הרשת זועמת: אמא אני צריך להיפרד ממך ומהאחים שלי כי יום ראשון ....

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • הרשת זועמת: אמא אני צריך להיפרד ממך ומהאחים שלי כי יום ראשון ....
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 11 שנים
  • 28/11/2015 21:41
  • צפיות934
פוסט שהעלתה אמא לילד בן 8 ממחיש את העובדה שלעיתים חלק מבתי הספר שוכחים שהתפקיד שלהם זה לחנך וזה מתחיל מהמורה הכי צעירה וכלה במנהלת בית הספר. אטימות הורגת צריך להתעורר!!
הפוסט מדבר בעד עצמו צוות אטום וילד בן -8 שעלול לשלם בחייו. בית הספר הזה נמצא בבת ים אז אם יש פה הורים או מחנכות או מנהלות בתי ספר מבת ים זה בדיוק הרגע לעשות מהר בדק בית ולהעיף את הילד האלים מבית הספר לפני שיהיה מאוחר.

את התמונות של התכתובת תוכלו לראות בפייסבוק, הפוסט של ניצן האמא:
בוקר טוב לכולם,
אני רוצה לשתף אותכם בסיפור אישי,
אנחנו מתגוררים בבת ים ויש לי ילד בן 8 .
ילד שמביא איתו המון נחת.
במהלך השנה הבן שלי הותקף לא פעם באלימות מילולית ופיסית על ידי ילד מסויים שלומד בכיתתו.
ובכל פעם שהעלנו את הנושא קיבלתי תשובות חסרות תכלית מהגורמים החינוכיים כמו ״ הילד המכה הוא ילד עם בעיות ריגשיות״.
אתמול בערב בזמן שערכתי את שולחן השבת יצא הילד שלי מחדרו עם מבט של פחד ובהלה ואמר לי כך ״ אמא אני צריך להיפרד ממך ומהאחים שלי כי יום ראשון אחרי בית הספר ירצחו אותי״!!!!!!!!!
הרגשתי שהעולם שלי מתמוטט ,
ושאלתי אותו במה מדובר???
הילד שלי הסביר לי כי אותו ילד אחר ״ עם בעיות רגשיות״ הודיע לו בטלפון שביום ראשון הקרוב אחרי בית הספר הוא יחתוך אותו עם מספרים ושיפודים!!!
הילד שלי שלח הודעה ובה אמר לו ״די״ אבל הילד המאיים שלח לו הודעה עם תמונה של איך הוא מתכוון לדקור אותו וכמובן המשיך באלימות מילולית שהוקלטה אף באודיו.
טסתי למשטרה והגשתי תלונה אבל מאחר והילד המאיים בן 9 !!! המשטרה הודיעה לי שהוא לא בר עונשין.
הודעתי למחנכת של הילד שלי ושלחתי לה את כל התכתובת בין הילד שלי לילד המאיים אבל זו אמרה לי - אין לבית הספר מה להתעסק עם זה מאחר וזה לא קרה או יקרה בזמן הלימודים!
המערכות עוצמות עיניים
ועל הבן שלי ילד בן 8 מאיימים ברצח!!!
אני לא רוצה להיות ההורה העיוור שלא ראה עם מה הילד שלו מתמודד חברתית!!!
אני לא רוצה להיות ההורה שיאבד ילד בגלל התאבדות !!!
אני רוצה לתת לילד שלי חיים מלאים ביטחון ואף אחד לא נוקט אצבע!!!!
אם ילד ערבי היה מאיים ברצח על הבן שלי היינו קוראים לו מחבל!
ואם ילד יהודי מאיים על הבן שלי ברצח אז מה הוא לדעתכם???
https://www.facebook.com/groups/imaot.co.il/permal...

נערך ע"י ליעד 28/11/2015 21:45
2022
  • תגובה מהירה
  • מה זה המנהלת והמחנכת לא עושות כלום? זו חובתן מיקו
  • 28/11/2015 22:33
  • צפיות355
כמו חובתו של כל אחד להתריע על אלימות כזאת ורואים התמונות מפורש שיש איום. היום זה הילד הזה ומחר זה ילד של מישהו אחר. לפנות למפקח/ת על הבית ספר הזה.

• תגובה מהירה
  • אלימות אפרת
  • 28/11/2015 23:12
  • צפיות339
כל הכבוד לך על החינוך שנתת לילד שלך עד כה!!! וזה בא לידיי ביטוי שהוא סמך עלייך ועירב אותך בנושא... תנסי לפנות ללבו של הילד המאיים בנוכחות אמו בשיחה נעימה וניטרלית ללא כעס שהוא ירגיש בנוח לדבר איתך.. אין ילד רע יש ילד שרע לו.. תנסי לפתור את זה מולו ולא מול גורמים חיצוניים כמו מנהלת.. מורה... משטרה זה לא יעזור בהצלחה..

• תגובה מהירה
  • o
  • היא לא צריכה להיות שם לבד, בשום אופן לא!!!! אלה
  • 30/11/2015 02:31
  • צפיות324
  • תגובה מהירה
  • פשוט על תשלחי את הילד שלך לבצפר הזה בתאל
  • 30/11/2015 07:02
  • צפיות343
ככה זסה במדינה גם אני בת 26 עשיתי שירות לאומי בעירייה במקפחת שקיבלה אותי איימה אליי שאני מטרידה אותה ואף אחד לא אמין לא מנהלת השירות אמרו לי עד שלאיקרה משו אחנולא מתעסקרות בזה 7 חודשים של פחד של צעקות אני איבדתי הכרהמואז התעסקו בזה נסיון שלי תצילי אותו מהר לפני שיהיה מאוחר קחי אותו לבצםר אחר

• תגובה מהירה
  • מייד לערב את הרשויות ! יאיר
  • 01/12/2015 20:50
  • צפיות301
להגיע לכל גורם אפשרי שפועל נגד אלימות בבתי ספר!!לזמן את הורי הילד להגיש נגדם תלונה במשטרה ,לערב עורכי דין ולתבוע את הורי הילד המאיים!!! לפנות למחלקת החינוך בעיר ולמחלקה לשירותים חברתיים,
לפנות ליועצת ,למנהל\ת בית הספר !!כל גורם אפשרי!!!להגיע לבית הילד ולהרעיש גם בשישי בלילה ,ליידע את שכני המשפחה של הילד ולפרסם בשכונה כדי לגרום להם להתבייש עד אשר יעתרו לטפל בנושא עד תומו באופן דחוף ומיידי!!!!

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה