שיחה למוקד 100 "אני ילד בן 4 ואינני יודעת היכן אני נמצאת"

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • שיחה למוקד 100 "אני ילד בן 4 ואינני יודעת היכן אני נמצאת" תמונה מצורפת
    חדשות1
    חדשות1
    מספר הודעות: 8,485
    ותק: 11 שנים
  • 24/08/2017 10:40
  • צפיות547
דוברות המשטרה (ירושלים):
"אני ילד בן 4 ואינני יודעת היכן אני נמצאת" כך אמרה צעירה לוקה בנפשה במהלך שיחה למוקד 100 של המשטרה.

מיד עם קבלת השיחה , וההבנה כי מדובר באירוע חריג המוגדר במשטרה כ'חשש לחיי אדם', החלו שוטרי מרכז השליטה המחוזי (משל"ט) לבצע שורת פעולות מידיות במטרה לנסות לאתר את מקור השיחה.

עם ההבנה כי הצעירה נמצאת באזור כביש בגין, הוזעק למקום צוות של יחידת השיטור העירוני שהחל בביצוע סריקות לאיתורה.
מאחר והצעירה התקשתה להסביר היכן בדיוק נמצאת, שוטרת יחידת השיטור העירוני יצרה עימה קשר טלפוני ישיר ותוך כדי ביצוע סריקות בתא השטח וההבנה כי היא מתקשה להסביר את מיקומה המדויק, הנחתה אותה השוטרת לומר לה מיד כשהיא מבחינה ברכב עם אור כחול מהבהב. תוך דקות אמרה הצעירה שהיא מבחינה בהם.
הם עצרו הרכב, ובתוך סבך שיחים מרוחק מהכביש אותרה כשהיא מבוהלת, מפוחדת ומיובשת.

בשלב הזה ניגשה אליה השוטרת שרכנה לעברה והחלה לדובב ולשוחח איתה תוך שנותת לה לשתות ומנסה לרכוש אמונה במשחק עם האבנים שלצידן.
כעבור כחצי שעה של שיח, פעלו במקביל השוטרים לאיתור זהותה. בשיחה שהתקבלה בנייד שהיה ברשותה דיברה צעירה שאמרה לשוטרת שהיא מכירה הצעירה מהתנדבותה במסגרת בה שוהה ונתנה כתובתה.
במקביל נוצר קשר עם המסגרת הטיפולית של הצעירה, הנמצאת בישוב סמוך לירושלים, ומדריכה מטעמם נשלחה לקבלה בירושלים.

רק כעבור כחצי שעה בה השוטרת רוכשת אמונה ומשוחחת עימה, הסכימה הצעירה לעלות לניידת המשטרה שהסיעה אותה לביתה של המתנדבת המטפלת בה שם כבר המתינה לה המדריכה מהמוסד הטיפולי. המדריכה סיפרה כי כמה שעות קודם לכן הצעירה יצאה מהמוסד הטיפולי וככל הנראה הגיעה לירושלים ושם שוטטה במשך מספר שעות עד שכאמור אותרה.
כן הודתה המדריכה לשוטרים על הטיפול המסור והמאמצים לאיתורה.

יחידת השיטור העירוני בירושלים הוקמה בתחילת השנה ומורכבת מכ- 100 שוטרים ופקחי הרשות המקומית שפועלים יחדיו ,הן בסיורים רגליים, בניידות ובאמצעות קטנועים , בדגש לעבירות איכות חיים. אופי היחידה , דפוס הפעילות ומקצועיות השוטרים והפקחים הובילו את היחידה למרכז העשייה בקשת רחבה של עבירות הקשורות לאיכות חיי תושבי העיר והצלת חיים, כפי שארע בטיפול בצעירה הנעדרת.

מצ"ב תמונות.
קרדיט דוברות המשטרה

שיחה למוקד 100 "אני ילד בן 4 ואינני יודעת היכן אני נמצאת"
נערך ע"י חדשות1 24/08/2017 10:41
תמיד יש מישהו שצריך משהו- גבי האחות של החיילים. המקום שלכם לקחת חלק, להתנדב, לבשל לכבס, לשנע והכל עבור החיילים שלנו https://www.facebook.com/gabyrivkin
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה