שעה לפני שידור הגמר! קראתי על הכת של טל והזדעזעתי. היכנסו דחוף!

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • שעה לפני שידור הגמר! קראתי על הכת של טל והזדעזעתי. היכנסו דחוף! גבי
  • 30/08/2014 20:04
  • צפיות198
כך כתבה זינגרלה מפורום תפוז ואני מעתיקה כאן את דבריה:

הזה של הטבעונים (246?) או משהו כזה, רואיינו בטלוויזיה על ראשי הבקר הכרותים שהארגון הזה זרק בכיכר דיזנגוף ומילא את כל המים שם בדם. זה היה מיצג שלהם בשביל למחות כנגד שחיתת חיות.

אני כמעט הקאתי ואז דמיינתי את טל אומרת לי: את מבינה עכשיו? את רוצה להקיא אבל למה את לא מקיאה כשמתבצע רצח של בעלי חיים כל יום וכל שעה?

ואז אמרתי לעצמי. רגע. אני חייבת להבין. אם למשל הייתי שמאלנית קיצונית (מה שאני לא) והייתי רוצה למחות כנגד ההרג של אנשים חפים מפשע בעזה על ידי חיילי צה"ל שכמובן לא עושים את זה בכוונה אלא מנסים להרוג טרוריסטים ואז קורה הדבר המצער שהמחבלים משתמשים בחפים מפשע כמגן אנושי. אבל אם הייתי רוצה למחות בכלל נגד הרג של חפים מפשע בעזה ובכל מקום, הייתי אולי משכנעת את דעת הקהל אם הייתי רוצחת כמה אנשים, חותכת להם את הראשים וזורקת שם במזרקה של דיזנגוף????

אלוהים ישמור. טל גלבוע כשרואיינה לגבי המיצג הזה אמרה שהיא לא לקחה בו חלק אבל היא מבינה את המהלך. במילים אחרות, מה שהארגון הזה אומר הוא שמטרה מקדשת את האמצעים. בשביל להוכיח שהם צודקים, הם יערפו את הראש לכמה פרות ויזרקו אותם לנו בפרצוף כדי שנזדעזע. על אותו משקל, אם אני רוצה לזעזע את הציבור כדי שיבין שאסור לבצע רצח של אוכלוסייה חפה מפשע בעזה למשל, אני יכולה (בשם המטרה) להרוג כמה אנשים חפים מפשע ולהשתמש בה כמיצג.

תקשיבו, הארגון הזה מפחיד ומזכיר משטרים טוטליטארים כמו ברוסיה הקומוניסטית ששמה לה למוטו שהמטרה מקדשת את האמצעים וסטאלין בשם אותה מטרה הרג אנשים בלי הבחנה.

לאישה כזאת כמו טל, חלק מכם מצביעים?????? אמא'לההההההה

• תגובה מהירה
  • o
  • לא להירדם בשמירה!! הצביעו גם לאלדד וגם ללינור - רק לא לכוחות הרשע גבי
  • 30/08/2014 20:06
  • צפיות106
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן