה צריך לקרוא לה אנשים קטנים כי למה? לא אשתמש במושג הנגוע סלבס כי תרצו או לא אנחנו יהודים אז לא מנסה ובטח שלא נהיה אמריקנים ואם כבר אמ(עם כתיב עילג) ריקנים כי תתפלאו אבל אמריקנים הם התאגדות של מדינות ריקניות שאין להם ערך לאדם בגלל זה כל ילד בן 12 במדינות האלה נושא נשק ללא רישיון רוצחים מלידה והם אספסוף של אנשים מתרבויות שונות ואין להם היסטוריה כזו מרשימה כי הם סך הכל קיימים 200 שנה ואני שואל אתכם אתם אנשי דיעה אין לכם גאווה בהיסטוריה של העם היהודי? שמחנכים את ילדכם להידמות לעלובי האדם האלה??? למעשה כבר איבדתם נראה לי זהות כי אתם מחנכים את הילדים שלכם עם ערבים בבתי ספר מעורבים ואחר כך מתפלאים למה הבת המסכנה שלכם בחרה באיזה פאהים או נטיר לחתן. כואב לי שהאחים שלי שכל כך התגאתי לשרת בקו אחד איתם מפקירים את הזהות ואת האמא והאבא האח והאחות שלהם לטובת איזה תוכנית בכדי לקבל איזה קצת צומי בצד הצופים ומחנכים את הדור הבא שהכל מותר......ואחר כך מתפלאים למה גברים מדברים על נשים בצורה בזויה כשבחורה שמחליפה גברים בקצב ששיר מתחלף מתוך אוסף ורוצים שוויון בין המינים כשאתם לא מסוגלים לשלוט בעיניים שלא לדבר על חשיבה נכונה כי תראו הכנסתם חברת טלויזיה שהלוגו שלה מסמן אהדה לעולם הנוצרי ואני מדבר על חברת יס תסתכלו על הלוגו ותבינו תראו בנימה אישית תראו איזה נזקים הדור הבא סופג וילדים הם תמימים והם הפרצוף של החברה חנוך לנוער על פי דרכו והם סומכים עלינו שנדע להגן עליהם אבל במקום זה אנו מחנכים אותם שלנו אין שום שליטה על עצמינו ולכן הם לא סומכים עלינו והם מוצאים מפלט בסמים ואלכוהול וזה רק ורק באחריות הבלעדית שלנו........כואב לי שהעם שעליו חלמתי מהיום שבו נולדתי וחונכתי לאהוב את האחים שלי אך כשאני רואה שהאחים שלי איבדו כיוון לא נשאר לי דבר אלא לבכות על כך שהורינו צריכים לצפות בנו בכאב כיצד אנו בנו ידינו משחיתים את דור ההמשך.....הנוער היום כבר לא רוצים להיות לוחמים או בכלל לשרת בצבא כי על מי הם ילכו להגן ? על מוחמד שנולד מרותי או ציפורה או יעל או שלומית? שהכניסה את נטיר לחייה ומסרה את חלקות האדמה שסבתא רבקה רחל ולאה בכו דמעות עתק עד ששמלותיהן נספגו בדמעות שליש על ערך הארץ הקדושה שחלמו לבוא מפולניה או הונגריה או מרוקו או עירק או איתיופיה רק בכדי לקבל עובדה אחת מרה שהילדים שלהם נתנו אותה מרצונם לאלה שלפני שנה לא נתנו לנו לחיות וחיכו לנו בתחנות אוטובוס ובבתי קפה ובבתי מלונות בחגים כמו פורים וחנוכה ופסח וצבעו את החג בדם הקרובים אלינו.

• תגובה מהירה
  • אתה נשמע "קצת" קיצוני
    ntnro
    ntnro
    מספר הודעות: 127
    ותק: 3 שנים ו-3 חודשים
  • 01/03/2021 10:59
  • צפיות50
אתה מדבר על זהות דתית ויהודית בהקשר לתכנית ריאלטי, אתה מביע שנאה וגועל כלפי הפורמט שנקרא האח הגדול, עד כדי שיגעון, אגב גם אני לא אוהב כל כך כי אני לא סומך על העורכים, אבל שים לב שאתה לא מתמקד בתוכנית, אתה ממש נכנס לרבדים אישיים שקשורים אליך, ולראיית עולמך הצרה בלבד, מה קשור הפוליטיקה הזולה שנכנסת אליה לפורום שעוסק באח הגדול?

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה