סוכן ששכר דרש שיבקש סליחה. אחרת ישאר שנוא

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • שי חיי תמי
  • 15/04/2016 15:07
  • צפיות471
אני חושבת ששי חי לא כל כך אוהב את תניה אם כל הפוזות שלו הוא בנדם שאוהב לימשוך צומת לב, הוא טיפוס שמזלזל בנשים במיוחד: הוא יודע שתניה אוהבת אותו מאוד מאוד והיא תעשה הכול למענו, העיקר שהוא לא יעזוב אותה: היא קיבלה קמפיין לאחר ששי חי אמר כנראה שמגיע גם לה ?אני לא כל בטוחה אבל שיהיה,לג בי קסניה היא בחורה מאוד יפה יש לה פנים יפות וגוף יפה ושיער לא חסר כלום ,אז למה אתם אכולי קינאה כל אחד מקבל מיבורא עולם מה שמגיע לו,אז תתחילו להיסתכל לתוך הצלחת שלכם ,כי זה יותר טוב לדעת כשה רואים את הפנים בתוך הצלחת,,,,,,ושי מיקה קיבלה את הדירה כי ככה רצה בורא עולם ,כי הוא ידע וראה שהילדה הזו זקוקה לקורת גג לה ולמישפחתה אז תישבו בשקט אכולי קינאה אנשים רעים, אתם ,אני לא מבינה את האנשים שמדברים ששי מיקה זכתה רק בזכות שי חיי, אז אני מבינה שהיה פה מסחרה מי ההתחלה שניכנסו כל הדיירים לאח הגדול, הוא בחן אחד אחד וקלט את שי חי וכל זה ערוץ 2 נתן לשי חי במה אם כל הפירסום ואם כל זה שהם היכניסו את טניה לבית מהר ,ערוץ 2 בנה אותו ועל הדרך גם אותה ,אבל מי שנתן לשי חי את כל הגיבוי זה כמובן ,"ערוץ 2 בשיתוף מלא שלהאח הגדול" אז אין פה הרבה מה לחשוב ,וזה מה שבעצם האח הגדול רצה שיהיה כל הזמן אש בבית והוא קיבל אש אם ומדורה שלא מיתכבה אף פעם

• תגובה מהירה
  • מה הקשר לבורא עולם זיגי
  • 15/04/2016 15:35
  • צפיות93
מדוע הוא לא דאג לתמר הצדיקה

ברק התפלל לו ולא עזר לו
שמע גם את ""הברכות"" של ברק ו דודו הכהן מעפולה
ולמרות זאת הביאם למעומדות לגמר

בורא עולם במידה והוא קיים יעזור למי שצריך
אך בטח לא למי שנמצא בבית האח

• תגובה מהירה
  • זה דווקא עונש להגיע לגמר ולא לזכות... חני
  • 15/04/2016 16:15
  • צפיות129
כל אחד מהשלושה היה בטוח שהוא הזוכה והעונש הגדול הוא להגיע כל כך קרוב ולא לזכות.

• תגובה מהירה
  • קיצור אלי
  • 19/04/2016 23:04
  • צפיות76
קיצור תמי תפסיקי לזיין תשכל יקנאית מסריחה

• תגובה מהירה
  • סוכן ששכר דרש שיבקש סליחה. אחרת ישאר שנוא אור
  • 22/04/2016 07:19
  • צפיות67
החיידק לא יכול להשתנות כמו שאף אחד מה"טובים" גם לא יכול להשתנות. בקשת הסליחה שלו היא תרמית והצגה. אם להפקה היה ספק לגבי ההתנהגות שלו זאת אומרת שהיה עשוי להתעורר ולהתנהג יפה לא היו בונים עליו בבטחון כזה את העונה! אלא שהיו בטוחים במליון אחוז שהחיידק "נבזה טוטלי". שעור ההדרכה בקרטה שראינו בראיון עם ילדים זה סרטון מהעבר. כי אין סיכוי שנשארו לו תלמידים אחרי שההורים שלהם ראו מי זה המדריך של הילדים שלהם.

• תגובה מהירה
  • נהפוך-הוא, מאז התוכנית נרשמו בני נוער ובוגרים רבים למכון של שי חי חני
  • 23/04/2016 18:51
  • צפיות63
אני מבינה את רגש הקינאה שלך ושכמותך, לגיטימי להיות סקפטי להצלחה מסחררת כזו כמו של שי חי, כי זה לא נתפס, אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח. לא היתה הצלחה כזו בכל תוכניות הריאליטי בכלל ובאח הגדול בפרט. אי לכך ובהתאם לזאת ממליצה להרפות ואולי לפרגן לאדם כל כך מצליח!!!!

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה