עמרי בשיחה פתוחה עם שי חי וטניה, בשעת לילה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • עמרי בשיחה פתוחה עם שי חי וטניה, בשעת לילה דנה א.
  • 13/02/2016 05:59
  • צפיות349
מאוחרת/ לפנות בוקר (לא סגורה על השעה) מלבן עניינים עם שי חי. בין יתר הדברים שנאמרו בשיחה עמרי מודה שלמד להכיר את שי חי ולהעריך אותו. אפילו מצטער על דברים שאמר עליו בעבר. ומבלי להיות ציניקנית, עמרי קורא את המפה כמו שצריך. עמרי מציין שלדעתו, אם ארבל תשרוד את ההדחה הקרובה, קרוב לודאי שהיא תהיה בחמישיה. לדעת עמרי הוא רואה את עצמו, שי חי, קסניה, טניה ודודו בחמישיה. אני נוטה להסכים עם הצפי לגבי החמישיה, מלבד טניה, שלדעתי סיימה את תפקידה כשחקן חיזוק עבור שי חי, ומפה והלאה - בגמר יצטרך לעשות את שאר הדרך לבד ובכוחות עצמו. קודם כל, זה רק יהיה הוגן לשאר החמישיה, שיהיה משחק הוגן. ולגבי עמרי שעכשיו יש לו את קסניה, ובודאי נותנת לו מקור כח, אז לא לשכוח, החיבור עם קסניה התחיל בתוך הבית), וגם קסניה (במידה ותעלה לגמר, דבר שאני בטוחה ומייחלת לו ומבחינתי היא צריכה לקחת את הגמר, עם כל הכבוד לשי חי ועמרי...) אז על אף הפרדוקס, קסניה מהווה איום על עמרי בגמר... מבלי , לדעתי לגרוע מעמרי. לסיכום הגיע הזמן שאישה תיקח את הגמר. לקסניה מגיע מהרבה מסיבות, הבחורה חכמה, עדינה, ויודעת להיות חברה. ולסיום, אל תשכחו, ״שרדה״ את פלורי שניסתה לגמד אותה והעליבה אותה. אבל עזבו פלורי, זה כבר לא מעניין. אם לאישה מגיע לקחת הפעם את הגמר, זה לקסניה!

• תגובה מהירה
  • נ.ב - למען הסר ספק, אני חושבת שלקסניה מגיע להיות דנה א.
  • 13/02/2016 06:20
  • צפיות142
מגיע להיות בגמר, לא בגלל ולא בזכות הקשר שלה עם עמרי, לגמרי בזכות עצמה. הוכיחה את עצמה לכל אורך הדרך, מזה שידעה להיות חברה אמיתית ולעמוד לצידם גם בזמנים קשים, אפילו לפלורי שהשחירה את שמה מבלי להתבלבל עם איצטלה שהיא חברה שלה ועדיין קסניה עמדה לצידה ברגעים קשים. אבל עזבו פלורי, היא במקום שבו היא ראויה להיות, בבית!). וכמו שציינתי פה בפורום, אמרת איכות אמרת קסניה! ולא אין לי קשר משפחתי ולא שום קשר אחר לבחורה.....

• תגובה מהירה
  • קסניה רחוקה מלהיות חכמה היא בובה על כליל החורש
  • 13/02/2016 15:25
  • צפיות134
חוט מזגזגת חופשי לשי חי שמעתי אותה אומרת תודה על זה שבזכותו היא עם עומרי ואחרי זה ישבה עם אור והמכשפה לכלכה על שי חי וקסניה הסכימה איתה והוסיפה משלה.קסניה אין לה ובה שום דבר מענין ועניני חוץ מהסיגריות ולהתחבק עם דודו שזה כבר גועל ואם לא במיטה עם דודו אז עם עומרי .כאשר בעתונות נאמר שהיא נשואה בכלל ויש תמונות שהיא מתחת לחופה עם שמלת כלה .משהו בקסניה לא אמיןוהאחרונה שצריכה לזכות.

• תגובה מהירה
  • קסניה אמרה שהייתה מתחת לחופה אבל לא התחתנה...
    השופט
    השופט
    שם: יעקב
    מספר הודעות: 5,642
    ותק: 8 שנים ו-3 חודשים
  • 13/02/2016 23:49
  • צפיות233
זה שהיא נראתה מתחת לחופה לא אומר שנישאה.

חירבושים והשערות אינם עובדות...

לא אוהד של זה או אחר (שקר שקוף),
יש כאלו שקצת פחות ויש אחת מ_תוקה שיותר,
העיקר שתיבחר הטובה ביותר.
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו