תגובה על דנית קצת ארוך

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • תגובה על דנית קצת ארוך
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-9 חודשים
  • 01/08/2014 12:36
  • צפיות187
לכל האנשים שאומרים שדנית היא מפונקת וילדה חולת נפש תפסיקו ולרגע תעמידו את עצמכם במקומה היא באה לבית כדי לעשות כיף בעיקר לשמוח ולהגיע למיליון וברגע שאת סגורה בבית כבר כמה חודשים אי אפשר שלא למצוא אהבה והיא פשוט התחברה וחיבבה את אליאב וכבר התפתח ביניהם משהו למרות שאליאב לא היה בטוח מה הוא רוצה ואם הוא צריך את זה עכשיו היא חיבבה אותו ואי אפשר לשנות את זה ובמיוחד שהוא היה זה שדואג לה בבית מפנק אותה והכל ופתאום מגיעה נופר שהיא ראתה וידעה מה היה בדיוק ביניהם ושיכול להיות שמישהו יפגע ואנשים בנו על זה בחוץ שנופר תיכנס ויהיה בין דנית לאליאב ונופר משהו אני אישית ידעתי את זה עוד לפני שהיא נכנסה ונופר כמובן נכנסה ואחד הדירים בסלון אמר לאליאב רמזים ״ וואה וואה אליאב מה הולך להיות פה ״ בערך משהו כזה ושדנית ראתה שיש ביניהם קרבה היא בחרה להתרחק והיא סיפרה לאליאב בחדר האח שהיא תתרחק ממנו אם יהיה משהו שהיא לא תאהב ולרגע הוא הפסיק להיות ה״חבר״ הזה שתמיד דואג לה ומפנק אותה ובאיזהשהו מקום היא התגעגע לזה ואפשר להבין אותה תחשבו לרגע שחבר שלכן או בעלכן עושה לכן את זה והוא עשה לה את הדברים מול הפנים ועזבו שזה בית סגור אבל לפחות לא מול הפנים שלה קצת רגש הם מתרכזים בסלון לפי הוראת האח הגדול והוא שוכב איתה ביחד באותו שמיכה וכשהיא לבד כמו כלב בודד?! הוא התהפך ברגע והוא אפילו שיקר כדי שיהיה לו ולנופר סיכוי ביחד זה ממש גמר אותי שראיתי את זה על המסך אפשר היה להבין אותה את תעמידו את עצמכם במקומה ואל תשפטו אותה על משהו שלא חוויתם. דנית אני אוהבת אותך תהיה חזקה אל תתני להם להשפיל אותך ! זה לא שווה את זה.

• תגובה מהירה
  • o
  • סורי, נאום סנגוריה שלא מחזיק מים,אנחנו באותה תוכנית?????? עדי
  • 01/08/2014 13:38
  • צפיות192
  • תגובה מהירה
  • למור,מה קרה?מהפך? ליבי
  • 01/08/2014 18:05
  • צפיות115
את היית נגד דנית.שינית את דעתך או שהיית מעריצה סמויה? ממתינה לתשובה....לא רוצה להסיק מסקנות לא טובות עלייך...

• תגובה מהירה
  • שוב זו לא תגובה שלי
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-9 חודשים
  • 02/08/2014 07:08
  • צפיות107
העתקתי את התגובה שמישהי כתבה

• תגובה מהירה
  • o