סרטון: "איך מחבל מקבל כסף ואני לא?" עידו רזון חייל שנפצע קשה מדבר

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • סרטון: "איך מחבל מקבל כסף ואני לא?" עידו רזון חייל שנפצע קשה מדבר תמונה מצורפת וידאו מצורף
    חדשות1
    חדשות1
    מספר הודעות: 8,485
    ותק: 11 שנים
  • 26/11/2015 21:47
  • צפיות2,267
איפה נשמע דבר כזה "מדינה שמטפלת במחבליה ולא בחייליה ???"

עידו חייל שנפצע קשה מדבר על ההתמודדות מול מערכת שאפילו לא ידוע לו מי קצינת הנפגעים שלו.
במשך תשע שנים עידו צעק לכל עבר שהוא צריך עזרה, שהוא לא מצליח להשתחרר מהמראות והזכרונות של השירות שלו בצה"ל שכלל פציעה קשה ואיבוד חברים. עידו רזון היה לוחם בחטיבת גולני, חייל שהיה מוכן להקריב את חייו. אבל אף אחד לא רצה להקשיב. עד היום.
שתפו.

הסרטון קורע ולא יתכן כזה דבר, במערכת האמורות לטפל בחיילים שנפגעו עובדים בני אדם, אם הם לא מסוגלים לעשות את העבודה שיקומו וילכו הביתה!
אין אופציה לסחבת ולחוסר יעילות במערכת הכי רגישה בצבא!

מי שאחראי לכשל הזה ולכנראה עוד רבים אחרים לא צריך להיות שם , אסור שיהיה שם.

סרטון: "איך מחבל מקבל כסף ואני לא?" עידו רזון חייל שנפצע קשה מדבר
נערך ע"י IsraMedia 26/11/2015 21:55
תמיד יש מישהו שצריך משהו- גבי האחות של החיילים. המקום שלכם לקחת חלק, להתנדב, לבשל לכבס, לשנע והכל עבור החיילים שלנו https://www.facebook.com/gabyrivkin
  • תגובה מהירה
  • הועדה מושחתת סימון
  • 26/11/2015 22:04
  • צפיות388
עידו היקר, אתה צריך לדעת אם עד עכשיו לא ידעת כי אתה ודומיך היו ויהיו בשר תותכים של הימין הקיצוני, הרבנים והמתנחלים. בנוסף לזה על הדם שלך ושל החברים שלך ואלו גם שכבר אינם בין החיים רוקדים אלו שישבו בוועדה שלך. הם את התפקיד קנו בכסף ששמו בטח מוכר לך וקוראים לו "הפרוטקציה".
עכשיו גם אם הרבתי במילים והסברתי את העמדה ודעה שלי במספר מילים בלבד. האם היהיה שווה ללכת בשבילם לצבא?
שלא תבין לא נכון על המדינה חובה עלינו לשמור מכל משמר ואנחנו נמצאיים בקונפליקט עמוק מאוד כשאנחנו שואלים: למה ובשביל מי????
תחשבו קצת לפני שאתם נותנים תגובה. הם בכוונה יוצרים את המצב כפי שזה עכשיו ומרחיקים מאיתנו ומילדינו עת שלום, כי אם יהיה שלום הם יאבדו את הכיסאות ובשל כך מקריבים אותך ודומיך.

• תגובה מהירה
  • וועדות צאלח בן עבדאלעזיז
  • 27/11/2015 21:14
  • צפיות251
עידו היקר....אקצר ולא אלאה אותך ואת הקוראים.......בי המדינה מעעללת זה 18 שנים,,,,,גם שראש הממשלה דאז אהוד ברק התערב, הם מרחו גם אותו (אחוז הנכות הועלה אך ההעלאה לא שינתה דבר) כאשר הבנתי זאת עזבתי ברב תסכולי וזעמי את הארץ, כתבתי לשגריר את כוונתי. ותגובתו הייתה שהצעד הוא קיצוני מאד, אך לא יותר, הרי ידעתי שהצעד קיצוני מאד ולא הייתי צריך את חוות דעתו.... מכיוון שכך התאסלמתי. ואני יכול להסתובב חופשי בעולם עם דרכון ערבי, של מדינה ערבית ידידותית מאד לישראל,,, וחי בכבוד......

• תגובה מהירה
  • o
  • צאלח, קראתי אתה נולדת יהודי והתאסלמת?? מיקו
  • 28/11/2015 19:23
  • צפיות239
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה