שני אלון זוכת המרוץ למליון נגד שי חי

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • שני אלון זוכת המרוץ למליון נגד שי חי חני
  • 10/04/2016 18:01
  • צפיות552
טוענת ששי חי אלים ו״מתפללת שבני הנוער לא ילמדו מהאלימות שלו״ ״מתביישת שמוחאים לו כפיים״. מעניין איזו דוגמא את - שני שימשת לבנות הנוער ולנשים הנשואות בנושא צניעות בתוכנית ״המרוץ למליון״.... ולמרות זאת אני מפרגנת לך על הזכיה! מעניין שאת כאם לשני ילדים קטנים לא מגנה את ההתבטאויות האלימות של ברק אדרי במהלך העונה כשבאחד המקרים איחל לתינוקת בת שנתיים עוגה עם נפט ביום הולדתה, או מוות לאדם עיוור מבוגר. כתבת שאת מנהלת שיח מכבד, את מכנה את תוכנית האח הגדול כ״הפח הגדול״, מקניטה ומשמיצה את שי חי וכותבת עליו: ״עלבון״, ״בושה״. האם זהו שיח מכבד? היתה אלימות רבה בבית האח הגדול 7 ולא התייחסת לאף אחד מהדיירים שהפגין אלימות כזו או אחרת, נתפסת רק בזו של שי חי שבעיני היה מנומס ועדין לעומת האחרים (ברק, דודו, אור, רינת ועוד). מציעה לך לצפות בכל הפרקים ורק אז לצאת בהצהרות שיש בהן טעם של אלימות-משהו. מזל טוב להולדת הבן.

• תגובה מהירה
  • o
  • מקוה שתתפכחי ותביני שהבעיתיות המרכזית היא שי חי כמה עצוב שאת שוחרת שלום וחיה בחושך
  • 10/04/2016 18:12
  • צפיות195
  • תגובה מהירה
  • צפיתי עוד צפיתי גם בפרקים וגם בלייב חני
  • 10/04/2016 18:17
  • צפיות184
ברור שתהיינה תגובות כנגד - וזה בסדר. היכן שמוזכר שמו של שי חי יש דיונים וזה מעיד על כך שהבן אדם מעניין😊

• תגובה מהירה
  • 🙇במחשבה שניה - אולי שני צודקת?! חני
  • 10/04/2016 18:41
  • צפיות178
יתכן שבני הנוער היו צריכים ללמוד מברק לקלל ולאחל מוות אפילו לחרדים?... או אולי מדודו לזרוק מזלג על צלחת שקשוקה כשדיירים אוכלים בדיוק מסביב לשולחן? או אולי מעמרי וקסניה שהתמזמזו כל הזמן במיטה?! אולי מאור שאיחלה לדייר שייחנק ושייחרב ביתו?!

• תגובה מהירה
  • שוחרת שי חי הביא את האלימות לבית אלונה
  • 10/04/2016 18:48
  • צפיות195
נכון היתה אלימות מילולית אבל זה בא בעקבות ההתנהגות של שי חי.

כל האנשים שמגבים את שי חי זקוקים לטיפול נפשי, כולל אלה ששלימו 1000 שקל ונכנסו
למינוס על מנת להצטלם איתו.

פשוט העם משועמם, מחפש מקום לברוח אליו,מחפש מקום להיות שייך, אנשים אומללים
וכמו שראית תתי רמה בהתנהלות של הצבא של שי חי. מי ראה כזה דבר? הערצה עיוורת
לאדם שהחברה לא מוכנה לקבל אותו בדרך זו, הוא לא אדם באמת נורמלי, יש לו בעיות
בהתנהגות, גופו מלא קעקועים שזה כבר אומר דבר שלילי עליו.

אני לא בעד אלימות, גם דודו היה טיפש, ברק עוד היה מתון יחסית, והשאר... לא היתה להם ברירה אלא להתנהג בדרך בזוייה ושוב בגלל ההתנהגות של שי חי.

חברים תחזרו לעצמכם

יום טוב

• תגובה מהירה
  • אלונה, תלמדי משני אלון לנהל שיח ״מכובד״ חני
  • 10/04/2016 22:42
  • צפיות161
למה את פונה אלי בלשון רבים? אני אדם פרטי עם דיעות משלי, לא משתייכת לאף קבוצה. את יכולה לחלוק על דעותיי, אבל למה לתקוף? אני לא זקוקה לטיפול נפשי, אני בריאה בנפש תודה לאל! אני לא הצטלמתי עם שי חי ב-1,000 ₪ וגם אם כן הייתי עושה זאת, זה לא עניינך. ואם בעינייך ברק היה מתון, זה אומר עלייך דבר או שניים. אגב, אני לא אוהבת קעקועים אבל לא פוסלת אנשים עם קעקועים. אני מכירה כאלה אינטליגנטים, מלח הארץ ומקסימים ובעיקר אנושיים אז אל תדביקי תוויות על אנשים. בקיצור, תחזרי לעצמך כי אני מעולם לא עזבתי את עצמי.

• תגובה מהירה
  • o
  • תמיד אשם זה שהתחיל ולא מי שהחזיר או נגרר ושיחי התחיל צריך להוריד את התוכנית או להחליף"כל"ההפקה
  • 10/04/2016 20:34
  • צפיות168
  • תגובה מהירה
  • o
  • מסכימה שההפקה היתה אחראית לא מעט לבלגאן שנוצר חני
  • 10/04/2016 22:48
  • צפיות151
  • תגובה מהירה
  • o
  • אני אתך שוחרת שלום מילה במילה אני
  • 11/04/2016 00:21
  • צפיות160