ראיתם את הפרומו לתכנית הערב? רק לטל נותנים לדבר...

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • ראיתם את הפרומו לתכנית הערב? רק לטל נותנים לדבר... סיגל
  • 27/08/2014 07:30
  • צפיות142
ברור כשמש שההפקה מנסה להציג אותה באור חיובי רק לה שומעים בפרומו אומרת אני מאוכזבת מעצמי לא לקחתי בחשבון את החשיפה האישית ומזילה דמעות תנין....מזויף וכנראה בוים על ידי ההפקה כדי להציג אותה כאנושית בזמן שאינה אנושית ורגישה לאחרים ...

• תגובה מהירה
  • אולי הם מתכננים ב"קשת" איזה תוכנית בישול חדשה, טיבעונית פלפלת
  • 27/08/2014 08:34
  • צפיות124
אין לי מה להגיד על זה עוד.
אני בעד התחשבות ומניעת סבל מיותר בבע"ח אבל אני לא בעד אוטופיה טבעונית מוחלטת.
לדעתי צריך מינון מתאים ומניעת סבל במידת האפשר, בגידול בטיפול ובאורך החיים שלהם.
אבל, אני לא מאמינה במניעה טוטאלית של אכילת חיות, מבחינה אקולוגית ומבחינה בריאותית.
- אני חושבת שטל קיבלה פרסום בתוכנית ובאג'נדה שלה ואולי חוגגים על זה.
- בעיני טל אולי ראוייה לחמישיה אבל לא למקום הראשון.
היא עוברת על החוק.
היא מתנהגת כדיקטטורית בשם הצדק שלה, הפרטי שלה.
היא צעקנית, ברברית, משמיצה אנשים באופן אישי- רק בגלל שהם לא בדעה שלה.
היא שחקה בטיפשות את המשחק בעיני, התקרבה והתרחקה מאנשים לסירוגין ובדרך התנהגה בהתנהגות רכלנית מובהקת, התהפכה מיום ליום, רגע אחד מישהו היה חבר שלך ורגע אחר לא וזהו סגרת איתו חשבון מבלי לשוחח על מה שקרה בינכם, בפחדנות נכנסה לאיזה חור-מבצרה ועשתה הצגה שאני לא מעוניינת לדבר על זה עוד, קמה והלכה וייבשה את האנשים שהיא חייה איתם. נראה אותה עושה את הברוגז הזה לבעלה, לאחיותיה ולילדות שלה.
כמה אנשים ניגשו אליה והיא אומרת לא מעוניינת לדבר יותר! מה זו התופעה הזו, יש לה קיום בבית האח הגדול!
הכביכול יושרה שלה- עומדת בספק.
אני כבר מעדיפה את נופר על פני טל! כי נופר לפחות פותחת באומץ את הדברים ומלבינה או מנסה להבין את האחר ולפחות לשמוע אותו ולהשמיע את דעותיה בעצמה. היא לא מפנה עורף לאנשים!!!
מחר היא תפנה עורף לבן משפחתה!

• תגובה מהירה
  • הדרך ליגהנום רצופה כוונות טובות רננה
  • 27/08/2014 12:35
  • צפיות92
כדי להגיע לגן עדן לפי הנבואה של יחזקאל: "וגר זאב עם כבש", מצב בו היצורים לא יגרמו סבל זה לזה- אסור להשתמש בדרך של טל : שהיא התנהלות שמתאימה לגיהנום.
הסתירה בין האישיות הדוחה וההתבטאויות ההאלימות של טל לבין המסרים שעליהם היא "לכאורה" מדברת גורמים לתחושת בחילה.
אהבה לא מבטאים באונס, סבלנות לא משיגים בצרחות וחרמות.

• תגובה מהירה
  • יפה, תמר! הדרך לגהנום רצופה כוונות טובות... פלפלת
  • 27/08/2014 22:37
  • צפיות128
מה נחשב - מה שנאמר או מה שנעשה בדרך..

• תגובה מהירה
  • לפלפלת,אמרת משהו מאד משמעותי...
    ליבי
    ליבי
    מספר הודעות: 2,361
    ותק: 9 שנים ו-9 חודשים
  • 27/08/2014 13:11
  • צפיות101
אני כל הזמן מנסה להבין מה מצאה ההפקה בטל שהם כל כך מקדמים אותה.כנראה שהם רוצים לתת לה תוכנית על טבעונות...הם הרי יקבלו אחוזים מזה.

• תגובה מהירה
  • אני מסתכלת על טל והיא כ"כ דוחה,מכל הבחינות, יעל
  • 27/08/2014 13:19
  • צפיות100
גם מכוערת מאד,לא אוהבת להתקלח,גם היום נופר אמרה לה בבוקר לכי תתקלחי,תשובתה לא רוצה,איכסה,בטח לשבת לידה הייתי מקיאה,ועם כל הקעקועים ומכלול הכל ביחד,מגעילה,וכבר אמרתי מזמן שהיא נהיית מיום ליום דומה לחיות,נדבק עליה הדמות שלהם,מרוב שהיא מאוהבת בהם

• תגובה מהירה
  • שימי לב לדנית שחוץ מלשים לק ,ותעשה לי ותביא לי יעל
  • 27/08/2014 13:22
  • צפיות105
,היא לא עושה כלום,היא תוכל לשיר שיר על עצמה"רק על עצמי לספר ידעתי,צר עולמי,,נמלה"ממש מתאים לה ,לא תורמת בטיפה אפילו לבית,מה מוצאים בה האוהבים,פשוט ריקה מתוכן ורדודה

• תגובה מהירה
  • בכללי נוני
  • 27/08/2014 18:20
  • צפיות99
מי אמר שההפקה סימנה את טל לזכייה? לצערי אין לי שום מועמד לזכיה.לגבי לימור ,נדמה לי שהיא לא בתחרות הנכונה. מי שחי ונושם את המצלמה ,מקומו לא כאן.רוב הזמן היא מול המצלמות, "עושה פוזות". היה טוב לו היתה ניגשת מידי פעם לדיירים שכביכול דחו אותה,מבררת מה פשר ההתנהגות כלפיה .אבל היא לאומת זאת מנסה להתגרות בהן כמו בברכה לדוגמא.נכנסה והתבודדה עם אליאב למרות שידעה שהדבר יכעיס את דנית.יוצאת מהברכה מנענעת את הטוסיק ומסובבת את ראשה לראות מה התגובות.מין התנהגות מזלזלת. טל שפכה עליה כוס יין,לימור נכנסה לחדר האח, בכתה ובצדק .האח אמר שזה חמור והוא יטפל בעניין היות והיא עברה על חוקי האח הגדול. אבל למה לעזאזל החזירה לה באותה מטבע. ממש לא מעיד על מישהי רגועה.אין לי דעה מגובשת לגבי מועמד לגמר אבל נראה לי שאבחר הדנית על הסבל הרב שגרמו לה לימור ונופר וכמובן גם האח הגדול שהכניס את נופר במודע למה שעלול להתרחש.

• תגובה מהירה
  • נוני, מציעה לך לצפות שוב בפרק 9 משימת האלים פלפלת
  • 27/08/2014 21:18
  • צפיות89
ובפרק 8 ותראי כמה דנית מניפולטיבית על אנה על אליאב על לינור וכו'
תראי גם כמה חברים וחיבה סבירה יש סביב לינור! באותה תקופה בבית לאחר 20-27 יום בבית ומה קרה בהמשך עם היווצרות הקבוצות ובעידוד האח הגדול שגם משך לכיוון הזה.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה