ניר

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • ניר הודח! לעניות דעתי, ניר שכח את המטרה שלשמה נכנס והיא לקדם את האג׳נדה של שוברים שתיקה.
    דנה א חדש
    דנה א חדש
    שם: ריקי עזרן
    מספר הודעות: 3,160
    ותק: 4 שנים ו-26 ימים
  • 27/03/2020 00:08
  • צפיות143
מיותר לציין, שאני מגנה את הפעילות של הארגון הזה, שגורם נזק בל ישוער למדינה. אבל לגופו של עניין, ניר, במהלך השהות בבית, שכח מהמטרה שלשמה הוא נכנס! והפך להיות, מחזיק הנר לרומן המפוברק של ליאור ותקוה. הפך להיות היועץ הזוגי והאג׳נדה התעופפה מהחלון... הוא נכנס למשחק כמו כולם ואיבד מהייחוד שלו. התמיכה העיוורת שלו בליאור בתקוה, רק כדי להוכיח שהוא נאור ותומך במיעוטים, לא עבדה הפעם, מהסיבה הפשוטה, שתקוה שנמנית על העדה האתיופית עושה עוול נוראי לעדה ממנה היא באה! ניר לא השכיל להבין שהבחורה מתמרנת את כל הסובבים אותה. אנחנו קהל הצופים לא מתבלבלים! מה שנותר לאמר לך ניר אבישי כהן, המנגו תמיד יהיה שם בשבילך!! בהצלחה בתחום הזה, אבל רק בתחום הזה!!!

דנה א.
  • תגובה מהירה
  • ניר Lee
  • 27/03/2020 00:28
  • צפיות24
ניר לא נכנס כנציג/דובר "שוברים שתיקה"!... וכן הצליח להעביר מסר של סובלנות

• תגובה מהירה
  • ניר אני בניגוג לדנה מאחלת לך הצלחה בכל אורלי
  • 27/03/2020 00:35
  • צפיות25
התחומים ואין לי ספק שזה יקרה.אתה חכם ומוכשר עד מחונן.
אנשים חושבים שנכנסת כדובר שוברים שתיקה.הם לא מבינים שהתפטרת וכי המטרה שלך היתה להחזיר את השמאל ללגיטימיות במדורת השבט ולאחות את הקרעים הנוראים בחברה.נוצר מצב שציבור שלם עושה דה לגיטימציה לשמאל שתרומתו לחברה בישראל היא לאין ערוך וגם במעמד ההדחה ניר ציין זאת .די להשתמש בעיסוקו הקודם זה כבר לא רלוונטי .הוא התקדם הלאה .פניו לעיסוק חדש והקמת משפחה. מוטב שגם את דנה תלמדי להכיל אנשים עם אידיאולוגיה שונה משלך.זה יתחיל מאתנו

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה