"החייזר" שהוכה ע"י חקלאים נמצא ונתפס, סוף טוב לסיפור?

אל תחמיצו אף עדכון
https://www.isramedia.net/content/sun-bear-found

כולנו הרגשנו צביטה גדולה בלב כשראינו איך חיה נדירה חסרת אונים בורחת ליער לאחר שהוכתה קשות ע"י בני אדם. הצביטה היא לא רק בגלל ששטח המחיה של החיה הנדירה הולך ונעלם או שאין לה פרווה אלא בגלל שדבר כזה נעשה ע"י בני אדם, שאמורים להיות רגישים ומודעים, שאמורים לשמר ולדאוג שדברים כאלה לא יקרו. הצביטה הזו באה להראות לנו איפה נכשלנו וכמה יש לנו עוד לשפר.

 

לפני כחודש הבאנו את הסיפור על חקלאים מלזיים שנתקלו בבעל חיים מוזר במהלך עבודתם במטע דקלים. החקלאים שנבהלו למראה החיה המוזרה הכו אותה והחיה נסה על נפשה כשהיא פצועה, כעת מדווחים כי צוות של ארגון היערנות sarawakforestry איתר את החיה דרך חקלאים שעבדו במטע אחר האם הסיפור הסתיים בשלום?

 

 

כפי שפירסמנו (תזכורת לסיפור) בעל החיים שהוכה היה דב מלאי, בעל חיים נדיר שהולך ונעלם וכעת אנחנו שמחים לדווח כי הוא נמצא, נתפס ומקבל סיוע, הוא שותה ואוכל ומוחזק במקום בטוח אך עדיין סובל ממחלה בעורו שגורמת לו להיות חסר פרווה. כעת וטרינרים בודקים ממה הוא סובל וכיצד ניתן לעזור לו על מנת לשחררו בהקדם לטבע.

 

 

עצם העובדה שבפעם השניה החקלאים פעלו אחרת אמורה לאותת לנו כמה חשוב להגביר את המודעות לבעלי חיים שלאט לאט נעלמים מעולמנו. ההחלטה לשתף את הסיפור שלכם.