של כל העונות!!!!!!!!

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • o
  • שי חי המהמם שלנו אתה המנצח הגדול רחלממן
  • 07/04/2016 20:21
  • צפיות310
  • תגובה מהירה
  • o
  • של כל העונות!!!!!!!! חני
  • 07/04/2016 22:25
  • צפיות160
  • תגובה מהירה
  • o
  • פחחחחח ההוא
  • 07/04/2016 23:17
  • צפיות133
  • תגובה מהירה
  • o
  • עוןמרי הגבר שם את שי מת בכיס איכס על שי חי אלימם כלב יוקו
  • 08/04/2016 08:22
  • צפיות160
  • תגובה מהירה
  • סוף פסוק
    קוסטה
    קוסטה
    מספר הודעות: 0
    ותק: 7 שנים ו-7 חודשים
  • 08/04/2016 14:48
  • צפיות179
‏אפרים בן נתן‏ שיתף את ה‏פוסט‏ שלו.
15 שעות

אפרים בן נתן
15 שעות
לילה טוב לכל 3,137 החברים שלי בפייסבוק ולאלפים נוספים ברחבי מדינת ישראל מאילת בדרום ועד רמת הגולן.
אתמול הגיעה לשיאה תכנית האח הגדול 7 ולקראת סיומה יצא הבן שלנו היקר עמרי עם התואר של הזוכה במקום השלישי.
זהו היה רגע השיא של ההתרגשות שלי , משפחתי ואתם כל החברים התומכים שהייתם איתנו בכל רגע משעות היום, דאגתם לתמוך בכל דרך אפשרית כדי להביע את תמיכתכם.
לא חסכתם כל אמצעי כדי הביע את את עמדכם ואת ההזדהות שלכם עם הדרך שבה בחר עם האמת שלו לאורך כל הדרך מאז שנכנס לתכנית ועד לרגע הסיום.
אהבנו את הכנות שבו, את האמת שלו, את הדרך ליושר אמתי, להכיל את החלשים, להתמודד עם החזקים, להודות בטעויות, לבקש סליחה אם שגה, לנהוג באומץ ולהפגין את בכל דרך שהוא בן אדם עם ערכים ורוצה להמשיך בדרך שלו להוביל שינוי חברתי במדינת ישראל.
הוא לרגע לא שכח את משפחתו היקרה שהשאיר בבית, את הוריו, את אחיו התאום רועי, את האחיות, הגיסים והאחיינים שלו.
הוא זכר את החברים הטובים שלו את קבוצת האם, את המתאמנים שלו, הזכיר לא פעם את עמדותיו כלפי השיח נגד אלימות.
שיצא וירד במדרגות זלגו לי דמעות מהתרגשות כשראיו צועד באצילות נפש, עם חיוכו המקסים ושיניו הלבנות הבוהקות.
בדבריו בראיון נשאל על אחיו התאום רועי והוא השיב שהוא מחצית מהלב שלו, הרגשתי שאני רוצה לעלות על הפודיום ולחבק אותו אחרי 113 יום שלא ראיתי אותו.
בהמשך כשנקראה קסניה לבוא לקראתו וצעדה כנסיכה אצילית אט אט על הבמה והמפגש עם עמרי היא שיא נוסף.
אני חייב לומר לכם שבסיום הערב פגשתי אנשים בכירים מהתכנית ואת המפיקה הבכירה, התחבקנו והיא אמרה לי חד משמעית שעמרי הוא זה שעשה את העונה.
אני חייב להתוודות שאתם התומכים בהודעות שלכם האישיות והתגובות בדף שלכם הצלחתם לחבק אותנו באהבה רבה ותמיכה, קבוצות האוטסאפ שלי מלאות בהודעות מרגשות שהגיעו לאלפים.
במהלך התקופה התקשרו אנשים רבים מכל חתך הגילאים שהפכו לתומכים נלהבים וכולם ביחד היינו לקבוצה אדירה שמטרתה הייתה לתמוך בניצחונו של עמרי וראו בזה אתגר לאור המתרחש היום במדינתנו שהרוע והשנאה הפכו לנורמה.
אנחנו חווים פגיעה קשה מאד בשמנו, הרשת גועשת בהאשמות שווא ללא בדיקת עובדות, הם נעשו בזדון כדי לגרום נזק ואני מקווה שהאמת תצא לאור כי יש אלוהים בשמים.
עמרי שלנו אתה מבחינתנו המנצח הגדול ונכנסת עם האמת שלך ויצאת בריא ושלם עם האמת שלך, מאחל לך הצלחה, יחד עם אחיך רועי תצאו לדרך, תחזרו לשגרה ותהיו גאים שאתם נכללים בקטגוריית הישראלי היפה - מלח הארץ.
מודה למשפחה היקרה,ברוכה אלינו בת הזוג היקרה קסניה ומשפחתה.
חיבוק ענקי ל כ ו ל ם , אנא ראו מכתבי זה כאישי לכל אחד מכם.
באהבה רבה, שלכם אפי והמשפחה.

אהבתיהצג רגשות נוספיםהגב

• תגובה מהירה
  • שי חי הצליח למחוק לכולם את החיוך מהפרצוף😞 חני
  • 08/04/2016 18:13
  • צפיות201
כל אחד בתורו - מקום רביעי החוויר, מקום שלישי ובת זוגו בהלם טוטאלי! מקום שני כמעט איבד את ההכרה.... גם המודחים הקודמים היו בשוק!
👑 אמר - עשה 💪

• תגובה מהירה
  • זו לא היתה תגובה על הפוסט של בן נתן חני
  • 08/04/2016 18:23
  • צפיות215
מכבדת את אביו של עמרי, ברור הוא שעמרי בא מבית טוב ואין ספק שהוא יחד/אח/גיס/ דוד נפלא. הוא עשה כמה טעויות במהלך העונה, כשיצפה בפרקים יבין. בכל מקרה בתחילת הדרך תמכתי בו, אך בהמשך איכזב. שיצליח בהמשך דרכו כאשר תהא!

• תגובה מהירה
  • o
  • בלה, בלה, בלה....... חן
  • 10/04/2016 10:31
  • צפיות119
  • תגובה מהירה
  • o
  • לאבא של עומרי: הבינוניות שלך עברה בתורשה מנתחת זיבולים
  • 10/04/2016 14:47
  • צפיות149
  • תגובה מהירה
  • שי - העניק ל...שי - שי !!! ~~~ שיחי ושישון עלו והצליחו !!! ניק
  • 08/04/2016 09:47
  • צפיות150
שי - העניק ל...שי - שי !!! ~~~ שיחי ושישון עלו והצליחו !!!

• תגובה מהירה
  • נדפק העולם אדם מן הישוב
  • 08/04/2016 09:59
  • צפיות151
סופית :/

• תגובה מהירה
  • o
  • הטוב הפך לרע והרעל המסוכן לטוב... כמה עצוב שאת שוחרת שלום וחיה בחושך
  • 09/04/2016 23:01
  • צפיות149
  • תגובה מהירה
  • o
  • הפרצופים האמיתיים התגלו🙈🙉🙊 חני
  • 10/04/2016 08:24
  • צפיות457
  • תגובה מהירה
  • הוא ניצח את עצמו ולא את הכלל... אלונה
  • 10/04/2016 18:51
  • צפיות124
שי חי אדם חסר עמוד שדרה, פחדן ובעל אלימות .

אין להעריץ אדם כמוהו, ומי שכן חייב לקבל טיפו

• תגובה מהירה
  • o
  • אלונה, מתיימרת להיות פסיכיאטרית? חני
  • 11/04/2016 00:29
  • צפיות126
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן