איזה מתיקות איכס

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • כל האמת על אסף ! שלום
  • 11/02/2019 20:50
  • צפיות286
לאחר קריאה של קורות חייו של אסף, הבנתי שהוא לא באמת טיפש... ההפך, יש לו גאונות של פסיכופט, אני אסביר - בכל ריאליטי בו השתתף, הוא לובש דמות אחרת. באח הגדול הוא לובש את דמות הדתי, המסכן, שהיה "הומלס", טוב לב ו"מלאך", ילדותי ומטומטם, הוא יודע שבמשחק הזה הוא יגיע רחוק בזכות זה, אבל בריאליטי אחר, הוא אהב להיות עירום ורודף שמלות של נשים מבוגרות, יש אפילו תמונות. איך אדם מאמין מסתובב לו עם בוקסר? תגידו לי, זה לא אותו אופי. הבחור הזה משחק, הוא מתוחכם! שי חי עלה על זה, אסף משתמש בנטלי עבור המשחק של המתמסכן, "האישה ששברה לי את הלב", משתמש בעדי ולירן כבריונים "שהתעללו בו" ועוד ועוד ועוד... יש פה משחק של גאון, וזה מצליח לו! כי אנשים נפלו בפח! אבל אני לא, הוא יכול לזכות על המשחק הזה, לקחת את הכסף ולחזור לארה"ב, אבא שלו במילא מפוצץ בכסף, הוא בסדר גמור! הוא פשוט מתוחכם, הוא גאון ריאליטי, הוא בא מוכן!!

אז אם אתם לא מאמינים, חפשו קצת בגוגל, חפשו ותמצאו מי הוא אסף "הטמבל" שמצליח לעבוד על אנשים. כי אם באמת היה אדם טוב כמו שהוא מציג את עצמו, הוא היה שומר בדיוק על אותו קו אופי לאורך הדרך, ולא מסכן פעם אחת ומלא אגו פעם אחרת... זה בהחלט מסריח והאמת? זה מצליח לו. תיהנו.

• תגובה מהירה
  • אסף יערה
  • 11/02/2019 21:09
  • צפיות76
ולמרות הכל ואעפי"כ הוא מועמד רציני לזכות.......ורובם מתפעמים ממתיקותו,ממש סוכריה על מקל

• תגובה מהירה
  • איזה מתיקות איכס גלית
  • 11/02/2019 21:21
  • צפיות61
אסף בלתיייייייי נסבל הוא מגעיל מגעיל מבפנים ומבחוץ הוא חושב שהוא משהו הוא כלומניק שמשחק אותה עדין טוב לב רגיש הוא שקרן שחקן צבוע חסר לקקן עלוב נפש ממש חושב שהוא קותי שחיזר אחריי יאנה חושב שהוא לירז שמשחק אותה מתמסכן הוא בלתי נסבל בנאדם אפס סוג של נוכל שום חמוד ושום תמים נחש דוחה

• תגובה מהירה
  • שלום את זה אמרתי מההתחלה שאסף שחקן טוב שיש אנשים שקולטים את זה דני
  • 11/02/2019 22:23
  • צפיות38
הוא משחק אותה הטמבל האוהב ועובד על הדיירים אחרי האח הוא לא יראה אף דייר ממטר הוא חוזר לאמריקה אבל לזכות הוא לא יזכה הוא יהיה בגמר אבל לא יזכה.אסף ראה ששי חי עלה על המשחק שלו פתאום היום הוא בא לשי חי משלים איתו ומשחק אותה מטומטם ומסכן שיש לו בעיות הבנה שי חי לא פרייר הבין את המשחק שלו.

• תגובה מהירה
  • גלית אסף טוב לב מאין כמותו girl
  • 11/02/2019 23:44
  • צפיות37
בכל תולדות האח הגדול

• תגובה מהירה
  • אני עליתי על זה שאסף שחקן מהרגע הראשון. יוסי
  • 12/02/2019 00:15
  • צפיות34
יש בו משהו לא אמיתי. גם אני בדקתי בגוגל. הוא רחוק מלהיות תמים. הוא משתמש בחיצוניות שלו כד י שנערות יצביעו לו . שימו לב איך הוא חושף את גופו כל הזמן. הוא שיחק בהרבה תוכניות ריאליטי. התוכנית שלו זה ללקק לכולם לשחק אותה טמבל ולב טוב. אבל אסף האמיתי
הוא בחור עם אגו שרב מכות עם כל אחד בחוץ. אפילו בציציות הוא משתמש כאביזר אופנה. מבזה את הדת. הוא רוצה יעני להיות מכתיב אופנה עם הציציות והגקטים שלו. אותי הוא דוחה ברמות . האח הגדול עשה משאל : מי מהדיירים מסתיר את זהותו, ורוב הצופים ענו שאסף.

• תגובה מהירה
  • משחק שקוף הוא כל הזמן משחק אותה טמבל הוא שואל כל הזמן דנ
  • 12/02/2019 00:30
  • צפיות40
מה מראים אותו כל הזמן כאילו הוא לא יודע מה זה האח הגדול ולא אמרו לו שמצלמים 24 שעות ביממה הרי מסבירים להם את הכל לפני הכניסה אבל הוא משחק על זה שהוא טמבל שלא יקחו אותו ברצינות וככה יגיע רחוק הוא יהיה בגמר בגלל המשחק לדיירים אבל הוא לא יזכה הצופים עלו על המשחק שלו עדי החמור אומר כל הזמן מי הרים אותך בתוכנית זה אני גם הוא נפל למשחק של אסף אבל תזכרו מה שאמרתי הוא לא יזכה.

• תגובה מהירה
  • o
  • רק שי חי קלט אותו מהרגע הראשון ובצדק לא משנה דעתו ! PRT
  • 12/02/2019 19:06
  • צפיות6
  • תגובה מהירה
  • רב מכות?? נסחפת לגמרי ... תרגיע/י girl
  • 12/02/2019 02:30
  • צפיות30
או תביא כאן הוכחות לחרא הירוד הזה.

אסף גבר יפה, משלמים לו גם על זה... בצניעותו לא דורך על אף אחד לגנוב את הפריים אז למה לא? (-: כולם חיוורים לידו.

אם הוא מרבה לשלב היתממות בטקטיקה שלו בשביל לשרוד אז בוא... תביא לי את הדביל שבמקום זה יעדיף את אסף מניאק שזורק עליך מאחורי הגב חיצים מרושעים וממלא את הסביבה שלך ברעל

• תגובה מהירה
  • o
  • לשם שינוי ממש מסכימה איתך כל מילה שלך נכונה
    טולה
    טולה
    מספר הודעות: 0
    ותק: 4 שנים
  • 12/02/2019 14:55
  • צפיות11
  • תגובה מהירה
  • אסף גורן והאודישן שהשאיר את השופטים האמריקאים בהלם girl
  • 12/02/2019 05:52
  • צפיות49

• תגובה מהירה
  • o
  • וואו הוא היסטרי הוא עוד יהיה כוכב ענק
    טולה
    טולה
    מספר הודעות: 0
    ותק: 4 שנים
  • 12/02/2019 14:58
  • צפיות8
  • תגובה מהירה
  • o
  • ברגעים אלה, כוכבו עולה...
    דנה א חדש
    דנה א חדש
    שם: ריקי עזרן
    מספר הודעות: 3,160
    ותק: 4 שנים ו-26 ימים
  • 12/02/2019 17:29
  • צפיות5
דנה א.
  • תגובה מהירה
  • מה שלא ידעתם על אסף גורן מ"האח הגדול VIP" girl
  • 12/02/2019 05:53
  • צפיות104
"יצאנו למחקר עומק על עברו של מתמודד הריאליטי טוב הלב, וחזרנו עם דברים מדהימים כמעט כמו האופן שבו הראש שלו עובד"...

https://mobile.mako.co.il/tvbee-articles/Article-e...

• תגובה מהירה
  • בריטני מפשיטה את אספוש וידאו מצורף girl
  • 12/02/2019 07:39
  • צפיות62
מדקה 2:08

• תגובה מהירה
  • קישור וידאו מצורף girl
  • 12/02/2019 07:41
  • צפיות28

• תגובה מהירה
  • וו מאי.
  • 12/02/2019 18:33
  • צפיות10
נכון מאוד. ניראה שהוא סובל מפיצול אישיות

• תגובה מהירה
  • תאכל את הכובע ותתפוצץ בהתאם girl
  • 12/02/2019 18:46
  • צפיות14
הצתה מאוחרת יא הזוי ....
וואוו וואוו ממש גילית לנו את אמריקה!!
לרוב אני מדלגת עליך שניה אחרי שהתחלתי לרפרף כי למי יש סבלנות למגילות מרמרת אבל הפעם הצלחתי בהנאה רבה חחח!!

אז בתור הקנאי הלאומי איך זה מרגיש לאכול את הכובע לאט לאט?

אסף ושי אחחח... שני גאונים בדרכם המיוחדת שלדעתי הולכים לקחת את הזכיה. אדון לאון יתכן סומן מלכתחילה ברוב תרועות כתת שחקן משנה או בעצם שולייה שהלבישו עליה פחות תוכן סוחף והרבה מאד רעשי רקע.
(פחדנים יותר מוצלחים בלבחוש ולנבוח, לא?)

יופי לך שלום...

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה