תגובה ארוכה על טל

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • תגובה ארוכה על טל
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-9 חודשים
  • 21/08/2014 03:06
  • צפיות154
בחיי שניסיתי להיאחז בטיפת הקרדיט האחרונה שנותרה לי עבורך אבל את הורסת את הכל.
ביומיים האחרונים השתן עלה לך לראש ואת יוצאת כ"כ רע.
אחי, בן טיפוחיך (חסר עמוד השדרה) הוא אותו אחי שהתחיל להיות טבעוני בבית האח וויתר בגלל לחץ חברתי. כן, אותו אחי שאת התאכזבת ממנו כ"כ כשראית מול עיניך איך הוא נגרר חברתית אחרי מושא ההערצה שלו - אליאב. ישבת עם אלדד ואמרת לו שמעולם לא התאכזבת ממישהו כמו שהתאכזבת מאחי.

את חוזרת ומזכירה עד כמה קשה הבדידות בבית האח הגדול. את לחמת מלחמת חורמה כשהציעו לעשות חרם על חברה שלך. ולמרות זאת את מרעילה כל מי שרק מוכן להקשיב לך על דנית. אם היית יכולה לגרום גם לאלדד ומרטין להיגרר לציד המכשפות שלך - היית עושה את זה. לצערך, הם לא נופלים לשם. (אלדד לא מת על לינור אבל הוא לא שטוף שנאה אליה כמוך)

את מרשה לעצמך להצביע על חולשות ומגרעות של דיירים אחרים אבל את לעולם לא מביטה על עצמך. את המקרה הקלאסי של הגמל שאינו רואה את הדבשת של עצמו. יש לזה הוכחות בלי סוף.
כן, נושא הטווס נטחן. אני אהיה איתך כנה- אני חושבת שהטווס התאים לאלדד. יש בו שחצנות ויופי אבל יש בו עוד כ"כ הרבה מעבר לזה. את בחרת להתעלם. גם לא ממש הפריע לך כשהוא אמר לך שזה פוגע בו. מאוד חברי מצידך.

כשזה הגיע אליך בחרת לעצמך את הקרנף. נתת הסבר יהיר לא פחות על החוזק שלך. אנחנו שומעים כבר שלושה חודשים על כמה את נפלאה וכמה את תורמת (כן כן לאלה שלא יכולים להגיד תודה.. שמענו), על המשפחה שהקמת וכמה היא מוצלחת וערכית, על התרומה שלך גם לאנשים ועל טוב הלב הנשפך שלך. על זה שהיית קצינה מצטיינת ועובדת מסורה ומצטיינת בכל מקום עבודה שלך.
נשמע קצת שחצני, לא? אז זו המראה של מה שאת מציגה.

היום בערב מצאת לנכון לשוחח עם החבר הכי טוב שלך, הינשוף (ביננו, שפן סלעים היה מתאים הרבה יותר. או סתם חיה חסרת חוליות. את אולי טבעונית ולוחמת למען שחרור בעלי חיים אבל יש לך מה ללמוד בהתאמת חיות לאנשים). אמרת שאלדד מלקק לאחי. וואלה, פה כבר באמת הגזמת.
אחותי - נסחפת!

שאני אזכיר לך את מסעות הליקוק שלך בבית האח הגדול? את הפעמים שהסתדרת עם האנשים סביבך כי זה מה שיש?
חשבת אולי לרגע שאחי נשאר הדבר הכי קרוב למשהו זכרי שיש בבית? (תכל'ס לא ממש אבל הכי קרוב שיש. בכל זאת יש לו איבר מין גברי) ואולי בגלל זה אלדד מעוניין בחברתו עכשיו?
מה גם שאלדד לא שנא את אחי ונשאר איתו ביחסים טובים לאורך כל הזמן. הפריע לו תמיד מה שהפריע גם לך- חוסר עמוד השדרה. אז מכאן ועד לקחת את זה למקום אסטרטגי? ?
אני זוכרת אותך אומרת לדנית בשיחת ההשלמה שלכן שמי שמאשים אחרים שהם פועלים מתוך אסטרטגיה- הוא האסטרטג הכי גדול.
אז חשפת את עצמך עכשיו.

• תגובה מהירה
  • o
  • אכן, מור מור, מילים כדורבנות! דנה
  • 21/08/2014 03:11
  • צפיות105
  • תגובה מהירה
  • o
  • זה מפורום תפוז תגובה כזו נכונה
    מור מור
    מור מור
  • 21/08/2014 04:07
  • צפיות127
  • תגובה מהירה
  • o
  • הכל נכון ומדוייק. פלפלת
  • 21/08/2014 04:14
  • צפיות88
  • תגובה מהירה
  • o
  • למור,אמת ויציב,כ"כ נכון ואמיתי יעל
  • 21/08/2014 08:11
  • צפיות109
  • תגובה מהירה
  • טל פשוט שחצנית ורעה אירנה
  • 21/08/2014 08:32
  • צפיות106
כל מילה שכתבת נכונה אני מקווה שהיא תעלה במדרגות יחד עם אחי. במוצש לא מגיע לה לעלות לגמר רכלנית סכסכנית ורעה כל יום היא מקלפת עוף פרצוף מהרוע והקינאה שלה ושל אחי שני טיפוסים נאלחים

• תגובה מהירה
  • אם כבר עדיף נופר לא מגיע לה להיות
    מור מור
    מור מור
  • 21/08/2014 11:15
  • צפיות88
בגמר

• תגובה מהירה
  • o