הרמטכ"ל גדי אייזנקוט: נסראללה יודע למה הוא בבונקר

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • הרמטכ"ל גדי אייזנקוט: נסראללה יודע למה הוא בבונקר
    חדשות1
    חדשות1
    מספר הודעות: 8,485
    ותק: 11 שנים
  • 20/09/2017 13:41
  • צפיות184
תסריט פתיחת המלחמה הבאה שתורגלה בשבועות האחרונים בצפון כולל חדירה של חיזבאללה ליישוב ישראלי. "יש לנו תמונת מודיעין, יש לנו מיגון ותוכניות התקפיות כדי לסכל את זה", אומר הרמטכ"ל ל-ynet. "אני לא יודע להבטיח שלא תהיה חדירה לגבולות מדינת ישראל וחדירה ליישוב. אני יודע להבטיח אפקטיביות גבוהה מאוד בהגנה, אני יודע להבטיח שגם אם מישהו יחדור למדינת ישראל אנחנו נהרוג אותו. נמנע הישיגים משמעותיים. גם חיזבאללה וגם חמאס מבינים את המחיר הבלתי נסבל שהם ישלמו על חדירה ליישוב ישראלי ופגיעה באזרחים".

ערב ראש השנה, רב-אלוף גדי איזנקוט מביט צפונה ורואה שם את האיום הרציני ביותר לישראל בסביבה הקרובה. על ההכנות למלחמה עם חיזבאללה, המאמצים שהיו ואולי עוד יהיו לחסל את נסראללה, והאויב הגדול מכולם - איראן - הוא מדבר בריאיון מיוחד וראשון מאז שנכנס לתפקידו. וגם על יתר האיומים ועל הנושאים שהציבו את צה"ל ואותו במרכז תשומת הלב בשנה האחרונה: אלאור אזריה, אופק בוכריס והתקיפה המינית, וכן פרשת הצוללות שנגעה בקשר הבעייתי לכסף הגדול.
"יש לי הרגשה שעוד נפגוש אותו", זוממים בחיוך נסראללה, אסד ואחמדינג'אד, תוך שהם מביטים באלוף איזנקוט על מדי ב' ושיער שטרם האפיר, ביום שחרורו בבקו"ם, בקריקטורה שמוצבת כיום בלשכת הרמטכ"ל. זהו איור מ-2011, אז היה איזנקוט עם רגל מחוץ לצה"ל, לאחר סיום כהונתו כאלוף פיקוד צפון ובעקבות הבחירה (שבוטלה) באלוף יואב גלנט לרמטכ"לות. לצד הקריקטורה הנבואית ניצב פסלון שמבטא את ההווה של איזנקוט כחי"רניק מגולני שלא מהסס לצעוד בדרך ארוכה, להסתער ברעל על כל מטרה שסימן, ולהשיג אותה: נעלי חי"ר מתכתיות, שרותכו מנפלים של פצמ"רים ורקטות ששוגרו לעוטף עזה, פוסעות על תרשים של מפת ארץ ישראל. את שי הפרידה הזה קיבל איזנקוט מראש לשכתו הקודם, אלוף משנה ניר.
לכתבה:http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5018758,00...

תמיד יש מישהו שצריך משהו- גבי האחות של החיילים. המקום שלכם לקחת חלק, להתנדב, לבשל לכבס, לשנע והכל עבור החיילים שלנו https://www.facebook.com/gabyrivkin
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה