חדשות10 - התכתבות מטרידה בין החוקר בפרשת 4000 לשופטת המעצרים

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • חדשות10 - התכתבות מטרידה בין החוקר בפרשת 4000 לשופטת המעצרים תמונה מצורפת וידאו מצורף
    בר
    בר
    מספר הודעות: 1,437
    ותק: 10 שנים ו-3 חודשים
  • 25/02/2018 23:01
  • צפיות706
עדכונים:
** השופטת פוזננסקי צפויה להשעות את עצמה מהמשך הדיונים בהארכת המעצר של החשודים
** עורכי הדין של החשודים שוקלים להגיש תלונה במשטרה על שיבוש הליכי משפט
** עורכי הדין של החשודים יפנו לבית המשפט לשחרר לאלתר את כל העצורים!
** שרת המשפטים שקד ונשיאת העליון חיות סיכמו כי השופטת פוזננסקי תוזמן לבירור
** השר ליברמן דורש לשחרר את כל העצורים במיידי

בלעדי: השופטת בתיק 4000 ומנהל החקירה תיאמו לכאורה מעצרים
"אור ועמיקם ישוחררו מחר בתנאים, תיראי מופתעת", כתב נציג הרשות לניירות ערך עו"ד ערן שחם-שביט לשופטת רונית פוזננסקי-כץ. "מתחילה לעבוד על הבעה", ענתה

נציג הרשות לניירות ערך בתיק 4000 עו"ד ערן שחם-שביט ושופטת המעצרים בתיק בבית המשפט בתל אביב רונית פוזננסקי-כץ התכתבו בווטסאם לפני הדיונים בתיק ולכאורה תיאמו את הארכות המעצרים.

"הבשורות הנחמדות שאור (אלוביץ') ועמיקם (שורר) ישוחררו מחר בתנאים, תיראי מופתעת", כתב שחם-שביט. "אני מתחילה לעבוד על הבעה הולמת של הפתעה מוחלטת", ענתה לו השופטת. שחם-שביט כותב: "סטלה (הנדלר) ואיריס (אלוביץ') נבקש מחר ימים ספורים. יבקשו 3 – את בהחלט, אבל ממש בהחלט יכולה לתת יומיים". פוזננסקי-כץ השיבה: "אתה ממשיך לגלות לי הכל ואני איאלץ להיראות ממש ממש מופתעת". "אז אולי המתווה שחשבנו עליו, אינו כה רחוק מהמציאות..." ואז מסכם עורך הדין: "זה עלה לי בדם, משיב שחם-שביט, כמעט הרביצו לי או עצרו אותי בלהב".

ממערכת בתי המשפט נמסר: "המונח תיאום אינו מן הענין. מדובר בשופטת המכירה את הפרשה מתחילתה. הדיון המקדים נועד לצורך התעדכנות בחומרי החקירה. מכל מקום החלטת ביהמש נעשית באולם, לאחר שמיעת הצדדים, בהתאם לחומר החקירה וצרכי החקירה ואלו בלבד". נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות זימנה את השופטת לבירור. מהרשות לניירות ערך לא נמסרה תגובה.

וידאו:

עדכונים שוטפים מחדשות 10 (דורון הרמן חושף הפרשה (שאפו!) ברוך קרא ואביעד קליגקמן):

"לאור התכתבות הווטסאפ שנחשפה , לכאורה תוך תאום מראש של ימי מעצר לחשודים , ייתכן וכל העצורים ישוחררו במיידי ותהיה עתירה לבג"צ!"

"זוהי רעידת אדמה של ממש!"

*כמובן נשאלת השאלה מהיכן צצו צילומי המסך שכן אף אחד (החוקר והשופטת) לא פרסם זאת..(האם מדובר בהאזנת סתר לשופטת ולחוקר של רשות לניירות ערך?)

חדשות10 - התכתבות מטרידה בין החוקר בפרשת 4000 לשופטת המעצרים
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה