אליאב ודנית

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אליאב ודנית אירנה
  • 29/07/2014 07:12
  • צפיות332
אני קוראת לכולם ובמיוחד לנשים לא לתת יד לזלזול בנשים בצורה מחפירה שקורת ע״י אליאב . זה הזמן להדיח אותו ומייד. אסור לנו לתת יד לביזיון הזה. ובאותה הזדמנות להעיף גם את דנית . חיבבתי אותה, לא עוד , בחורה טיפשה שנותת שישפילו אותה . אסור לתת דוגמא להתנהגות כזו לאף אחד. כל אישה שמעריכה את עצמה לא תתן יד להמשך הביזיון וזלזול בנשים ובטח אף אם לא תסכים שכך יתנהגו לבנותיהן ושבנותהן לא תתנהגנה כמו דנית. פשוט גועל נפש שאין דוגמתו. בבקשה חבל על כל יום נוסף שאליאב נישאר וממשיך להשפיל . והכל בשביל כסף . הכסף מסמא אותו , אין לו שום ערכים ושום כבוד כלפי הזולת ובטח לא לנשים. בוגד ישאר תמיד בוגד. אליאב הביתה מהר מהר מהר

• תגובה מהירה
  • אליאב איציק
  • 29/07/2014 07:29
  • צפיות152
חבל שהקהל חושב שגוי זה משחק נטו ולשחק בצורה מזלזלת ומתנשאת מראה שבכסף קודם לכל צד היכולת להתמודד בדברים אצלו עובר ומגיע דרך הזילזול לכן שחררו אותו על מנת שאת המשך דרכו הוא לפחות יבין איפה הטעות למרות הרמז שרמזו לו ביום החתונה אז ילה חברים הכסף זה לא הכל..וחבל התנהגותה של הילדה מראה את הבטחון הירוד והסביבה החונקת לכן היא ממשיכה לטעות ובגדול

• תגובה מהירה
  • דנית ואליאב אורלי
  • 29/07/2014 08:03
  • צפיות181
תרגיעי..אל תיסחפי - בינתיים מי שעשתה מניפולציות זו דנית ולא אליאב הוא לא טלית שכולה תכלת אבל...דנית בטוח לא מלאך..מה לא היה ברור באמירה של אליאב?? מצטער שלא התאהבתי בך?? אכזרי אבל אמיתי דנית לא שחררה לרגע היתה נשיקה לא היתה נשיקה היא נורמלית?? תתעלי על עצמך ולו במעט

• תגובה מהירה
  • o
  • אורלי,אמת ויציב,היא עלוקה ולא מרפה יעל
  • 29/07/2014 08:13
  • צפיות141
  • תגובה מהירה
  • טעות בקאסטינג בקי
  • 29/07/2014 08:22
  • צפיות125
ההפקה עשתה טעות שהכניסה בחורה לא בריאה בנפשה עם הפרעות רגשיות הפרעות אכילה אובססיביות וכפיתיות.
דנית משתמשת באליאב באופן מפלצתי לאחר שהוא חשב שהיא בוגרת מספיק לנהל מערכת יחסים על בסיס הצורך המשחקי - הם הסכימו ודיברו בגלוי על יחסי חברים טובים פלוס...לצורך תמיכה במשחק ללא מחויבות ואז דנית נהייתה אובססיבית בצורה חולנית והטמבל הרגיש לא ידע שעדיף לחתוך מיד וריחם עליה וכאן אכל אותה סופית.
היא רקמה סביבו קורים רגשיים ושיעבדה אותו לאיומיה כמו- אני אהרוס אותך...אני אשרוף אותך בחוץ...תחשוב איך זה יראה.
אליאב ניסה לחתוך הרבה פעמים בשיחות גלויות ברורות ומשודרות ואפילו האח הורה להם להתרחק אחד מהשני כדי להגן עליו מהאובססיה שלה. אבל הוא פועל מרגש ולא רוצה לצאת רע או פוגעני ונופל ברשת המשחק שלה...טיפש ממולכד מול ילדה חולה אך תכמנית ומסוכנת...לא פשוט היה צריך לעשות לה חסד ולהוציא אותה משם לטיפול נפשי ולתת לו להמשיך את חיו בסך הכל נפל קרבן לתסבוכת שא אפשר לפתור כל עוד היא בסיביבתו. והוא נזהר כי הוא יודע על הסיכון של לעמוד על שלו ולהסתכן בהתמוטטות נפשית מכוונת שלה שתוציא אותו רע או כניעה ויציאה כסמרטוט. מסכן אבל ההפקה עושה לו עוול שלא עוזרים לו להתמודד עם המחלה שלה ומרחיקים ביניהם.
אתמול היתה ביניהם שיחה והיא אמרה לו דברים מפלצתיים ממש מבחינת הפעלת לחף בכפיה להתייחס אך ורק אליה ולא ישלם ביוקר והיא תחזור לדיכאון במיטה....

• תגובה מהירה
  • אליאב ודנית אירנה
  • 29/07/2014 18:02
  • צפיות99
את כנראה לא ראית את התוכנית ביום החתונה , אחרי שהדודה לחשה לו באוזן הוא הלך לדנית דיבר איתה ואמר לה שהוא אוהב אותה ולא יכול בלעדיה , אם תוכלי תראי את התוכנית ואוליי תביני יותר שקרן ונצלן כך ששניהם טיפשים ומגעילים

• תגובה מהירה
  • כוכבית כל מילה בסלע. ליבי
  • 29/07/2014 08:21
  • צפיות132
הבעייה שלא הקהל מדיח,אלא ההפקה.נראה לי שהוא יעוף מחר או בשבת.ישאירו את נופר ודנית לריב על גבר שלא נמצא....ככה נראה לי.

• תגובה מהירה
  • ממש לא,לא יהיה להם אז על מה לריב אם הוא ייצא יעל
  • 29/07/2014 08:28
  • צפיות115
ולא נראה לי שייצא,תצא אורטל שאני לא מבינה איך עד היום עוד נשארה,שתהיה בריאה מיותרת לגמרי באח

• תגובה מהירה
  • o
  • יעלי,מצדי מתאים...לא יכולה לראת אותה יותר. ליבי
  • 29/07/2014 08:35
  • צפיות109
  • תגובה מהירה
  • מסתמן בקי
  • 29/07/2014 09:13
  • צפיות101
כנראה שהמועמדים להדחה ברביעי ושבת הם אורטל ומיקי אלא אם כן ההפקה באמת תרצה לתקוע אותנו עם דנית ונופר בהיאבקות בוץ ותלישת תוספות....ויוציאו את אליאב מה שפחות סביר אבל...רייטינג.

• תגובה מהירה
  • לבקי,לא נשאר הרבה זמן לספקולציות והשערות יעל
  • 29/07/2014 09:36
  • צפיות109
אני גם חושבת שביום רביעי אורטל תודח,אבל יש הפתעות באח,כי אחרת אין הסבר איך אורטל עד היום באח,תמיד האח מפתיע

• תגובה מהירה
  • דנית אביבית
  • 29/07/2014 09:48
  • צפיות124
אל תשכחו שתמיד צריך שניים לטנגו , דנית ילדה קטנה ומפונקת , לא יודעת מה זאת אהבה ועוד להצהיר את זה בפניו בבית האח הגדול , הרי היא בכלל לא מכירה אותו , ושכחתי לציין גם טיפשה

• תגובה מהירה
  • אתם טועים ובגדול.............. עדי
  • 29/07/2014 16:59
  • צפיות95
גם דנית טענה באחד הריבים,כשלא היתה בטוחה שהוא ממשיך איתה אלא עם נופר את המשחק,שהם עשו הצגה מכורה לדיירים ולצופים ועוד דברים שהיא לא רוצה עדיין לספר לגביהם,גם כך ,כשתצא אסור יהיה לה עפי החוזה לדבר והיא תשתגע ממה שחושבים עליה ובפורומים,יצאה קרחת מכאן ומכאן, הדרישה שלה שהוא ימשיך איתה ולא עם נופר את המשחק המכור, וזה כל הסיפור.נופר נפלה עמוק לבור שהיא טמנה לה עפי הסיכום שעשתה עם אליאב. הוא יצא זבל נוראי בחוץ וחוץ מזה הוא בכלל מרגיש הומו בארון היו כמה שכתבו את זה לפני. אין בעיה עם זה אבל לשחק סטרייט ,ויחד עם זה לברוח מכל חיבוק או קירבה עם בחורה זה מאד אופייני ובולט.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה