תודה רבה לך על הפירוט וההסבר.

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • שלב האודישנים דן
  • 07/06/2016 08:02
  • צפיות1,576
הייתי השבוע באודישן לאח הגדול- למישהו יש מושג מתי בערך מתקשרים למי שעבר לשלב הבא של הדינמניקה הקבוצתית? מה הצפי?

• תגובה מהירה
  • אתה יכול בבקשה לספר לי מה עושים באודישן הראשון? אני
  • 11/06/2016 01:20
  • צפיות322
אני צריך להגיע לשם לרמת החייל לאודישן ראשון, מה הולך שם? מה מבקשים ממך? צריך להביא משהו? מה השאלות? תכין אותי נפשית! תודה!

• תגובה מהירה
  • אודישנים דן
  • 12/06/2016 18:55
  • צפיות278
קודם כל אני יכול להגיד לך שזמן האודישן משתנה מאדם לאדם...כי היה בנאדם שהיה קרוב ל20 דק בתוך החדר והבנאדם שאחריו 5 דק ככה שאני לא יודע מה השיקולים שלהם לגבי הזמנים. אבל השאלות נגעו למה שסיפרתי- אם דיברתי על תהליך בתור הבית אז היא נגעה בנושאים האלה...מה שכן חשוב זה שאל תחשוב על מה ישאלו אותך או תבוא מדוקלם כי המצלמה והמלהקת יקלטו מיידית..תבוא רגוע ונינוח כי זה בסה"כ שאלות על מי שאתה והרי אתה מכיר את עצמך הכי טוב ככה שזה הכי פשוט לענות.

בנוגע למה שמבקשים? שום דבר..אתה נכנס לאחד המשרדים נרשם אצל הפקידה ואתה מקבל 2 דפים לקרוא ולאשר שזה כביכול החוזה של האודישן עצמו ואז אתה עובר לחדר של האודישן ומחכה לתורך.

מבחינת התחושות לאחר האודישן אני יכול להגיד שאלו תחושות נורא מבלבלות- כי מצד אחד הייתי בראיון יחסית ארוך והרגשתי שדיברתי הרבה אבל מצד שני זה לא מבטיח שום דבר כי אני לא יודע מה הם מחפשים והאם זה מתאים להם בכלל ככה שיצאתי בתחושה ממש מעורבת ומפה באה הסקרנות שלי לגבי האודישן השני כי המלהקת אמרה שלי ששאלתי אותה שרק מי שעבר את האודישן הזה מקבל טלפון- השאלה היא רק מתי....

• תגובה מהירה
  • תודה על הפירוט:) ויש לי עוד שאלות ..בבקשה אני
  • 12/06/2016 20:05
  • צפיות256
הבאת איתך תעודת זהות או משהו? תדפיס כלשהו? צריך להביא משהו?
ושאתה נכנס לבניין קשת לאן הלכת? שאלת שם כאילו איפה זה האודישנים להאח הגדול?

• תגובה מהירה
  • אודישנים לאח הגדול עונה 8
    פולי
    פולי
    מספר הודעות: 1,371
    ותק: 9 שנים ו-8 חודשים
  • 13/06/2016 20:11
  • צפיות396
ת.זהות תמיד כדאי שתהיה עליך. מה עושים לפני האודישן: נכנס לבניין קשת שואל איפה אודשנים לאח הגדול וזהו, בדרך כלל תראה שם עוד לא מעט אנשים. שאלות באודישן לאח גדול זה בדרך כלל עליך מי ומה אתה רקע כללי, משהו בך צריך להיות מספיק מעניין אותם כדי להמשיך לשלב הבא.
כנס לראש שלך כצופה מהצד ותחשוב מה יש בך שיכול לעניין ולסקרן אחרים.
רקע מעניין בעבר או בהווה, סיפור חיים מרגש, יכולת מילולית גבוהה, יכולת התחברות לאנשים, זה רק חלק ממה שיכול לעניין ולמשוך את תשומת הלב. יש עוד הזויים דברים לדוגמא : ימני או שמאלני קיצוני, רכלנות כאופי, בקורתיות, גנדרנות מטורפת ועוד ועוד.
אם צפית באח הגדול את/ה מבינים שאין טיפוס אחיד יש מגוון. מי שעובר שלב ראשון מקבל טלפון לשלב השני שאחריו באה בדרך כלל הדנימיקה הקבוצתית ומי שמגיע לשלב הזה לא צריך "להרדם בשמירה" סביר להניח שאם תתקבל יהיו עוד אנשים מאותה דנימיקה ככה שלהתחבר ולהתבלט.
שיהיה בהצלחה

האח הגדול עבר זמנו?
  • תגובה מהירה
  • תודה רבה לך על הפירוט וההסבר. אני
  • 14/06/2016 00:57
  • צפיות210
אתה נשמע בנאדם מעניין, שיהיה לך בהצלחה!

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן