אחמאד טיבי

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אחמאד טיבי שרית
  • 23/07/2014 13:12
  • צפיות579
איך אתם נותנים במה לאחמד טיבי שונא ישראל ?
לא מובן איך חבר כנסת מדבר בעד החאמס

• תגובה מהירה
  • אני בדואי מהדרום rosenmann
  • 23/07/2014 13:25
  • צפיות416
אל דאגה הוא לא מייצג את הבדואים. הבדואים והערבים מהצפון לא מסתדרים זה עם זה. חוץ מזה המפלגות הערביות קיבלו הון כסף אדיר מקטאר לתעמולת הבחירות לכנסת. שילמו 600 שקלים לבוחרים לבחור אותם. המדינה חייבת לפקוח עין על הנעשה בנושא הדמוקרטיה במגזר הערבי. אני אישית הבחנתי שאין אף ערבי מהדרום שבוחר שמאל או מפלגה אחרת. אני חושב שדמוקרטיה אצל ערבים מוסלמים לעולם לא תצליח לכן בוחר יהודים

• תגובה מהירה
  • אחלה בדואים שמבלולו
  • 23/07/2014 14:06
  • צפיות297
אחים לנשק אתם רק חבל שיש מיעוט שהורס לכם תרסנו אותם כי אחים אנחנו

• תגובה מהירה
  • אחמאד אקי
  • 23/07/2014 14:39
  • צפיות325
החכי"ם הערבים יודעים שהם לא צודקים אז הם תוקפים ויוצרים פרובוקציות ומעצבנים בכוונה. הם הדוגמא הקלאסית לאיסלאם הראדיקלי הנושך והעוקץ. מאחלת למדינות אירופה בהצלחה עם מליוני טיביים וזועבים שמשריצים ומשתלטים על היבשת הזו.
אבל מכיוון שאין להם מספיק שכל להשתלט בשקט ובאלגנטיות הם יחטפו את המכות שלהם בהמשך. ואז המבצע בעזה יראה כמו גנון ילדים לעומת הבית ספר שהם יחטפו שם.

• תגובה מהירה
  • משפחתי היא שכולה מאז מלחמת כיפור rosenmann
  • 23/07/2014 14:57
  • צפיות302
אני אישית לא יכולתי להתגייס למרות שלמדתי בקיבוץ. לפני כמה שנים לא היה אפשרי לשרת ביחידה שרציתי. לגדוד הבואי לא רציתי ממלא אני לא ערבי לכל דבר בוא נגיד כך ואם למשהו בכלל. מקווה שערבים יפנימו שכל המדינות סביבינו הם לא שחורי שלום. כמו המח"ט רסאן עליאן בחיים לא שמעתי תגובה מלאה שלום וכבוד. אך הוא יודע שבסוריה ועיראק הדרוזים נאלצים לעזוב את בתיהם ואף להתאסלם. עם ישראל חזק

• תגובה מהירה
  • מאד רוצה להגיש תלונה נגד rosenmann
  • 23/07/2014 18:34
  • צפיות315
חברי הכנסת הערביים ובמיוחד נגד המסגדים. בימי שישי קוראים ראשי התנועה האיסלאמית לאנשים לא לתמוך בדו-קיום בין הדתות והתרבויות. בחיים לא שמעתי מילה טובה לדוקיום בין אם מדובר ביהודים או נוצרים וכו'. מקווה שהמדינה תפנים שחייבים להוציא את התנועה האיסלאמית מחוץ לחוק. באירופה הם כבר מחוץ לחוק ולא יכולים להסית נגד אחרים. חבל חבל לפני שיהיה מאוחר מדי

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה