אין גבול: בזארה מוכרים חולצות עם טלאי צהוב

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אין גבול: בזארה מוכרים חולצות עם טלאי צהוב תמונה מצורפת
    IsraMedia
    IsraMedia
    מספר הודעות: 4,727
    ותק: 17 שנים ו-5 חודשים
  • 27/08/2014 11:55
  • צפיות423
אין גבול. רשת האופנה הספרדית זארה פרסמה לאחרונה למכירה חולצה עליה מופיע מעין טלאי צהוב בקולקציה המופיעה באתר האינטרנט. באתר כתוב כי החולצה מיועדת לילדים מגיל שלושה חודשים ועד גיל שלוש.

מדובר בחולצת פסים עליה מופיע טלאי צהוב גדול. מדובר כפי הנראה בחולצת 'שריף' עם פסים בכחול לבן וטלאי צהוב שמדמה את הכוכב של השריף, אך בפועל העיצוב מזכיר באופן מטריד ביותר את הטלאי הצהוב אותו אולצו לענוד על בגדיהם בזמן השואה.

זו לא הפעם הראשונה בה חברת האופנה מסתבכת, כשב-2007 נאלצה החברה להוריד תיקים מתוצרתה שהיו מעוטרים בין היתר בצלבי קרס. התיקים הוסרו מהמדפים בעקבות תלונות זועמות. דוברות החברה טענה כי התיקים הגיעו מספקים חיצוניים ובחברה לא הבחינו בסמל הנאצי שנפוץ בהודו כסמל הינדי.

http://www.kipa.co.il/now/58445.html

אין גבול: בזארה מוכרים חולצות עם טלאי צהוב
  • תגובה מהירה
  • "אופנת זארה והמעצבים" דרורה חן אמדו
  • 27/08/2014 13:10
  • צפיות377
לא נראה לי שזה מיקרי כשזה קורה פעם אחת יכול להיות טעות לא שמו לב למרות שאני בטוחה שיש שם משהו שבודק כל מתכנן ונותן לייצור כשזה קורה בפעם השניה עם חולצות כאלה יש פה מגמתיות זו לא טעות הגזענות לא פסה מהעולם וכן השנאה ליהודים ולישראל אני מחרימה את זארה כמו את כל המוצרים שמגיעים מטורקיה מי שפוגע בנו ומחרים אותנו עלינו להחרים אותו ולקנות כחול לבן

• תגובה מהירה
  • מספיק לדבר על השואה מה שהיה היה ולא ישוב לילך
  • 27/08/2014 15:32
  • צפיות286
לעולם יותר.

• תגובה מהירה
  • ללילך צאלאח בן עבד אלעזיז
  • 27/08/2014 18:17
  • צפיות295
לילך הפעם ליכלכת.....פקחי ענייך היטב!!! השואה כבר בפתח.... נא להתעורר עם ""חכם"" וכמו שכתוב בכתבי הקודש של היהודים...."כי לפתח רובצת חטאת"...בינו בוערים בעם. כי כבר מאווווחחחחרררררר....אללה וואכבאררר....

• תגובה מהירה
  • זארה חארה צאלאח בן עבד אלעזיז
  • 27/08/2014 18:11
  • צפיות332
המעצבים שחכו להוסיף מאחור על הגב את צלב הקרס.....וזו לא הפעם הראשונה....להונגרים יש נקניק עם צלב קרס.....צהוב זה בקטריות..לא למאכל......

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה