סערת פרסי אופיר נמשכת

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • סערת פרסי אופיר נמשכת וידאו מצורף
    חדשות1
    חדשות1
    מספר הודעות: 8,395
    ותק: 10 שנים ו-11 חודשים
  • 25/09/2016 17:56
  • צפיות366
הצגתי בפני השרה את דף 'הליין אפ' עם סדר ההופעות, ועדכנתי אותה מתי בדיוק השיר המדובר עולה לבמה. ואכן, באופן מדויק ביותר קמה השרה ויצאה, תוך ליווי מלא של מצלמות עוזריה הנאמנים", כתב מוש דנון במכתב למנכ"ל משרד התרבות.
"אני דוחה בשאט נפש את קביעתך שהנהלת האקדמיה בחרה שלא להביא לידיעתה את דבר ופרטי הופעתם של נאפר וצברי", כותב מוש דנון, יו"ר האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה, במכתב שכתב ליוסי שרעבי, מנכ"ל משרד התרבות והספורט, וכיתב אליו את השרה מירי רגב, את פרופ' אלכסנדר דוד, יו"ר המועצה הישראלית לקולנוע ואת האחים משה וליאון אדרי. במכתב מתגלים כמה פרטים מעניינים מאחורי הקלעים של סערת טקס פרסי אופיר, ובהם העובדה שהשרה, בניגוד לטענתה, עודכנה כי תאמר נאפר יבצע את השיר של דרוויש.
"האירועים אשר התרחשו בעקבות ובמהלך נאומה של השרה לקראת סיום טקס פרסי אופיר ביום חמישי האחרון היו בהחלט מזעזעים ומטרידים. ראשית, צר לנו מאוד ששרת התרבות, כאורחת של האקדמיה, חשה מאוימת פיזית, בין אם היה בסיס לתחושות אלו ובין אם לאו, ואנו מתנצלים על כך. לעניין 'ליין אפ' הטקס, הנהלת האקדמיה ונציגיה מעולם לא ניסו להסתיר את עובדת הופעתם של תאמר נאפר ויוסי צברי. המידע הזה היה קיים ברשתות עוד יום קודם לכן, ואף פורסם באחד העיתונים בבוקר הטקס. אני עצמי ביקשתי מאדם בתעשייתנו המקושר לשרה לדווח לה על כך ביום רביעי שעבר, יממה לפני הטקס, אך בשל תקלה המידע לא הועבר, לצערי. כבר בתחילת הטקס, כשנודע לי שהשרה אינה מודעת לליין-אפ במלואו, עדכנתי אותה באופן אישי לפרטי פרטים, כולל כל מה שייאמר ויושר מעל הבמה. לשמחתי, לאחר דין ודברים, בחרה השרה רגב לצאת כאקט של מחאה שקטה בתחילת השיר של תאמר נפאר ויוסי צברי ולחזור בסופו. בכדי לדייק את יציאתה הצגתי בפני השרה את דף 'הליין אפ' עם סדר ההופעות, ועדכנתי אותה מתי בדיוק השיר המדובר עולה לבמה. ואכן, באופן מדויק ביותר קמה השרה ויצאה, תוך ליווי מלא של מצלמות עוזריה הנאמנים".
http://e.walla.co.il/item/3000540

היציאה מהאולם של השרה מירי רגב

השיר המדובר "תרשום אני ערבי" ( כל אחד שאוסף מילים ומצמיד מנגינה קורא לזה שיר)

נערך ע"י חדשות1 25/09/2016 18:06
תמיד יש מישהו שצריך משהו- גבי האחות של החיילים. המקום שלכם לקחת חלק, להתנדב, לבשל לכבס, לשנע והכל עבור החיילים שלנו https://www.facebook.com/gabyrivkin
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה