מרטין ועינב

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • מרטין ועינב דנה
  • 01/08/2014 07:37
  • צפיות111
לא אהבו אחד השני מהרגע הראשון בו נפגשו. מרטין אמרה על עינב שהיא משטלטת על המטבח ובכלל לא אהבה אותה. עינב גם לא חסכה ממרטין את חיציה. ופתאום אתמול בשיחה ביניהם הן חולקות שנאה ללינור? מעינב אני לא מצפה שתאהב את לינור, הגברת באה ומנסה להפיל את כל מי שנראה לה מהווה איום. זהו סיבוב שני לה, והיא לא תחבל בכל אמצעי. ומרטין? מרטין נקלעה למצב לא נוח לה. קשה לה לראות את אלדד ומיקי קרובים ללינור. היא הרי רוצה את כל תשומת הלב שלהם רק אליה. היא מנסה כל הזמן להשמיץ את לינור בפניהם ולהסיט אותם נגד לינור. ברגע שמצאה את עינב לחלוק איתה רגשות אלו עשתה זאת. טיפשה מרטין, היא לא יודעת מהי נאמנות. היא נאמנה רק לעצמה. אני לא אתפלא אם בהמשך תבגוד גם באלדד ומיקי. הגברת אוהבת רק את עצמה ולא בוחלת בכלום. הקנאה בלינור מעבירה אותה על דעתה. אתמול היא ישבה ודיברה ודיברה.... וכשלינור ניסתה לספר משהו קפצה ואמרה ללינור, נו כבר סיפרת את זה... לינור ענתה לה יפה ואמרה לה, שהיא רוצה לספר את שוב לטל, וכשהיא דיברה נתנו לה לדבר ושתניח לה.... מרטין פשוט אישה קנאית שרוצה את כל תשומת הלב אליה. היא עדיין בקונספט של היחסים עם אורטל שאותה עיצבה כמו פלסטלינה לרצונות וגחמות שלה. היא עוד לא השכילה להבין שעם לינור זה לא ילך לה. ללינור עמוד שידרה והיא לא תפחד להעמיד אותה במקומה. וזה בדיוק מה שמתסכל את מרטין. רעה רעה אמרנו!!!!!!

• תגובה מהירה
  • עצוב מאוד שגם היא הצטרפה לשנאה
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-9 חודשים
  • 01/08/2014 07:42
  • צפיות99
מגיע לה להיות מודחת יחד עם נופר מעינב אני לא מצפה
היא לא נאמנה ורעה כמו שאמרתם

נערך ע"י מור מור 01/08/2014 07:46
  • תגובה מהירה
  • o
  • הלוואי !!!! דנה
  • 01/08/2014 07:44
  • צפיות94
  • תגובה מהירה
  • גם מעינב שיחסית רק חודש שם,אתה לא מצפה יעל
  • 01/08/2014 07:58
  • צפיות87
לאהבה גדולה כמו מי שנכנס בהתחלה והיית מחובר אליו,זה היה שפל,ואם לור תראה את זה בבית,לדעתי היא תבכה,איך היא היתה לה כחברה בלב ובנפש,ואיזה סטירת לחי ובוקס בגב שמה לה,מרטין לא תמימה וישרה כמו שהרבה חושבים

• תגובה מהירה
  • o
  • תיקון-לינור יעל
  • 01/08/2014 07:59
  • צפיות76
  • תגובה מהירה
  • את יודעת דנה,הייתי בהלם,איזה שעתיים יעל
  • 01/08/2014 07:55
  • צפיות83
טחנו את לינור,ואם ראית עוד קודם בח.הכביסה,מרטין היתה עם אלדד וכבר אז אמרה לו שלינור עוקבת אחריה, ועושה דברים אחריה,כמו לקחת תפוז ולאכול בעקבותיה וכו',הייתי המומה,היה נראה לי שהיא סובלת מפרנויה וממחת רדיפה,מה זה השטויות האלה ששפכה על לינור,היא עברה את גבול הטעם הטוב ברכלנות,עכשיו יקומו עלינו יפי הנפש ויעשו עלינו עליהום,לא על הנחש בקש

• תגובה מהירה
  • o
  • וממחלת-תיקון,מרוב מהירות כמה שגיאות,סליחה יעל
  • 01/08/2014 08:00
  • צפיות71
  • תגובה מהירה
  • אף אחד לא ישכנע אותי אחרת - מרטין סובלת מתסמונת דנה
  • 01/08/2014 10:47
  • צפיות77
שנקראת קינאה בצעירות ממנה. ואני אחזור על זה שוב ושוב. מרטין מקנאה בלינור על המראה שלה. הרי היא חושבת שהיא מיס עולם וקשה לה כל תשומת לב שלינור מקבלת מאלדד ומיקי. לכן הסתדרה עם אורטל, השפחה שלה. היא לא איימה עליה בשום דבר ולכן הרשתה לעצמה לקרב אותה אליה. לינור מזן אחר. מרטין כל הזמן מנסה להוריד את לינור בכל מיני דרכים והשמצות. התוצאה שהיא מורידה רק עצמה. סובלת משיגעון גדלות וחושבת שהיא המציאה את הגלגל. אין לי שמץ של מושג איך היא שורדת אלא אם כן דוחפים אותה מלמעלה. אולי ארז אוהב לםטפט איתה בצרפתית....

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה