הודעת פרס שהמלחמה מיצתה את עצמה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • הודעת פרס שהמלחמה מיצתה את עצמה דפנה
  • 30/07/2014 13:33
  • צפיות402
פרס רק סיימת את תפקידך כנשיא וכבר אתה מתערב במה שלא צריך?!, כל זמן שיש מנהרות המלחמה לא מיצתה את עצמה, כל זמן שיורים טילים- המלחמה לא מיצתה את עצמה, אני מבינה שלא יפריע לך שבעוד כמה חודשים נצטרך שוב לפעול?!, פרס המלחמה עדיין לא מיצתה את עצמה !!!!

• תגובה מהירה
  • פרס טועה לכול אורך הדרך אילן
  • 30/07/2014 14:07
  • צפיות269
כל השנים פרס מדבר על "תהליך השלום" ואין תהליך ואין שלום, אשליה אחת גדולה וחוסר הבנה של האופי הערבי

• תגובה מהירה
  • מאיפה בכלל הוא יודע לקבוע? חן
  • 30/07/2014 14:19
  • צפיות285
הוא היה בישיבות קבינט? הוא יודע אם המטרות הושגו? איך הוא קובע דבר כזה?
צה"ל מתקן את האסון שהוא וחבריו הביאו עלינו והוא עוד מטיף לצה"ל שלנו מוסר...
פרס הוא כרגע עוד אזרח במדינה ולכן צריך להתייחס לדעתו כעוד דעה במדינה...

• תגובה מהירה
  • חבל mm
  • 30/07/2014 14:29
  • צפיות279
חבל מאוד שהוא שוכח את מקומו נראה לי הזקנה משבשת את הדעת או המחמאות שקיבל עוורו אותו

• תגובה מהירה
  • פרס היה שר ביטחון, ראש ממשלה ונשיא חיים יבין
  • 30/07/2014 14:32
  • צפיות300
ונראה לי שדעתו (שאני לא מסכים עימה) יש לה חשיבות ומשמעות אולי יותר מ"סתם" אזרח. אפשר לשמוע את דעתו ןלא להסכים איתה בלי להפחית ממנו או ממנה.

• תגובה מהירה
  • איזו mm
  • 30/07/2014 14:41
  • צפיות261
חשיבות ומשמעות יש לדעתו שיכולה להביא עלינו צרה נוספת בעוד זמן קצר אם לא נסיים את המלאכה, דעתו כיום ככל דעה של אזרח מן השורה
כל חייו ניסה להשיג שלום וראה שאין עם מי לדבר ועדיין מאמין בכך אולי בגילו המופלג כדאי שיפנים זאת שלום לא יהיה לעולם

• תגובה מהירה
  • מה השתנה mm
  • 30/07/2014 14:37
  • צפיות249
פרס כנראה ימות עם הדעה שניתן לדבר עם זבלונים כמו החמאס פתח כתוב בתנ"ך דבריו של המלאך התקיימו, והילד ישמעאל אכן הפך להיות פרא אדם. מספרים כי כאשר היו יצחק וישמעאל משחקים בשדה, היה האחרון יורה חיצים לכיוון יצחק בנסיון להורגו, וכשנשאל לפשר מעשיו אמר "אני רק מצחק [=משחק]5."

כך או כך, שרה ביקשה מאברהם לגרש את ישמעאל בנו. אברהם התקשה למלא את בקשתה אך בורא העולם אמר לו: "כל אשר תאמר אליך שרה שמע בקולה, כי ביצחק יקרא לך זרע."

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה