חברי הכנסת הערבים

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • חברי הכנסת הערבים ewig
  • 05/02/2016 08:18
  • צפיות342
מהווים סכנה גדולה לדו קיום בין יהודים לערבים. מציע למדינת ישראל לנקוט בצעדים מיידים נגדם. כל היסוס או אי יכולת משפטית תוביל להחרפת היציבות של הדו קיום. יש לזכור שאלו אנשים מושחתים שאפילו את קולי בחירות הקודמות גנבו, כלומר הצביעו לאחר השעה 21 ביום הבחירות לכל אלה שלא באו להצביע. במגזר הערבי חייבים מפקחים מחוץ. זו נקודה מאד חשובה.

• תגובה מהירה
  • חדשות אתמול כמי
  • 06/02/2016 17:44
  • צפיות296
התבזתם אתמול בחדשות. זחאלקה הערבי ישב וסובב אותכם על אצבע קטנה שלו. יישבתם לידו ולא הצלחתם לקבל מענה לתשובותיו. הוא ענה מה שרצה לענות ואתם לא ידעתם לשאול את השאלות הנכונות ולקבל תשובות חד משמעיות מפיו. הוא דקלם את מה שרצה ועשה מכם צחוק. נתתם לו ולערביי ישראל אחלה במה כדי להגיד אנחנו פלסטנאים וכל רוצח המגיע מקירבנו נעמוד בשבילו דקת דומייה. המתים שלכם לא מדאיגים אותי ולא חשובים לי. אברמוביץ היה חסר רק שתלקק את ידיו ותנשק אותם. תתבייש לך. דני הייתי אמול חלש ומבזה אין מילה אחרת. יומן החדשות כנראה גדול עליך לפעמים. עצוב לי מאד היה לראות את הבידור והצחוק שעשה מכם זחאלקה אתמול יום שישי. בושה אין מילה אחרת. הפכנו לחלשים החלשתם אותנו אתמול גמדתם אותנו אתמול. אין מילה אחרת.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה