על פי החשד העלבות והתעמרות מצדו של מנהל פנימיית ילדים בצפון

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • על פי החשד העלבות והתעמרות מצדו של מנהל פנימיית ילדים בצפון
    חדשות1
    חדשות1
    מספר הודעות: 8,477
    ותק: 11 שנים
  • 01/05/2016 23:44
  • צפיות372
עדויות חמורות מאוד על יחס משפיל ומבזה והתנהגות לא נאותה של מנהל פנימיית ילדים בצפון. מדובר בפנימייה לילדים ממשפחות מעוטות יכולת.
גם בעבר היו תלונות דומות כנגדו אך הוועדה שמינה משרד החינוך מצאה את עבודתו של המנהל תקינה.

מתוך הכתבה:
פני 4 שנים הוחלף המנהל במוסד המשמש בית לילדים ממשפחות מצוקה, ובעקבות כך השתנתה גם האווירה במקום. "הוא היה נוזף בנו ומדבר אלינו בצורה בוטה וקשה מאוד", מספרת אירנה טרכטנברג, שעד לפני שנתיים עוד למדה בפנימייה, "היה אומר לנו - 'מה זה בית זונות? בית הסוטול? אני אעיף אתכם מפה, אני אשלח אתכם למוסד סגור'".
"אחותי התקשרה אליי בוכה ואמרה לי שהמנהל אמר שאת זונה ושפחת מין" ממשיכה אירנה לספר, "הוא טען שאני שפחת מין של חבר שלי, שהוא שולח אותי לצומת, לזנות, לאסוף כסף ולקנות לו סמים".
"הוא פשוט יכול לבוא ולהגיד דברים משפילים" מספר תלמיד יא' בפנימייה, "אמר לילדה בת 10 שהיא לא ילדה ששווה לו להשקיע בה, דורס אנשים כאילו כלום".
תלמידה נוספת שלמדה בפנימייה היא שירלי סולומון, שהגיעה למקום לאחר שאביה נפטר ואימה התקשתה בגידול שבעת ילדיה. כשהייתה בת 17, כמו רבות מבנות גילה התאהבה באחד הנערים שלמדו במקום ואלו הפכו לבני זוג. משהגיעה הידיעה למנהל הפנימייה נקראה שירלי למשרד האחות, שם התבשרה כי המנהל דורש כי תעבור בדיקה שתקבע אם היא בתולה או לא. "הוא אמר שהוא ביקש מאמא שלי את האישור וזה ממש לא נכון", משחזרת שירלי, "בסוף הסכמתי לעשות את הבדיקה, הייתי ממש קטנה".
לכתבה :
http://reshet.tv/News_n/heb/news/Domestic/Educatio...

נערך ע"י חדשות1 01/05/2016 23:44
תמיד יש מישהו שצריך משהו- גבי האחות של החיילים. המקום שלכם לקחת חלק, להתנדב, לבשל לכבס, לשנע והכל עבור החיילים שלנו https://www.facebook.com/gabyrivkin
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה