חלק ב'..הקהל לא מרחם על ניר תקוה וליאור

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • חלק ב'..הקהל לא מרחם על ניר תקוה וליאור
    JANIK
    JANIK
    מספר הודעות: 80
    ותק: 4 שנים וחודשיים
  • 27/02/2020 00:33
  • צפיות86
תקווה וליאור הצגה זולה בהבימה .

אומרת לאדם תמשיך להחזיק דלתות.... כל העונה שיחקה על אורן חזן שאמר לה הדלתות נסגרות בפניך.... בוא נאמר שהדימוי דומה מאוד

יש לתקוה צמיד של לשון הרע לא מדבר אלי והיא הרכלנית והסכסכנית הכי גדולה בבית הזה !

הכל מכור באח הגדול הם השתולים של האח הגדול ליאור ותקווה כל כמה דקות הם בתוך החדר של האח הגדול מקבלים הוראה מה להגיד מה לא להגיד תקשיבו לי זה הכל מבוים וזה האח הגדול הולך לטובת תקווה תיק ליאור אני צריך לצאת השבוע תהיי כבר מזל האח הגדול בלי ליאור אני לא נשארת היום היום זה קרה היום

הכל בלוף אחד גדול עד שנה הבאה של האח הגדול תקווה וליאור המשני תחמנים שאח מודע לזה אה חמודה אך מה אומר לה מה לעשות מה להגיד מה לא להגיד אני יודעת הקרובה שלי הייתה באח הגדול זה ההפקה ממריצה אותם וזה הכל בלוף אחד אפשטיין אוכלים אחד רוכב על הסינית לעלות לגמר

אח גדול ,אתה מכור הכי זבל שיכול להיות
העונה הזו לתת לאדם בוטה גונבת מקללת שקרנית ולהתעלם
אכזבה ומאכזב לראות את כל זה ועוד לתת לה צופר
כי למה ??,?,

הכי מעצבן שנתנו כוח לניר והוא יחליט את מי להדיח .וברור שיבחר בכל הדיירים הימניים .ואת ליאור ותקוה הוא לא ידיח

עוד לא אבדה תקוותינו חיה בסרט הכי רחוק שתגיעי איתו זה סיבוב באוטו

הלוואי תקווה מטילה אימה באח הגדול אשר הפך לסרטי היצ'קוק.

מדברת שם ברוגע כאילו חמודה ב26 מפלצת גונבת מקללת זורקת שולחן

טיפשה ראיתי איך דיברה לאדם אישה קטנה בהתחלה אהבתי אותה הבנתי שפשוט שחקנית ופה גו'רה מגנה על מישהו שבחוץ לא היה מסתכל עליה לא יסתכל עליה גם אחרי התוכנית

ראיתם את הקטע שתקוה וחגה גונבות לאסיף סיגריות?
בחורה מחונכת תקוה

באה מוכנה למשחק

בסה"כ הזוג הזה עם המשחק הדוחה שלהם.. מקדם את ירדן לגמר ויש סיכוי גם לזכיה

הינה יצאה לתקווה הטהוניה

אח גדול חייב להוציא את ליאור תקווה וניר

תקוה את מזעזעת !!! אמן תעופי בהדחה הקרובה

תקוה עבדה לך כל התיקוה את מזעזעת עם את חושבת שמחכה לך וילה עם ברכה ושער חשמלי בכפר שמריהו את חייה בסרט מקסימום שער חשמלי בקניון 7 הכוכבים וגם לזמן מוגבל

לא יכול לראות אותה ואת ליאור זוג נעלי בית

טוב ליאור ותקווה שני בלתי נסבלי ואי אפשר לראות אותם יותר!! אדם הבן אדם השפוי ביותר בבית הזה

מצטערת אבל לא תקוה ולא ליאור יכולים להוות דוגמא לבני נוער/צעירים... שניהם בעלי מזג רע ופשוט בלתי נסבלים, אין מה ללמוד מהם, יכולים ללמוד מאדם מהי דרך ארץ...מקוה ששניהם לא יגיעו לגמר, אחרת זוהי תעודת עניות להפקה!

בהתחלה אהבתי את תקווה הייתה הורגת אותי מצחוק...
לאחרונה התחילה לתפוס תחת ולהתנהג ממש מגעיל.
קוראת כל הזמן לאדם וו גרירה ולא שמה לב שהחברה הכי טובה שלה נגררת אחריה

אדם מרגיז את תקווה
כי אדם מייצג את הלבן העשיר והשבע שגרם לרגשי נחיתות שלה
ואת ליאור אדם מרגיז כי אדם מתנהג כמו שליאור רוצה להיות ולא מצליח
אדם מושלם הלוואי ויזכה
הוא לוחץ להם על הפצעים והוא לא מבין את זה אפילו
בגלל זה כל הצעקות האלה

אח גדול,
נהדר שאתה מראה את הצד האפל שלה.
אתה עוזר לכולם בהחלטה
לא לבחור באגרסיבית, המפחידה, המאיימת, הרכלנית, בדיוק ההפך מדוגמא ומופת, שחושבת שהיא מדיום ויודעת הכל, רמה של האסירה השתלטנית בבית סוהר .
תודה על השרות שלך.

תקווה את אבודה בלב ים . איבדת את זה נשמה על הליצן חצר שלך

לא מאמינה שהצבעתי בתחילת העונה לתקווה....עכשיו מחכה שהיא תצא ומהר

תקווה אדם לא נעים תוקפנית וגם ליאור שניהם חייבים לעוף הביתה.ירדן לעומתם ישרה אמיתית וכנה

ליאור לקח על עצמו להיות הסנגור המתלהם האגרסיבי של ארגון שוברים שתיקה ותיקוה נגררת אחריו ויוצאת לה הטהוניה.
כל ה- 3 מיותרים שם.

לתיקווה השתן עלה לה לראש היא חושבת שהיא מלכת הבית היא הנגררת אחרי ילד שבכלל לא סופר אותה

יש דברים בחיים שלא מובנים לי התמיכה בתקווה וליאור תקווה בחורה עצלנית שלא תורמת שיט לבית רכלנית בכיינית אכלו לי שתו לי והעבריין מנייר ליאור מלא דרמה שקרית ובאנגלית Full of shit איך לעזאזל אפשר לתמוך בהם

תקוה רעה תעיפו אותה מהבית

תיקווה ברינות ומטןרפת היא וליאור מגעילים שיעופו כבר

שחקנית התקווה הזאת חחח העיקר שניר יצא היא לחשה לו באוזן תהנה מהמשימה

תקוה&ליאור פלאח ושטן

תקווה בעעעע ממש בא להקיא ממנה דוחה אימפולסיבית התנהגות תת רמה.

תקוה וליאור כמו איזה שני גנסטרים הגיע זמנכם לעלות במדרגות ביחד בהדחה כפולה גועל נפש

תקווה היא מגעילה
היא צריכה לגור עם הקופים בכלוב בספארי
תת רמה שלא נצפתה כמוה הרבה זמן על המסך.
ההפקה מקדמת אותה בגלל צבע עורה

איכס איזה דוחה להקיא עלייה לא סובלת אותה כמה רועעעעעעעעע בפרצוף שלה

וואו תקווה פשוט דוחה שתלטנית עצלנית וחסרת כבוד לזולת ,חושבת שהיא איזה משהו חוץ מלעשן כל היום ולהשפיל פני חבריה ברבים היא לא עושה כלום !

אדם חמוד ורואים שהוא גדל על חינוך וערכים טובים
וואו תקווה פשוט דוחה שתלטנית עצלנית וחסרת כבוד לזולת ,חושבת שהיא איזה משהו חוץ מלעשן כל היום ולהשפיל פני חבריה ברבים היא לא עושה כלום !

תקוה מתנהגת כמו רוטווילר ללא רסן תוקפת את אדם על זה שהביע את דעתו שלא תואמת לדעתה אז היא נובחת

תקווה וליאור מקום שני ושלישי בגמר וכמובן שהשמאלני מקום ראשון כמו שההפקה תכננה מראש הרבה לפני שהכרנו את הדיירים

תקווה אכזבת קשות נראה לי שנדבקת בליאורונה

אח נותן להם לדבר איך שהם רוצים ליאור ותקווה. חופשי מעמידים להדחה ותיאום הדחה בן אסיף אדם וירדן .ליאור אמר שלא יכול לשמוע את 3 אז למה האח נותן במה לאנשים רעים ??? אנחנו רוצים טובים רק טובים ... אדם ⁦♥️⁩ ירדן ⁦♥️⁩ אוהבים אותכם

מדהים שהם רבים על ההדחה של ניר כאשר כולם שם יודעים שהוא לא באמת הודח. פשוט ביום מטומטם

עד השבוע הערצתי את תקווה וחשבתי שהיא באמת משהו מיוחד לצערי היא הפכה להיות בהמה, תוקפנית, כל היום מרכלת ומתסיסה, חגית, ליאור ותקווה זו באמת כנופיה.

ממש דוגמה רעה לנוער שצופה בתכנית על הביריונות המכוערת של תקווה וליאור! איך האח הגדול לא מעיר להם? תעודת עניות

קראה לאדם מפגר והאח הגדול לא עושה כלום

תקווה תעשי טובה ושתקי חחח יא מפחידה

מכשפההה רעה וצרחנית

ליאור ותקווה מין מצא את מינו אשכרה שתי ערסים זאת פרחה למות וזה עוד ערס בשקל

אז באשר לתקווה. גם היום כרוח השורה עליה לטובה. חיטטה במגרה של אסיף וגנבה לו מהמגרה-לא הספקתי לאבחן מהזה היה.אבל הראתה זאת לחגית השותפה שלה בגאווה... ובהמשך עודדה את שירלי לגנוב קונדישנר מאודליה ומסיכת פנים. לפתע נודע לתקוה שאודליה שכחה את זה במקלחת .

תקווה בהמה בריונית עבריינית עוד שנייה הורידה לו כאפה.
לא קיבלה אזהרה אחת מהאח הגדול בשל התנהגותה המזעזעת בבית

שחורה משחור מגעילה דוחה רכלנית סכסכנית יאללה עופי כבר ערסית עוברת מאחד לאחד ומרכלת בהמה תת רמה

תקווה ממש גבר בריון ..איכססס

ליאור מקנא מאוד באדם מגעיל ומגעילה עכשיו אוהבים את מוניר זבלים

תעזרו להפיץ.. ההפקה זייפה בטירוף את ההדחה של ניר , זה סטורי של אחת העובדות בהפקה בתמונה רואים שהגלגל מלא , התמונה צולמה ב22:10 ובמשדר הגלגל היה מלא רק ב22:40 (בערך).זה מראה עד כמה זה לא אמיתי ומזוייף

תקווה וליאור רעים בטירוף! גועל נפש. מסכן אסיף!!!!

כן בואו נשדר עוד קצת בפריים טיים את הדיבור המסריח של תקווה וליאור הפקה מטומטמת ומבויימת

תקוה משחקת אותה גנגסטרית, וכולם מפחדים ממנה, גיבורה על חלשים, דוחה

ספיישל תקווה וליאור ...מבזה

לשליטי הבית מותר לצבור פסילה. רק להם מותר ושיעיז מישהו לומר מילה

כל הפרקים רק תקוה לפחות תראו את האמת את הרוע והגנבות שלה.

ממש האח ניר שמחליט הכל וליאור ותקווה המפקדים של הבית וכולם חיילים ממש העונה של ניר תקווה וליאור

מתי תקווה עפה ,מזעזעת

תקווה דחוף לעוף מהבית דחוףףף

איזה קלאסה כפיר מטפל בתקוה הפרחולה
נהל/י

סיף הזה בדיחה.מפחד שידעו מה שהוא אמר

ארבע הם בגמר ב''ה נעשה ונצליח יוסי וחגית החמודה של הבית וחמודה מאוד גדי ואודליה ב''ה נעשה ונצליח

אח גדול עכשיו צריך להפתיע את גדי אשתו והבן שלו הקטן צרכיים לבוא ולרגש אותו ואותנו בבית שלך אח גדול

ממש מבזה , תפסיקו לקדם את תקווה וליאור !!!!

תקראו לתוכנית תקווה הגדולה וזהו !!!
איך היא משפילה בערוץ 26 ואצלכם היא ממש מסכננההה
הלםםםםםם !!!!!

אני חושבת שצריכים להוציא את ליאור ותקווה כי זה אסור לשידור.
דיבור כזה, בוולינג, התנהגות אלימה,
זה פשוט לא ראוי לשידור ועוד בפריים טיים.

תקווה :
" לא בא לי לשמוע את החרא שיוצא לך מהפה"
"אתה וו גרירה"
"העגלה נוסעת משהו "
"כפיר מסכים לך לדבר בלי רצועה?"
"אתה מחזיק דלתות"

לא יכול להיות שאת זה אתם מאשרים כשאסור אלימות - זה האמאמא של אלימות

יוסי וגדי צריכים לזכות חצי בחצי!
תקווהההה לא סובלת אותך את מניפולטיבית ברמות ויש לך רחמים עצמיים מאוד!!!!! את האמא של הרכלנים וכשאת וליאור רואים שהמצלמה עליכם אתם מתחילים נאום בחירות מה שנאמר!!!!

תקוה הכי רכלנית והכי מתמסכנת והראשונה שמנסה להפוך את הקערה בשקרים שהערות נגדה הם גזעניות, יושבת כמו מאמה של הבית עם סיגריות ויורקת אש כאילו היא מלכה , היא מה זה מבולבלת הכי נחשה בבית מנסה להראות כוחניות ע״ח הגב של הצופים מדברת למצלמות הכי עצלנית בבית לא תורמת בכלום, גונבת אוכל וסיגריות מדיירים בושה!!!, הפחד ממנה של הדיירים שחס וחלילה לא יצא השד של שחור ולבן, אז תתקדמי אין שחור ואין לבן ... ביחד מעיפים אותה

שהיא תקניט ותגיד כלב עם רצועה וו גרירה לה מותר.
שאומרים לה אתיופית שחורה זה גזענות.

מתי לעזאזל מעיפים את העוכר ישראל הזה?!??? טוב.אולי עדיף אחרי הבחירות...

תקווה צריכה לעוף מהבית גועל של בחורה .

גדי הלב של הבית יש לו שמחת חיים עושה מצב רוח טוב בבית מתרחק ממחלוקות אבל מה שיש בליבו הוא אומר לטוב ולרע

תקוה השחורה הזאת יש לה פה חרה לא נסבלת

אדם יצאת מלך, אף אחד אבל אף אחד לא יקטין אותך או ישתיק אותך!
גם כשרונן יצא תקוה היתה מבסוטה אז שתגזגז

הפיבוריט שלי זה גדי ואבל אדם יצא מלך איזה חינוך אני במקומו הייתי מעיף לה וואחד סטירה מול כל המצלמות
נהל/י

זה לא האח הגדול זה ליאור ותקווה בבית האח הבוגד!!! את הקטעים האמיתיים לא מראים!!!! ליאור ותקווה נמאסתם ממש!!!!

עריכה מגעילה דוחה איפה הקריאה של האח הגדול על התקיפה של ליאור בולשיט שלא קרה כלום.
איפה האזהרה של האלימות של האח הגדול. גועל נפש

מה זה צריך להיות כול התוכנית תקווה אף דייר לא מקבל תשומת לב מההפקה בכול מקום יש הפליות בושה אחרי הדיבור המלוכלך נותנים לה פרס

מעניין מאוד כשתקווה וליאור מדברים מלוכלך הם לא מקבלים אזהרה ...פשוט חוצפה ששני 'האוהבים' יעופו כבר נמאס לראות אותם ...מנסה לרמוס את ירדן אבל לא תצליח

חבל שאדם שתק לה ולא ענה לה בחזרה , יש לה מזל שבבית יש חלשים ממנה , עם חזקים ממנה הייתה טטלה , דוגמאת אורן חזן לידו סתמה תלוע שלה

הצגה אחת גדולה שני אפסים איך ירדן אמרה בדיחה !!!
הלוואי והאח יראה לתקווה איך ליאור אמר עלייה שהוא לא נמשך אלייה ואז תבין כמה קטנה היא יצאה

בחיים לא נגעלתי מדיירים כמו מליאור ותקווה. באסה!
שתלטנים. מקטינים. משפילים. אגרסיביים. לכלכנים. והאח - מגן עליהם בחירוף נפש אפילו במשימת הבובות

גועל נפש!!
ליאור אלים עוד שנייה היה מפרק את אדם
ומה עם הגברת עם ההתנהגות הגועלית
!! בושה לך האח הגדול!!!!

האח...תן לתקווה שלט הזוכה מעכשיו נשמה....יותר מכור מזה אין ! מקווה שגם שאר הדיירים ייזכו למפגש עם המשפחות שלהם !!!!!!!

לגמרי הפרק של תקווה..
אתם יכולים לתת במה לעוד דיירים!!
הראתם הרבה קללות והתנהגות בריונית
אחד הפרקים המזעזעים שראיתי!

ניר מאוהב בצעירה חחח
השתגע?
מה הוא חושב שהוא צביקה פיק🤣??

כפרה, את צריכה המון פופקורן וקולה לסרט שאת חיה בו.

שיניתי את דעתי...תקוה יאללה הביתה
גב' דואק לא תהיי אז צאי מהסרט

ואאאו איך היא מאמינה לעצמה שהוא באמת ילך איתה שהוא יצא משם !!!!
שהיא תכניס לעצמה שהוא לא נמשך אליייייה בכללל ! והוא שרוף על ירדן ובשביל לשמור על זה שלא יהיה רגעים אישיים בינו לבין ירדן הוא נצמד לתקווה !!!!
כי מי שמאוהב באמת לא שם על המצלמות נשיקה אפילו לא היתה בניהם ליאור ותקוה האלה נוכלים !!!

חחחחח חיה באילוז׳ 😂😂😂ברגע שליאור עולה במדרגות הוא יברח ממך כל כך מהר, שלא תספיקי לסיים את הסיגריה שלך

בהצלחה
רק שבחוץ אין מצלמות ואין הפקה שמכתיבה סיפורי סינדרלה
אנחנו הצופים לא טיפשים !!!

האישה הכי רעה בתולדות האח הגדול. אין לתאר עד כמה צריך לערוך אותה בשביל שתצא כזו טובה. נמאס לנו רועי עוז, תקרא תגובות ותבין שנמאס לנו.

תקוה את חיה בסרט הבחור השפיל אותך ליד כול המדינה. אוהב אותה אבל לו נמשך. שתצאי תגלי כמה השפיל אותך .

יאללה תצאי כבר בדוק יתנו לך קמפיין לסיגריות.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה