"חבר'ה תעשו רשימה מסודרת, מגיע עוד מעט מסאז'יסט לטפל במי שירצה"

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • "חבר'ה תעשו רשימה מסודרת, מגיע עוד מעט מסאז'יסט לטפל במי שירצה" תמונה מצורפת
    IsraMedia
    IsraMedia
    מספר הודעות: 4,727
    ותק: 17 שנים ו-5 חודשים
  • 01/08/2014 00:10
  • צפיות579
פורסם ע"י Rami Sulimani בפייסבוק.
חיכיתי לכתוב את הפוסט הזה ברגע שאצא הביתה ליציאה קצרה:

אני חלק מפלוגת מילואים שהוקפצה בצו 8, עוסקים בפעילות בתוך הרצועה ומסביב לה.
כמו שכולכם רואים ושומעים עם ישראל מפנק ברמות, אך הרשו לי לשתף אתכם במקרה קצת מיוחד יותר.
לשמחתנו, כבר די התרגלנו לכך שיש בפלוגה על בסיס קבע את כל סוגי החטיפים, הממתקים, שתיה, גלידות, עוגות ביתיות וכו'.
אפילו התרגלנו לכל ארגזי ההלבשה תחתונה ולפינה שהקמנו- לה אנו קוראים -"סופר פארם" בה אתה ממלא בעגלה כל מה שתרצה ובסוף מקבל 100% הנחה...

בוקר אחד לאחר פעילות לילה, אנו חוזרים לפלוגה ומגיע אחד מהמפל"ג ואומר לנו: חבר'ה תעשו רשימה מסודרת, מגיע עוד מעט מסאז'יסט לטפל במי שירצה.
אנחנו: טוב חאלאס עם ההסתלבטויות שלכם כל יום (כי כל יום מחדש כבר מריצים בדיחות, מה יגיע היום...)
אך אז מגיע בחור צעיר, עם מבטא צרפתי בידיו מיטת טיפולים ושואל: מי ראשון?
אני הייתי שני!
תוך כדי שיחה, שאני לא מפסיק להודות לו בגרון חנוק מהתרגשות הוא אומר לי: כשעליתי לארץ הייתי בן 25, אמרו לי בצבא- אתה כבר מבוגר, אין לנו בשביל מה לגייס אותך, כשיהיה לך מקצוע אולי נוכל להיעזר בך.
אז עכשיו, הוא אומר, יש לי מקצוע ובאתי לעזור.
אני בהתרגשות מודה לו שוב ושוב הוא עונה לי: תודה לך, אתה עושה מה שאני לא יכול לעשות...
הוא היה איתנו למשך ארבעה ימים וטיפל בלמעלה מ75 חבר'ה! כל יום כ10 שעות בלי לנוח כמעט...

עם ישראל שלי מדהים!

אז אם בא לכם טיפול ברמה גבוהה (באמת! בלי קשר למה שהוא עשה) או שאתם מכירים אנשים שמעוניינים, הבחור גר בירושלים והוא מטפל גם בבית הלקוח. שתפו והפיצו שנוכל להחזיר לו מעט.

הטלפון של הבחור:
גלעד לוי - 0525171011

https://www.facebook.com/Guilad.LEVY

• תגובה מהירה
  • החיילים ישנים בשטח על אדמה, רצפה, בטנק, שעות ארוכות דרוכים
    חדשות1
    חדשות1
    מספר הודעות: 8,485
    ותק: 11 שנים
  • 01/08/2014 00:21
  • צפיות287
זה מאמץ גופני ונפשי אדיר, כל הכבוד לאיש שהפיג את המתח הרב הזה והעניק לחיילים פינוק מרגיע.
זה בכלל לא מובן מאליו לעזוב את השגרה לקחת סיכון ולהגיע למקום הסוער והמתוח הזה שנקרא גבול עזה ישראל!!
כל הכבוד !

תמיד יש מישהו שצריך משהו- גבי האחות של החיילים. המקום שלכם לקחת חלק, להתנדב, לבשל לכבס, לשנע והכל עבור החיילים שלנו https://www.facebook.com/gabyrivkin
  • תגובה מהירה
  • o
  • כל הכבוד לגלעד לוי מרגש!! כרמי - בת ים
  • 01/08/2014 10:16
  • צפיות320
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה