מסכימה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אסור לרמי להגיע לגמר!
    meiravvvv
    meiravvvv
    מספר הודעות: 73
    ותק: 3 שנים וחודשיים
  • 28/02/2021 13:19
  • צפיות514
הפסקתי לצפות בהאח הגדול לשבוע אחרי שכעסתי שרמי נשאר בבית, אבל קפצו לי כל מיני סרטונים באינסטגרם ששוב מציגים את יהודה כאלים ואני לא מסוגלת לשתוק.
גדלתי גם בסביבה קשה כלכלית ונולדתי לעדה דומה כמו יהודה ולמרות זאת, הצלחתי לסיים שני תארים בהצטיינות באוניברסיטת תל אביב ולכן אני מעריכה אדם כמוהו שהצליח להגיע מכלום להיות מהנדס, לעבוד בהייטק, לזכות בריאליטי ולא להתבייש לנסות שוב.
יהודה העיד על עצמו: "אני שחקן של החיים!" ולא מוותר אף פעם. יש בו רגישות שאני כל פעם נפעמת ממנה. כשהוא תוקף זה מגיע ממקום של פגיעה באמון שלו שאני יכולה להבין אותה. מדובר בבן אדם שעבר כל כך הרבה השפלות בחיים האישיים והוא לא מוכן שידרסו אותו יותר. אצלו חברות שווה נאמנות ובצדק!
לא מראים בתוכניות המלאות איך הוא לא יכול לראות אדם שיושב לבדו ותמיד מרים אנשים גם אם הם השפילו אותו. לא מראים איך הוא מכבד את אלמוג ולא מנשק אותה בפה כי היא מתביישת, איך הוא שואל אותה כל פעם אם נוח ונעים לה כשהוא מחבק אותה ואם היא רוצה לאכול ולשתות.
זה פשוט לא מתאים לנרטיב (סיפור) שהעורך של האח הגדול בחר להראות: גבר מזרחי ערס כביכול על גבול האלים שרק רוצה לריב עם כולם.
וואלה? בינתיים האדם האלים היחיד בבית שניסה להרביץ ליהודה והשפיל מלא אנשים הוא רמי ורד, אבל הוא מהברנז'ה והוא מבוגר והוא כל הזמן מתנצל על אמירות מזעזעות וצריך לסלוח לו. הוא כזה מסכן, בסך הכל בן אדם שנתבע מספר פעמים בחיים האישיים על אמירות פרובוקטיביות (תיאר את אביבית בר זוהר כפומפה והיא זכתה בתביעה) ואלימות פיזית, אז מה רוצים ממנו בכלל? הוא כזה מצחיק ושנון...

לצערי, כפי הנראה כרגע, רמי יגיע לגמר, כי אנשים מרגישים שהם מתנקמים ביהודה ע"י הצבעה לאדם אלים כמו רמי. השנה קרה משהו שלא היה באף עונה, הצופים מצביעים בתור נקמה וככה קרו הדחות לא צפויות, אם כי לדעתי, מוצדקות כמו דייויד, מור וגל.
מה שבטוח זה שיהודה לא ינצח, כי הכתם שלו נשאר חזק מתחילת העונה. זה יהיה בין ג'וזי לזהבה. זה לא באמת משנה, אבל אסור לאדם כמו רמי להגיע לגמר! זה מעיד עלינו שאנחנו חברה שמקבלת אדם אלים מילולית ופיזית שמתנכל לכל מי שמעז להתנגד לו. מספיק לראות את הקיצוניות שלו כלפי ראש הממשלה כדי להבין שאצלו זה או שחור או לבן. איך הוא אמר פעם: "לא בא לי לסלוח ליהודה!" מסיבה אחת בלבד, כדי שיהיה לו אויב בבית שאליו הוא יכוון את כל הרוע שלו ואפילו ליאור הצדקן נפל בפח שלו.

• תגובה מהירה
  • מסימה עם כל מילה מיקמיק
  • 28/02/2021 13:23
  • צפיות106
שיעוף ושיקח אח תום וליאור איתו

• תגובה מהירה
  • o
  • מסכימה מיקמיק
  • 28/02/2021 13:23
  • צפיות52
  • תגובה מהירה
  • o
  • מסכימה עם כל מילה!!
    דנה א חדש
    דנה א חדש
    שם: ריקי עזרן
    מספר הודעות: 3,160
    ותק: 4 שנים ו-26 ימים
  • 28/02/2021 13:53
  • צפיות49
דנה א.
  • תגובה מהירה
  • Meiravvvv את מדהימה
    אורליטונה
    אורליטונה
    מספר הודעות: 309
  • 28/02/2021 16:43
  • צפיות64
מסכימה עם כל מילה ! תודה רבה.

• תגובה מהירה
  • רמי בחור טוב
    שייkה
    שייkה
    מספר הודעות: 333
  • 28/02/2021 18:10
  • צפיות80
כשהוא ישן
🙃

• תגובה מהירה
  • o
  • צודקת בכל מילה נילי
  • 28/02/2021 19:37
  • צפיות37
  • תגובה מהירה
  • איתך
    nobody
    nobody
    מספר הודעות: 16
    ותק: 3 שנים וחודש
  • 28/02/2021 20:26
  • צפיות41
צודקת לגמרי

• תגובה מהירה
  • o
  • וואוו שאפו צודקת בכל מילה!!!!
    Iiirit
    Iiirit
    שם: אירית טולדו
    מספר הודעות: 663
    ותק: 3 שנים ו-3 חודשים
  • 28/02/2021 21:03
  • צפיות37
  • תגובה מהירה
  • יהודה המוכרת
    Noaa
    Noaa
    מספר הודעות: 27
  • 01/03/2021 00:05
  • צפיות65
את גם מצדיעה ליהודה על זה שירק לאמא שלו בפרצוף אני ראיתי א.ת המשימה אמזונס וראיתי בדיוק איך הוא פועל הכל מחושב .

• תגובה מהירה
  • Don't hate the player, hate the game!
    meiravvvv
    meiravvvv
    מספר הודעות: 73
  • 01/03/2021 01:12
  • צפיות42
אין מה להצדיע למעשה כזה, אבל אני יכולה להבין מאיפה זה נובע. לדעתי, יהודה עשה טעות ענקית שסיפר רגע שפל כזה והיה צריך לשמור לעצמו את זה,אבל אל לנו לשפוט אדם שגדל בבית קשה בלי אהבה שאיבד אמון באמא ואבא שלו בגיל צעיר. אני גם גדלתי בבית מאותה העדה ולצערי ראיתי מקרים כאלה. היריקה מסמלת אכזבה עמוקה מהאדם שעומד לפניך. זה דבר מזעזע, אבל שכיח בעדות המזרח.
בקשר להיותו שחקן, מבחינתי שישחק, זו המטרה בתוכנית לנצח את המשחק. כולם באו לאותה המטרה לקחת את המיליון, הוא פשוט לא מסתיר את זה!

• תגובה מהירה
  • שכיח בעדות המזרח לירוק על הורים???? צופה
  • 01/03/2021 14:44
  • צפיות38
מי שמע דבר כזה?

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה