בנוגע לאודישנים לעונה ה8

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • בנוגע לאודישנים לעונה ה8 אני
  • 18/06/2016 14:31
  • צפיות522
הייתי באודישן הראשון .
הייתי בתוך האודישן בין 5 ל7 דקות. הרגשתי שדיברתי ממש בתמציתיות ולא בהרחבה מעמיקה. הרגשתי שיכולתי להגיד יותר אבל באותו רגע הייתי בלחץ. מצד שני אני חושב שדיברתי על הדברים החשובים באמת וזה היה יחסית נחמד לא ניסיתי להיות משהו אחר. אתם חושבים שהזמן בתוך האודישן קובע?

• תגובה מהירה
  • זמן באודישן לא בהכרח קובע
    פולי
    פולי
    מספר הודעות: 1,371
    ותק: 9 שנים ו-8 חודשים
  • 25/06/2016 00:16
  • צפיות287
בין 5-7 דקות אי אפשר לדבר בהרחבה מעמיקה, בתחלס גם לא ממש צריך. כל מה שצריך באודישן זה סיפור או כמה משפטים שתופסים את מי שממולך. מה עושים באודישן זה כבר תלוי בזה שניגש מה שבטוח צריך להיות מעניין במקרה של האח הגדול או מוכשר במקרה של אודישן לתפקיד לדוגמה. אחת הדרכים לגשת לאודישן היא מראש להחליט שמדברים על 2-3 דברים בולטים וזורמים עם המראיין ביתר. הזמן באודישן לא קובע את יכול להיות שם 10 דקות ואחריהם איבדת את הקשב של הנוכחים, ואתה יכול להיות שם 5 דקות והם כבר יודעים שיזמנו אותך שוב.

האח הגדול עבר זמנו?
  • תגובה מהירה
  • כן האמת שאתה צודק . גם אתה היית באודישן? אני
  • 25/06/2016 01:33
  • צפיות215
אני גם חושב שבאמת הזמן לא קובע הכול. אני בינתיים מחכה לתשובה. מקווה לטוב. גם אתה היית באודישן הראשון?

• תגובה מהירה
  • בוקר טוב, לא הייתי אבל שמעתי סיפורים מכאלה
    פולי
    פולי
    מספר הודעות: 1,371
    ותק: 9 שנים ו-8 חודשים
  • 25/06/2016 09:10
  • צפיות248
שהיו באודישנים קודמים ואצל כולם כמעט זה אותו הדבר. יש גם כאלה שמזמנים עוד פעם שכנראה יש משהו מעניין אצלם, ורק אחר כך הם מקבלים תשובה שלא התקבלו. בכל מקרה אני מניח שתקבל תשובה בקרוב כי יש לי הרגשה שאח גדול 8 הולך להיות ממש בקרוב בדיוק כמו העונה הראשונה !

האח הגדול עבר זמנו?
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה