פוסט של ראש הממשלה בפייסבוק שבנתיים מנוע מלהגיב לחקירה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • פוסט של ראש הממשלה בפייסבוק שבנתיים מנוע מלהגיב לחקירה
    IsraMedia
    IsraMedia
    מספר הודעות: 4,727
    ותק: 17 שנים ו-3 חודשים
  • 16/01/2017 01:58
  • צפיות662
הפוסט:

"בימים האחרונים מתנהל מסע תקשורתי מתוזמר, חסר תקדים בהיקפו, כדי להפיל את ממשלת הליכוד בראשותי. מסע תעמולה זה נועד להפעיל לחץ על היועץ המשפטי לממשלה וגורמים אחרים בפרקליטות כדי שיגישו כתב אישום נגדי.

השיטה היא פשוטה: יום יום וערב וערב מפיצים תמלילים מסוננים שנבחרים בקפידה ושקרים מכוונים בשני הנושאים שעומדים על הפרק.

כמובן שכל עוד החקירה נמשכת, אין לי אפשרות להגן על עצמי. אינני יכול לספר לציבור את הסיפור האמיתי שעומד מאחורי הדברים, שמבהיר שלא הייתה פה שום עבירה.

כיוון שאני מנוע מלהיכנס לפרטי החקירה, אני יכול לומר רק את הדברים שהם גלויים וידועים לכל:

כולם יודעים שהתנגדתי התנגדות נחרצת לחוק "ישראל היום", שאחרים רקחו ויזמו עוד הרבה לפני הבחירות של 2013.

במשך חודשים ארוכים מנעתי את הבאתו של החוק להצבעה טרומית.

משהגיעה ההצבעה, הצבעתי נגד החוק יחד עם קומץ חברי כנסת שכלל את רוב חבריי בליכוד.

גם ידוע שלאחר שהחוק עבר ברוב גדול, פירקתי את הממשלה והלכתי לבחירות לכנסת, בין השאר בגלל החתרנות מתוך הממשלה להעביר את החוק.

כולם גם יודעים שעם הקמת הממשלה החדשה לאחר הבחירות, הכנסתי סעיף מפורש בהסכמים הקואליציונים כדי למנוע הישנות חקיקה כזאת.

בגלל כל זה - לא קרה כלום. "ישראל היום" נשאר על כנו, משגשג ופורח. ואילו התקשורת הרעה שקיבלתי ב"ידיעות אחרונות" ו-Ynet לא פסקה ולו לרגע.

לכן כל הטענות הללו שאני פעלתי לקידום חוק "ישראל היום" הן טענות שווא. כך גם לגבי הנושא השני, כפי שיתברר במהלך הזמן."

• תגובה מהירה
  • רוב העם איתך ניסים
  • 16/01/2017 04:28
  • צפיות304
רוב עם ישראל איתך ורוב עם ישראל ימניים וההפך התשקורת השמאלניים הם שהשטלתו על כל המדייה בכפייה זה כבר המון שנים די מספיק נמאס מהם ומהשקרים שלהם הגיע הזמן לאזן את התקשורת

• תגובה מהירה
  • o
  • ניסים, אתה גאון חיפאי
  • 16/01/2017 20:42
  • צפיות349
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה