הכירו את מדידייט - האפליקציה שתחבר אתכם לפרטנר המושלם ולא רק לנפש

אל תחמיצו אף עדכון
לקראת יום היוגה הבינלאומי שיערך מחר (21.6) הכירו את מדידייט (medidate) האפליקציה שתחבר אתכם לפרטנר המושלם ולא רק לנפש. מדידייט מאפשרת לכם למצוא חברים ליוגה, מדיטציה וטאי צ'י בקרבת מקום.

 

 

את מה שעשתה אובר למוניות וטינדר לזוגיות מנסה אפליקצייה ישראלית חדשה לעשות ליוגה ולמדיטציה שלכם. מדידייט היא אפליקציה חדשה המאפשרת לכם למצוא מפגשי מדיטציה ושיעורי יוגה בקרבת מקום, בכל רחבי העולם. המפתחים, אופיר פז ומתן דהאן גילו שכמעט בלתי אפשרי למצוא חברים ליוגה בדרכים המקובלות. פז, ששירת כקצין באחת מיחידות הטכנולוגיה בצה"ל, מספר כי הגה את הרעיון במהלך שירותו הצבאי "הייתי איש קבע במשך שנים ארוכות וטאי צ'י היתה הדרך שלי להירגע. הבעיה היא שקשה מאוד למצוא קבוצות שעוסקות בטאי צ'י, יוגה או מדיטציה ויותר קשה אפילו לדעת מתי מתקיימים המפגשים. בנינו את מדידייט כדי לסייע למי שצריך להשיג קצת שקט ושלוות נפש".

 

מדידייט מציגה את כל מפגשי היוגה, מדיטציה והטאי צ'י המתרחשים בקרבת מקום על מפה. בלחיצת כפתור ניתן להזמין מקום במפגש ולהצטרף אליו. המורים מצידם יכולים לנהל את רשימות התלמידים, לקבוע שיעורים ואף לגבות תשלום באמצעותה. במדידייט חברים כבר היום אלפי גולשים מהם כ- 1,000 מורי יוגה ברחבי העולם.

 

"היתרון הגדול במדידייט הוא הקהילה. לא משנה היכן אתה בעולם, מדידייט מאפשרת לך להכיר אנשים בקרבת מקום שיכולים לקחת איתך חלק ביוגה, מדיטציה וטאי צ'י, לא משנה באיזו רמה אתם" מוסיף פז.

 

 
ציון: ★★★★ וחצי

מחיר: חינם

הורדה לאייפון

הורדה לאנדרואיד