"פרס הניחומים" שההפקה נתנה לאלדד. בושה!! היכנסו!!

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • "פרס הניחומים" שההפקה נתנה לאלדד. בושה!! היכנסו!! גבי
  • 02/09/2014 13:35
  • צפיות145
אז מה?? ההפקה מתחילה לחשוש שתפסו אותה "על חם"??? או שמא היא רוצה להרגיע את ייסורי המצפון שתוקפים אותה ?? כי אחרת איך אפשר להסביר שהציעו לאלדד "פרס ניחומים" , לכאורה, של חופשה זוגית, שהוא דבר מעליב, מביש ופוגע בכל קנה מידה שהוא ? הרי דבר זה בלבד אומר דרשני!! זה מעיד כאלף עדים שאכן היתה פה תרמית והונאה. ממתי נותנים פרס כלשהו למי שזכה במקום השני? למה באף עונה המקום השני לא קיבל כלום?? צאו וחישבו !!!

מציע לאלדד לזרוק להם את ההצעה המבישה בפרצוף ושייחנקו איתה!! מצטער על הקללה, אבל אם נשתמש בשפה ובלשון שטל לימדה אותנו ואת ילדינו צריך לומר : שימותו!! ואפשר להוסיף עוד כמה פנינים שטל לימדה אותנו: "זיבי", "על הזין שלי" - שילדינו התחילו להשתמש בעקבות שיעורי ההעשרה שטל גלבוע העבירה בקפדנות בחופש הגדול, כמו שיעור העשרה נדיר, כולל אלימות וחיקויים בוטים ב"ככה תעשו חרם על ילד מהכיתה" לקראת שנת הלימודים החדשה שנפתחה.

• תגובה מהירה
  • גבי,אין מילים אתה כ"כ צודק,אין מה להוסיף יעל
  • 02/09/2014 14:30
  • צפיות88
גם אני כתבתי מיד אחרי הגמר, שלא היה אף פעם פרס ניחומים,חוץ מהקטע של בובליל האבא,שגם רצו לסתום לו את הפה וכמדוני נתנו לו 50,000 ש"ח.ככה זכור לי מאז ועד היום.אפשר לבדוק את זה,זה חמור לכשלעצמו שרוצים לסתום פיות,נותנים חופשה זוגית,תבדקו את זה,הכל בלוף ורמאות,חבל שנתנו לעונה להסתיים בכזה מרמור של אנשים,ועוד בשביל מי?לבהמה

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה